S filmem Příšerky, s.r.o. pootevřete dveře do světa podivných figurek a rošťáků, kteří rozesmívají každého přímo ďábelským smíchem. James P. Sullivan a Mike Wazowski pracují v továrně Příšerky, s.r.o., největší společnosti v Monstropolis, která přeměňuje křik na elektrickou energii. Všichni tam věří, že děti ze světa lidí jsou nebezpečné a žádná příšerka se jich nesmí dotknout, Proto všechna ta monstra dokonale vyděsí, když se do jejich světa nedopatřením dostane malá holčička Boo. Sulley a Mike dělají vše proto, aby ji bezpečně vrátili do jejího dětského pokoje, odkud se ztratila. Čekají je ale přímo příšerné překážky, než se jim to povede. Nikdo nikdy ještě nevymyslel film, ve kterém by se objevilo tolik podivuhodných postaviček a příšerek, Spolu s dokonalými dialogy a neuvěřitelným humorem pro děti i dospělé se tato komedie okamžitě od svého vzniku zařadila mezi největší světové hity! (Magic Box)

Stružák

Klasická Pixarovina – hezký, byť trochu jednodušší příběh, roztomilá grafika a tuna humoru. Spolu s Auty nejlepší animák od Pixaru. :-) ()

dopita

Špičková zábava. Spousta humoru, spousta akce a spousta dobrých a originálních nápadů. Zkažený záběry co běží při závěrečných titulkách, to je pověstná třešnička na dortu. ()

pavlikv

Každá Pixarovka má v sobě nějaké to kouzlo. Tato není výjimka.Nejen děti, ale i dospělí si tu přijdou na své. Pixarovky se čím dál tím víc zlepšují. Jen tak dál. ()

beyli

Můj nejoblíbenější animovaný film !! Sully a Mike Wazovski jsou prostě nenahraditelní.Nemohu hodnotit jinak než plným počtem hvězd....Prostě nezapomenutelný film, který si zamilují všechny generace. ()

Paity

Jsem obecně hodně kritický ke všem novým animákům. Laťku holt hodně vysoko nasadila Ice Age a Shrek a ostatní se tak musí této laťce snažit alespoň přiblížit, což není vůbec snadné. Příšerkám s.r.o. se to dle mého téměř podařilo, ale to téměř dělá o tu pomyslnou hvězdičku méně. ()

farfalla

Milý příběh o tom, že i chlupaté příšery pod postelí nás můžou mít rady a nemusíme se jich tolik bát. Spousta fantazie na dobrou noc... ()

Hanys_

První příšerky jsou prostě fain a nápadité, ale teď po těch 12 letech už mi nepřišly až tak skvělé a vtipné jako kdysi. Ve srovnání s novější Univerzitou je to vidět ještě více. I tak ale slušná zábava. 7/10 ()

Sayko

Jak výborný tento film může být. V celku dobrá Pixarovská komedie, u které se člověk místy i zasměje. Líbil se mi příběh, animace, hudba a postavy až na jednu hlavní, tedy Boo. Já chápu, že se má chovat jako malé dítě a že se v příběhu zakládá na jekotu, ale ta holčička je mi prostě nepříjemná.. Na to, že je film z roku 2001, tak graficky mile překvapil! 85% ()

Radim

Na filmu nejvíce oceňuji originalitu nápadu. Něco podobného tady ještě nebylo. Majstrštych Pixaru je zábavou pro celou rodinu. Jo - a nezapomeňte se dívat na závěrečné titulky; miluji nepovedené scény, zvláště u animovaného filmu. ()

Wishkah

Jeden z mých nejoblíbenějších animovaných filmů. Výborná animace, která pokud se srovná s novými pixarovskými kousky tak je trošku zastaralá. Ale pokud ji srovnáte s filmy od jiných společností tak je jasně vidět jak je Pixar obrovsky vepředu oproti ostatním. Grafikou i originalitou a krásou příběhu. Pixar je prostě jedinečné studio a doufám že ta jedinečnost jim zůstane. ()

dozana

Co dodat prostě další skvělý film od Pixarů. Závěrečné titulky byly skvělé. Zabavné od začátku do konce. ()

venom14

Opět jeden z mých nejoblíbenějších animáků.Super předvedení,jak asi vypadá jeden den příšerky.Potom už jenom milý příběh a děj,spousta druhů příšerek je potom poslední tečka,na skvělém filmu. ()

Prochy38

Animák, který byl bohužel zastíněn svými úspěšnějšími kolegy. Právem? To je dobrá otázka. Shreka to nikdy nedohnalo, ale nasmát se u toho dalo. Slzička kápnout mohla úplně stejně a nějaké znechucení nepovedenou nebo dokonce blbou animací tady nehrozí. Moc se mi to líbilo. 5* dát nemohu právě pro kvalitní konkurenci, která filmu dominovala... ()

Xavi6

Výborný nápad a perfektně provedený. Hrával jsem to jako malý na PS1 a byl jsem z toho tehdy neuvěřitelně unešen, naštěstí se tentýž případ opakoval zde, ve filmu. :) ()

ThomasCrown

Spolu s Nemom najlepší animák aký som videl. Po technickej stránke dokonalosť, kto vymyslel príbeh bol génius a dialógy sa dajú porovnať snáď iba so spomenutým Nemom. Mimochodom výborný slovenský dabing. A Boo je tým najzlatučkejším dievčatkom na filmovom plátne. ()

Sasanka20

Všechno dle mého názoru sedlo tak, jak mělo, a tak vznikl vynikající film, který se může pochlubit především výborně propracovanými charaktery, svělými hláškami a (na animák) až nezvykle dobrým závěrem, který celý snímek posunul o třídu výš, a ne o dvě níž, jak to mají některé dobře rozjeté animované filmy ve zvyku! Strašák Sulley, vtipálek Mike Wazowski a roztomilá dívenka Boo pro mě tedy budou vždy znamenat něco víc, než jen pohodově strávenou hodinu a půl před televizní obrazovkou. ()

Hanes88

Ale jo!! Mi se to líbilo. Sympatické hlavní postavy a hlášky byly taky supr. Takže 4 hvězdy určitě sedí jen proto, že v té době vzniklo více animovaných filmů, které byly ještě lepší. 75%. ()

Jak to vypadá s Příšerkami s.r.o.?

Jak to vypadá s Příšerkami s.r.o.?

10.04.2019

Server The Hollywood Reporter přišel s informací potvrzující předchozí plány studia Disney oživit sérii Příšerky s.r.o. na chystané streamovací službě Disney+. Seriálový projekt nese název Monsters… (více)

Hugh Jackman ve městě duchů

Hugh Jackman ve městě duchů

05.05.2009

Produkční společnost Seed Productions, kterou vlastní Hugh Jackman, zřejmě spojí síly se studiem Disney. To právě zakoupilo práva na blížící se komiks Ghostopolis. Hugh bude produkovat filmovou… (více)