Mangus

Nech si každý hovorí čo chce, že je to úmysel a tak, tento film nie je vôbec dobrý. Je to nuda, mimozemšťania otrasní, efekty strašné. Jedine herci sú dobrí a pesníčka Toma Jonesa je hit. Samozrejme, že vidím úmysel Tima Burtona robiť si do určitej miery srandu zo scifi katastrofických filmov ako Deň Nezávislosti, ale stojí to za prd. Príšerný film. Jediné čo to vyťahuje je Jack Nicholson, ktorý v úlohe prezidenta sa pekne ksichtí pri svojich príhovoroch. Film ako taký vtipný nie je a na Deň Nezávislosti nemá ani z ďaleka. 3/10 ()

Spike86

Tento film vůbec nevypadá jako od Tima Burtona. Je to nadsázka, parodie, která ale, hlavně ze začátku, moc vtipná není. Nakonec to ale zas tak špatné, jako to vypadalo, nebylo. Jinak je zde až neuvěřitelně nabušené herecké obsazení na to, že se nejedná o úplně seriózní film. 68% ()

peju

Béčko podle klasického formátu, se všemi správnými přísadami a doplněné o herecké hvězdy. Bohužel něco malinko tomu chybí a tak nemůžu dát víc než 3 * ()

max cady

Ta jedna je za Jacka,jinak otres.Burton je uzasny reziser,ale presne nevim jestli ho do toho natlacili,nebo si chtel vyzkouset neco jineho,kazdopadne si u me udelal vroubek spolecne s Planetou opic ()

Tomulka

Sice velmi zajimavá plejáda herců ovšem parodie dost na h....... Parodie mám celkem rád, ale ti marťani už byli dosti přehnané parodie. Na filmy Tima Burtona kladu mnohem větší nároky. Doporučuji jen na zabití 106minut času. Jsou lepší komedie a parodie rozhodně. ()

rime

Opravdu šílený film. Průmerný hodnocení chápu, ale každýmu bych doporučil až bude v dobrém rozmaru, pustit si znovu tuhle komedii a možná Vás napadne, že se dokonale hodí do naší doby a za těch 15 let vůbec nezestárla, protože i my můžem brzo vítat návštěvníky, kteří přínášejí mír, akorát to už nebude tak nádherně bláznivé, ale jenom šílené. ()

Lukkyn

Zajímavé dílko od mého oblíbence Tima a tak trošku den nezávislosti z té humornější stránky. Perfektní muzika a dost mě překvapilo kolik známých hvězd Burton do filmu nalákal. Nemá cenu to tu rozmazávat je to klasický případ filmu , kdy jedni ho pošlou do pekel a druzí se na něj podívají rádi znovu!!!Já patřím do té druhé skupiny! ()

zekon

Přes veškeré hvězdné obsazení, Burtonovi režie a ILM mě přišlo že tihle se pod to podepsali a vzali ze známosti nějakou bokovku. Jinak si nemůžu vysvětlit těch 80% nudy a škváru. Občas vtip, jinak nic a kdeže je ten černý humor? ()

Mr.Lordi

Místy vtipné, místy bbé, místy chytlavé, každopádně pro mě průměr. Emzáci vypadají jak miniaturní kostlivci s prdelkami na hlavách, na tehdejší dobu ale úžasné zvláštní efekty. Po zralé úvaze dávám 56% p.s.: není nad vražedné country kvílení eunuchů :D ()

chaosteory

Když člověk čte, kdo všechno vložil svůj ksicht do Burtonových rukou, čekal by, že film stojí především na nich. Jenže mě osobně nebavil skoro nikdo (místy Jack Nicolson), ale na beton mě bavili Marťani. Jejich pobyt před kamerou dá vždycky zapomenout na nudné dialogy postav a okamžitě obrací děj do vykutálené parodie. Moje hodnocení patří jim. ()

Chlo0opek

Tak nějak se to přelévalo od jakž takž dobrého filmu k filmu slabému. Po vtipné stránce to celkem i fungovalo, ale po stránce příběhu to teda skřípalo. ()

dawexx

Vyloženě hloupej film a pravděpodobně největší přešlap v kariéře Tima Burtona. Naštěstí si to později ještě výrazně napravil, takže tahle bohapustá ptákovina natřískaná slavnými jmény může být s klidem zapomenuta. ()