Hodně vyhypovaná záležitost. Je zde sice vidět, že autoři si chvílemi nevědí rady a to film zklouzává do trochu pomalejšího a nudnějšího rytmu, ale většinu času děj ubíhá hodně rychle a se sucharem T.L.Jonesem a hláškujícím W. Smithem je o zábavu postaráno. Triky na tehdejší i dnešní dobu skvělé. Zkrátka překvapivě zábavná, se skvělými herci i nadprůměrným příběhem vymyšlená zábava pro celou rodinu.(17.6.2006)

Věděl jsem, že to existuje, věděl jsem, že je to dobře hodnocené, avšak jsem nevěděl, co to ve skutečnosti je. A když to už teď vím, tak jsem za to rád a můžu říct, že se jedná o velice pozoruhodný film dobrým hereckým obsazením, který mě velice překvapil zejména obsahem.(25.9.2011)

Film, bez kterého by byl Sci-fi žánr o něco chudší. Výborné nápady. Komediální úlet.(19.8.2012)

Docela vtipná a nápaditá hříčka, která neurazí a když se chcete bavit a máte rádi sci-fi, tak se pravděpodobně bavit budete.(19.3.2004)

Supertajní agenti K a J, chránící zemi před šmejdem z vesmíru, navlékají své černé obleky, nasazují černé brýle, vybavují se pulzními zbraněmi i blikátkem na mazání paměti a jdou chránit lidstvo i integrované mimozemšťany. Důvodem akce je přílet epileptického Brouka, který se v kůži farmáře Edgara vydal hledat Galaxii na Orionově pásu a do zničení země přitom zbývá časově nepružné ultimátum - jeden galaktický týden (čti jedna hodina). Předchozí věty působí dojmem zmateného blábolu, stejně jako tento snímek, který je však příliš svižný a vtipný na to, abych dokázal chladnokrevně zapřít, že se u jeho sledování vždycky bavím.(6.12.2008)