Neodolatelný brouček Vic D´Onofrio v asimilační taškařici o supertajném americkém přistěhovaleckém úřadě zabývajícím se imigranty všech barev pleti (pokud nějakou pleť mají).. Zatímco T.L.Jones podává galakticky umírněný výkon, stále více zářící meteoritek W.Smith s knírkem sňatkového podvodníka mě opět vůbec nepřesvědčil. Je evidentní, že v rozpínajícím se vesmíru zvaném Hollywood na velikosti (herecké) nezáleží.. „No, Elvis is not dead. He just went home..“(15.9.2009)

Rozkošné.(21.5.2008)

Vzpomínám si na kino nacpané k prasknutí ...a smála jsem se od začátku až do konce. Po čase jsem si film půjčila a očekávala stejný zážitek. Jenomže ten se nějak nedostavil. Vlastně jsem se vůbec nedodívala až do konce. Že by to byl film, který lze vidět jen jednou, nebo jen v kině, nebo není tak dobrý? ...a nebo prostě jen nejsem ten pravý fanoušek Mužů v černém...(13.10.2003)

Dalsi hit videopujcoven - "gaučová" zabava pro chvile nudy. Nic vic, nic min.(6.9.2003)

Docela fajn, ale přeci jen bych čekal vyrovnanější úroveň humoru. Místy už to prostě nebyla sranda a a nebylo to ani natolik zajímavé, aby mě to dokázalao strhnout, v tomto směru dopadla dvojka imho MNOHEM lépe.(12.10.2007)

• - Keď hráč týmu Mets uvidí na oblohe UFO, tak má na sebe dres s číslom 23. Neskôr má v novinovom článku na sebe dres s číslom 20. To, že ide o toho istého hráča, nám potvrdzuje novinový titulok. (Kub_ees)

• - Když Edward pohne se stolem během testu, uslyšíte nepříjemný zvuk ještě dříve, než je se stolem pohnuto. A mimochodem, na vizitce MiB se adresa pohybuje střídavě nad a pod logo. (don corleone)

• - Mačka s obojkom, na ktorom je nápis „Orion“, ho má v jednej scéne vymenený za iný obojok. Môžme si to všimnúť podľa tvaru písma na obojku. (Kub_ees)