Vzpomínám si na kino nacpané k prasknutí ...a smála jsem se od začátku až do konce. Po čase jsem si film půjčila a očekávala stejný zážitek. Jenomže ten se nějak nedostavil. Vlastně jsem se vůbec nedodívala až do konce. Že by to byl film, který lze vidět jen jednou, nebo jen v kině, nebo není tak dobrý? ...a nebo prostě jen nejsem ten pravý fanoušek Mužů v černém...(13.10.2003)

Zostanutého Tommyho Lee Jonesa moc nemusím a šviháckeho černocha Williho Smitha to už vôbec nie, ale v tomto filme mi nevadí ani jeden z nich. Práveže naopak. Tu im to jednoducho, prirodzene spolu výborne ladí, skvele sa navzájom dopĺňajú. V tejto zábavnej sci-fi popkornovej polohe sú perfektní. Sú to proste tí najlepší "Muži v čiernom" a len ťako si viem predstaviť v úlohách supertajných agentov "K" a "J" niekoho iného. Rád sa občas vraciam ku tomuto titulu a ešte stále ma dokáže pobaviť. ****(13.3.2012)

Věděl jsem, že to existuje, věděl jsem, že je to dobře hodnocené, avšak jsem nevěděl, co to ve skutečnosti je. A když to už teď vím, tak jsem za to rád a můžu říct, že se jedná o velice pozoruhodný film dobrým hereckým obsazením, který mě velice překvapil zejména obsahem.(25.9.2011)

Hodně vyhypovaná záležitost. Je zde sice vidět, že autoři si chvílemi nevědí rady a to film zklouzává do trochu pomalejšího a nudnějšího rytmu, ale většinu času děj ubíhá hodně rychle a se sucharem T.L.Jonesem a hláškujícím W. Smithem je o zábavu postaráno. Triky na tehdejší i dnešní dobu skvělé. Zkrátka překvapivě zábavná, se skvělými herci i nadprůměrným příběhem vymyšlená zábava pro celou rodinu.(17.6.2006)

Rozpočet $90miliónovTržby USA $250,690,539Tržby Celosvetovo $589,390,539/60%/(29.6.2005)