7 / 10 Veľmi príjemné prekvapenie s dobrým vizuálnym prevedením, výbornými trikmi, štandardne solídnym Tommy Lee Jonesom a nečakane cool Willom Smithom. O to viac vás zamrzí odfláknutý koniec, ktorý si na jednej strane čo do akčnosti nezadá so zvyškom filmu, ale po inteligentnom nadhľade už nie je ani chýru, ani slychu.(22.12.2005)

Když jsem MIB viděla poprvé v kině, nijak zvlášť mě nenadchli, ale pak jsem je díky HBO viděla znovu a znovu a znovu...a věřte mi, bavím se čím dál víc. Tommy Lee Jones a Will Smith jsou úžasní. Scéna, kdy Smith dělá přijímačky k MIB je prostě nádherná, když asistuje u porodu je další skvělý kousek...MIB jsou takovými scénkami nabití. A kdo říká, že to musí být o něčem ??? Vždyť je to jen komedie a nádherná . Mimochodem, kdo z vás dohoní Ceflapoida ??(8.10.2004)

Výborne natočená sci-fi komédia s čiernym humorom čiernych mužov(6.9.2003)

I po druhém či třetím zhlédnutí se na to stále ještě dá koukat a dobře se bavit. Vtipná, místy dokonce hodně vtipná sci-fi komedie, sice bez náznaku jakéhokoliv přesahu k čemukoliv výjimečnému a nezapomenutelnému, ale alespoň ústřední dvojice hrdinů má šmrnc a přívažek nadčasovosti. Planetární (i když velmi lokálně, čistě americky, pojatá - svět rovná se Amerika) konkurence nejen federálnímu úřadu FBI, ale možná dokonce i samému agentu 007... Podobné filmy: Muži v černém 2, Krotitelé duchů, Mars útočí!(25.1.2007)

Tohleto tehdy v kinech "pokořilo" Jurský park II. Proč, proboha?(15.11.2003)