Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ****

  Věděli jste že Sylvester Stallone je mimozemšťan? Že ne? Tak to se určitě koukněte na Men in Black. Will ve své 3. velké hitovce.(5.6.2012)

 • Skejpr
  ***

  Docela fajn, ale přeci jen bych čekal vyrovnanější úroveň humoru. Místy už to prostě nebyla sranda a a nebylo to ani natolik zajímavé, aby mě to dokázalao strhnout, v tomto směru dopadla dvojka imho MNOHEM lépe.(12.10.2007)

 • 3DD!3
  *****

  Skvělá, kombinace humoru, akce a skvělých nápadů, které MiB vystrčili daleko za očekávaný průměr. Will Smith se po roli agenta "J" dostal už definitivně mezi hollywoodskou elitu a samozřejmě Tommy Lee Jones v roli agenta "K" si svou pozici upevnil. Z celého příběhu je nejpovedenější asi první půlhodinka, kdy Edwards (Smith) prochází řadou "jednoduchých" testů. Za zmínku rovněž stojí vynikající záporák Vincent D'Onofrio, který se pod vrstvou makeupu a latexu doslova proměnil na "oblek z Edgara". Když jsem byl mladší stali se MiB (i zásluhou geniálního dabingu) rychle mým nejoblíbenějším filmem. Dodneška dokážu odcitovat celé kusy filmu. Proto 5*. Jeebs: Ahoj "K", jak se máš? K: Ukaž mu dovoz Jeebsi a hned. Jeebs: Já v tomhle oboru už dlouho nic nepodnikám. K: Proč lžeš Jeebsi nesnáším to. Jeebs: Když chvíli vydržíte. K: Počítám do tří. Edwards: Udělá to Jeebsi. K: Raz. Edwards: Říkám ti, ten chlap není normální. K: Dva. Edwards Raději mi to řekni v tomhle stavu je jak šílenej. Jeebs: Pořád je šílenej. Zajděte si na masáž. Jeďte na dovolenou. K: Tři.(6.8.2006)

 • Enšpígl
  ****

  Spousty hlášek a humorných scén a fakt vychytanejch mimozemšťanů.Teda taky uměj mejdla ne že ne ! No a Linda zase po dlouhé době na plátně to vše pro mě dělá velmi příjemný zážitek.Ale hodně mužů v černém bylo taky na mých tanečních, takže mistr byl asi taky vesmírnej šmejd, no vesmírnej možná ne.(28.8.2006)

 • castor
  ****

  Pokračování (a u Mužů v černém to nebylo jinak) bývají bláznivější a dražší, ale co do originálnosti a propracovanosti je jednička prostě nedostižná. A tehdy se líbila moc. Kritikům i divákům. Pomohla velmi masivní kampaň, pomohla ústřední pecka Men in Black. Dnes, takřka po dvaceti letech nadšení výrazně opadlo. Kombinace učitel/žák funguje, bláznivé triky docela zabírají, ale přeci jenom vítězství nápadu nad příběhem už optikou dnešního diváka (2016) výrazně pokulhává. Pobyt v supertajné vládní agentuře je nezáživný a chybí mu tempo, těch triků nakonec není tolik a humor také není tak účinný, jak mohl být. Ale opakuji, že jde o pohled diváka, který se k tomuhle boji s vesmírným odpadem vrátil po dlouhých letech. Například režisérova Addamsova rodina je mnohem záživnější při opětovném puštění. 70%(9.12.2016)

 • - Quentin Tarantino měl nabídku na režii filmu, ale odmítnul ji. (don corleone)

 • - Keď hráč týmu Mets uvidí na oblohe UFO, tak má na sebe dres s číslom 23. Neskôr má v novinovom článku na sebe dres s číslom 20. To, že ide o toho istého hráča, nám potvrdzuje novinový titulok. (Kub_ees)

 • - Edgar, pri ktorom odpadne žena po tom, čo si natiahol hlavu, má roztiahnutú kožu na tvári. No v zábere z boku už pokožka roztiahnutá nie je, je len vidieť ako si Edgar hlavu drží rukami. (Kub_ees)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace