Milionář Steven Price otevřel nový zábavní park s domem hrůzy a zorganizoval speciální narozeninový večírek pro svou ženu o které ví, že ho podvádí. Je však dost překvapen, když z pětice hostů není ani jeden z těch, kterým nabídl milion dolarů, když přijdou. Kromě jeho manželky se ve strašidelném zámku objevili - záhadný doktor Blackburn, sekretářka Sára, novinářka Melissa, motocyklový kurýr Eddie a podivínský pan Watson, syn bývalého majitele domu. Když se za hosty zavřou ocelové mříže a uzavřou se všechny východy, Price tuší, že něco není v pořádku, protože to není to, co sám připravil. Je možné, že dům žije vlastním životem? Šest lidí se stalo jeho vězni a čeká je noc hrůzy. Když první z nich přijde o život, ostatní si uvědomí, že tento strašidelný dům, který měl sloužit k zábavě, je domem skutečného zla. Kdo z nich přežije tuto noc? (Intersonic)

Velislav

Keď dáte solídny námet do rúk fušera, takto to dopadne. Pár takmer Áčkových hercov, sľubný začiatok, solídny rozbeh a potom fádnosť, klišé, zlé digitálne triky, žiadny strach. Oproti starej verzii Williama Castla s legendárnym Vincentom Pricom pribudlo trikov, pochopiteľne, odbudlo napätie, (ne)pochopiteľne. Subžánrová cielene komerčná jednohubka pre extra nenáročných, nič viac. 3/10 ()

brasek

Objektívne podpriemerný horor, ktorý oslovil iba časť fanúšikov hororu. Film som videl prvýkrát pred 20. rokmi a mierne na mňa zapôsobil, druhýkrát som ho videl v roku 2019 a absolútne sa mi nepozdával, Nuž starnem a moje požiadavky na strašenie a hrôzu sú oveľa vyššie. ()

Imouse odpad!

Je to otřídu menší odpad než Loď duchů, Zámek hruzy či Gotika, ale to je jediné plus tohoto paskvilu. ()

huriccan

Začal jsem na pěti hvězdičkách a s postupujícími minutami jsem ubíral. Ten flek na konci filmu, kterej měl představovat zlo toho baráku nebo co, byl už moc i na mě.. Za podívání to ale stojí, pěkná muzika, ženský a zajímavý místo.. ()

Ladisec

Další hororová slátanina, která se snaží vypadat originálně, ale spíš je to ubohé a komické, pár slušných krvavých scén a hezké dámy tento film nepozvedli. A to, co představovalo to obrovské čistokrevné zlo bylo trapný. Jsem milovník hororů, ale tohle se fakt moc nepovedlo. ()

pavont

Dalo by sa povedat ze na horore tohto typu sa neda nic pokazit. Zvlast ked sa jedna o remake a v hlavnych ulohach sa nam predstavuju Geoffrey Rush a Famke Janssen. Bohuzial stalo sa a po slubnom zaciatku sa dej zbrzdi a je v podstate o nicom az do konca. Jedine co moze vystrasit je pohlad cez kameru a vypustenie koncentrovaneho ocistca na konci mohlo tiez vyzerat inac. Takto sa jedna len o priemer a film na jedno pozretie. ()

P@\/EL

Poměrně slušný horor, který těží z hrůznostřašného příběhu, který je výborným odpichem pro celý děj filmu, ve kterém rozhodně není nouze o nečekané zvraty. Atmosféra byla místy docela mrazivá, nicméně se tu našlo jen pár míst, kdy bych se aspoň trochu vylekal. Dále mě na filmu zauajaly precizní krvavé scény. Opět mě udivije až k smíchu nelogické počínání hlavních hrdinů, avšak bez toho se film nemůže obejít, jinak by se nebylo nač dívat. No a ten závěr mi tam stejně nějak neseděl. ()

Tomiczekk

Před lety jsem z toho byl fakt vyděšenej...dnes bych to ohodnotil jinak a proto to nechám v paměti tak jak si to pamatuju před lety :) ()

Erestarchos

Tento film je klasická vyvražďovačka. Jinak, námětově je film neorigonální a herecké výkony podprůměrné. Co se naopak v tomto filmu alespoň trochu povedlo, je atmosféra. Takže ho doporučuji alespoň na jedno shlédnutí. Ale ne víc. ()

Little_Sawy

To mě poser. To zas byla kundovina. Stereotypná vyvraždovačka, která ničím moc nezaujmě. Hosté, postupně chcípají, jeden bubák kterého efecty vypadají hůř, než samotnej děj filmu a jeden sekavej doktůrek v ňěm. Prohledávaní sanatória bylo vcelku zajímavé, avšak konec byl mírně trhlejší. ()

D3NJI

Jak jsem si ho pouštěl poprvé, skoro jsem kadil strachy. Koukl jsem podruhé, a taky jsem kadil. A i po těch opakovaných puštění je to pořád stejně hororové a napínavé, jako poprvé. Podle mě je to jeden z nejvíc hororových filmů, které jsem kdy shlédl (Zrcadla). Sympatické herecké obsazení, výborný děj... Kdo by tušil, že se to natáčelo v LA v Griffitově sanatoriu? Nicméně výhodou filmu je, že nezařval první Afroameričan, jak bávý ve zvyku, ale dokonce i přežil, což je asi velké plus. Dávám tomu «.*.*.*.*.*.» ()

Dudros

jeden z mála dobrých moderných hororov...aj keď síce remake. Doktorské/psychiatrické prostredie tu sadlo ako šerbel na zadok a vytvorilo slušne strašidelnú atmosféru. ()

drkaldj

Překvapivě docela stravitelný. Příběh je nyní propracovanější o nějaké detaily. Jádro je v podstatě stejné. Konec jiný a docela překvapil. Na remake celkem slušný. ()

Stoudy

Viděl jsem tento film poprvé před 20 lety a tenkrát bych dal ruku do ohně za to, že to bylo dobré 😀 Nyní po 20 letech jsem to nedokázal ani dokoukat, takže 2 z 5 👎🏻 ()