zeleznak

Vsimate si,ze nejvic negativnich komentaru je u tohoto typu snimku od Slovaku? Duvod je jasny-minimalni smysl pro humor. Toto je proste taskarice, ktera se sci-fi ma tolik spolecneho, jako ledni medved ve skakani pres ohen. ()

Mitchoza

Kulťák mého dětství darovaný tuším k svátku na originálním DVD. Hvězdami nabitý trhák, který si hraje snad jen na to, že si nehraje vůbec na nic. Naprosto skvělí záporáci – ti maličcí chlapíci z Marsu mě baví i po opakovaném zhlédnutí filmu, stejně jako skvělé herecké výkony. Sníme jako celek zkrátka a jednoduše funguje. Není příliš hloupý ani zbytečně složitý a to mi ke štěstí úplně stačí. ()

Joachim36

Jo, pro mě asi nejlepší film od Burtona. Je tam naprosto všechno. Televizní svět 90. let. EZO lidi, zelený mozky, politici, novináři, vědci, švindlíři, podnikatelé, emzáci a Byron Williams. Země a Mars! Výborná parodie. ()

baron156

Přicházíme v míru, přicházíme v míru. Mimozemšťani! Tak to mi nesmí do domu. Pane prezidente, já bych na ně poslal pár atomovek a bylo by po problému :) ()

Sa.sa

Super komedie plná hvězd na kterou je radost se dívat ;) Mimochodem ta píseň na konci je fakt otravná a dá se použít jako zbraň hromadného ničení :)))) ()

futislav

Výborně udělaná parodie na katastrofické sci-fi. Dobře jsem se bavil i při dalších shlédnutích, protože podobně jako v Bláznivé střele je spousta detailů v pozadí, kterých si divák všimne až když zná děj. Za mě 90%. ()

kladnyhrdina

Aktuálních 62% je málo. Když si člověk odmyslí všechny ty odkazy na jiné scifárny, stále zbyla docela slušná prča. A to se od komedie očekává. Emzáci (jejich smích) i prezident dobří, první dcera na podpatcích - hmm. Stavějte týpí. 75%. ()

V-TECH

Mars útočí je podle mě jedna z nejlepších SCI-FI parodíí, kterou bohužel většina lidí nepochopila a nedocenila. ()

Praso

Když se na tento film podíváme jako na komedii, tak nám z toho vznikne celkem vtipný film, ale pro mě je to málo, mohlo by zde být více než jen pár vtípků ()

Shtinky

Fakt dobrý, srandovný film. Ak je toto to najhoršie od Burtona tak mi vôbec týmto dielom neublížil. Pokiaľ ho teda neberiete vážne tak podla mňa sa pobavíte. Marťania sú skvelí aj s tými ich umelými pištolkami čo robia kostričky. Herecké obsadenie je fakt trieda a všetci dokopy sú totálne ujetí a skvelí. Nehovorím že film je bez chyby (taký prezident mohol odísť trošku dôstojnejšie - ale stále je to predsa len komédia). :D Natrhni im prdel !!!! ()

cstars

Tezce nepochopeny film. Zamerne "spatne" specialni efekty a zamerne plytky dej odradily spoustu divaku, ale ja si to vyborne uzivam. Dvojrole Jacka Nicholsona, kdy vetsina divaku nikdy nezjistila ze krome prezidenta hraje Jack jeste jednu postavu... Komedie/parodie ale hlavne vyborna zabava. ()

pupidup

Tohle je pro mne také lahůdka z Burtonovy dílny, crazy sci-fi, skvělé obsazení, rozhodně nedoporučuji pro slabší konzervativní povahy, ale já se bavila výborně. Dodnes slyším legrační hlášku "přicházíme v míru!":o)) ()

JoudaCZ

Příjemná, místy příjemně nekorektní zábava se spoustou burtonovských vychytávek (pes s hlavou Parkerové...) a s přesahem do jiné dimenze (Tom Jones v Las Vegas) ()