Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  ****

  Mediálně nafouknutá bublina MiB nebyla vůbec špatná. Dvojici T.L.Jones a W. Smith to sedí a navíc nádherná Linda Fiorentino, výborné triky, spousta vtípků, zkrátka dobrá zábava.(16.4.2003)

 • Shit
  ****

  Když jsem na tenhle film viděl trailer, tak jsem si myslel, že to bude naprostá pecka, jenže když se ten trailer rozmělní v 98 minutách a nic se k tomu nepřidá, tak je to jen lehce nedrůměrnej zábavnej film. Ale dvojice Will Smith a Tommy Lee Jonesk sobě sedne docela slušně a vytváří celkem dost vtipných situací, ale na víc než slabší 4* to nestačí a to je pro mě trošku zklamání.(24.6.2006)

 • Gilmour93
  ***

  Neodolatelný brouček Vic D´Onofrio v asimilační taškařici o supertajném americkém přistěhovaleckém úřadě zabývajícím se imigranty všech barev pleti (pokud nějakou pleť mají).. Zatímco T.L.Jones podává galakticky umírněný výkon, stále více zářící meteoritek W.Smith s knírkem sňatkového podvodníka mě opět vůbec nepřesvědčil. Je evidentní, že v rozpínajícím se vesmíru zvaném Hollywood na velikosti (herecké) nezáleží.. „No, Elvis is not dead. He just went home..“(15.9.2009)

 • POMO
  ****

  Vtipná oddychovka s výborným námetom a prekvapivo inteligentným spracovaním. Perfektné triky.(14.8.2003)

 • Tom Hardy
  ***

  Film je to opravdu hodně povedený, ale při druhém zhlédnutí až neuvěřitelně zdlouhavý (úvod, některé pasáže ve filmu). Co se týče sci-fi komedií, určitě se jedná o jednu z nejlepších v posledních letech, ale to nutně neznamená čtyři hvězdičky. Zůstávám na velice solidních třech...(22.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace