Mediálně nafouknutá bublina MiB nebyla vůbec špatná. Dvojici T.L.Jones a W. Smith to sedí a navíc nádherná Linda Fiorentino, výborné triky, spousta vtípků, zkrátka dobrá zábava.(16.4.2003)

Když jsem na tenhle film viděl trailer, tak jsem si myslel, že to bude naprostá pecka, jenže když se ten trailer rozmělní v 98 minutách a nic se k tomu nepřidá, tak je to jen lehce nedrůměrnej zábavnej film. Ale dvojice Will Smith a Tommy Lee Jonesk sobě sedne docela slušně a vytváří celkem dost vtipných situací, ale na víc než slabší 4* to nestačí a to je pro mě trošku zklamání.(24.6.2006)

Neodolatelný brouček Vic D´Onofrio v asimilační taškařici o supertajném americkém přistěhovaleckém úřadě zabývajícím se imigranty všech barev pleti (pokud nějakou pleť mají).. Zatímco T.L.Jones podává galakticky umírněný výkon, stále více zářící meteoritek W.Smith s knírkem sňatkového podvodníka mě opět vůbec nepřesvědčil. Je evidentní, že v rozpínajícím se vesmíru zvaném Hollywood na velikosti (herecké) nezáleží.. „No, Elvis is not dead. He just went home..“(15.9.2009)

Vtipná oddychovka s výborným námetom a prekvapivo inteligentným spracovaním. Perfektné triky.(14.8.2003)

Film je to opravdu hodně povedený, ale při druhém zhlédnutí až neuvěřitelně zdlouhavý (úvod, některé pasáže ve filmu). Co se týče sci-fi komedií, určitě se jedná o jednu z nejlepších v posledních letech, ale to nutně neznamená čtyři hvězdičky. Zůstávám na velice solidních třech...(22.5.2003)