Film je to opravdu hodně povedený, ale při druhém zhlédnutí až neuvěřitelně zdlouhavý (úvod, některé pasáže ve filmu). Co se týče sci-fi komedií, určitě se jedná o jednu z nejlepších v posledních letech, ale to nutně neznamená čtyři hvězdičky. Zůstávám na velice solidních třech...(22.5.2003)

Dalsi hit videopujcoven - "gaučová" zabava pro chvile nudy. Nic vic, nic min.(6.9.2003)

Skvělá, kombinace humoru, akce a skvělých nápadů, které MiB vystrčili daleko za očekávaný průměr. Will Smith se po roli agenta "J" dostal už definitivně mezi hollywoodskou elitu a samozřejmě Tommy Lee Jones v roli agenta "K" si svou pozici upevnil. Z celého příběhu je nejpovedenější asi první půlhodinka, kdy Edwards (Smith) prochází řadou "jednoduchých" testů. Za zmínku rovněž stojí vynikající záporák Vincent D'Onofrio, který se pod vrstvou makeupu a latexu doslova proměnil na "oblek z Edgara". Když jsem byl mladší stali se MiB (i zásluhou geniálního dabingu) rychle mým nejoblíbenějším filmem. Dodneška dokážu odcitovat celé kusy filmu. Proto 5*. Jeebs: Ahoj "K", jak se máš? K: Ukaž mu dovoz Jeebsi a hned. Jeebs: Já v tomhle oboru už dlouho nic nepodnikám. K: Proč lžeš Jeebsi nesnáším to. Jeebs: Když chvíli vydržíte. K: Počítám do tří. Edwards: Udělá to Jeebsi. K: Raz. Edwards: Říkám ti, ten chlap není normální. K: Dva. Edwards Raději mi to řekni v tomhle stavu je jak šílenej. Jeebs: Pořád je šílenej. Zajděte si na masáž. Jeďte na dovolenou. K: Tři.(6.8.2006)

Ani po pätnastich rokoch ma neomrzela a vobec neklesla ani kvalitou tato skvela sci-fi komedia. Vidiet, ze sa tu tvorcovia zabavali spolocne a ja ako divak taktiez. Perfektne hlasky pocas filmu ako aj skripanie stola, ktory si prisunul Will Smith pri teste alebo otazka na Lindu Fiorentino v marnici, ze ci neprisla s mrtvolou aj nejaka macka, ktora sa stala svedkom vrazdy a tak by si ju potreboval vziat, proste su pre mna nezabudnutelne. :-) Reziser Barry Sonnenfeld natocil aj ADDAMSOVU RODINU 1 a 2 (1991 a 1993), CHYTTE HO! (1995), WILD WILD WEST (1999) ale aj MUZI V CIERNOM 2 a 3 (2002 a 2012). _________ Tommy Lee Jones - (Kay) +++ Will Smith - (Jay) +++ Linda Fiorentino - (Laurel) +++ Vincent D'Onofrio - (Edgar) +++ Rip Torn - (Zed) +++ Tony Shalhoub - (Jeebs) +++ Siobhan Fallon - (Beatrice) +++ Produkcia: Steven Spielberg +++(3.7.2012)

Věděli jste že Sylvester Stallone je mimozemšťan? Že ne? Tak to se určitě koukněte na Men in Black. Will ve své 3. velké hitovce.(5.6.2012)