Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RHK
  *****

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Jeden ze 200 nejlepších sci-fi filmů - 200 Greatest Sci-Fi Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. A skvělá černá sci-fi komedie, u které se vždy královsky bavím. Trailer: http://www.csfd.cz/film/11893-muzi-v-cernem-men-in-black/videa/(15.2.2009)

 • genetique
  ****

  Tak na toto by som šiel do kina aj dnes. Veľmi obstojná sci-fi komédia, ktorá nemá núdzu o slušnú atmosféru, veľmi vychytanú akciu a hlavne dobré hlášky. Nápad je fajn, aj keď sa z toho dalo vyťažiť viac, no pozornosť púta najmä ústredné duo Smith-Jones, ktoré funguje skvelo. Zábavná jednohubka. 85%.(6.2.2014)

 • H34D
  ***

  Osvěžující, zábavné, ale také povrchní a splachovací. Nadpřirozená zápletka se téměř nevysvětluje, alieni jsou záměrně komičtí, nevnímáme je tedy jako hrozbu, ale spíš jen jako obligátní cíl velkých bouchaček dvou cool chlápků v černém. Film si nehraje na žádné velkolepé sci-fi univerzum, a tak svým trošku dětským zaměřením na rozdíl od Star Wars: Epizody I nijak neurazí... Hlavně, že vtípky fungují, hlášky padají a tempo neupadá... 7/10(4.10.2013)

 • Skejpr
  ***

  Docela fajn, ale přeci jen bych čekal vyrovnanější úroveň humoru. Místy už to prostě nebyla sranda a a nebylo to ani natolik zajímavé, aby mě to dokázalao strhnout, v tomto směru dopadla dvojka imho MNOHEM lépe.(12.10.2007)

 • Galadriel
  ****

  Docela vtipná a nápaditá hříčka, která neurazí a když se chcete bavit a máte rádi sci-fi, tak se pravděpodobně bavit budete.(19.3.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace