Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ***

  Neodolatelný brouček Vic D´Onofrio v asimilační taškařici o supertajném americkém přistěhovaleckém úřadě zabývajícím se imigranty všech barev pleti (pokud nějakou pleť mají).. Zatímco T.L.Jones podává galakticky umírněný výkon, stále více zářící meteoritek W.Smith s knírkem sňatkového podvodníka mě opět vůbec nepřesvědčil. Je evidentní, že v rozpínajícím se vesmíru zvaném Hollywood na velikosti (herecké) nezáleží.. „No, Elvis is not dead. He just went home..“(15.9.2009)

 • Djkoma
  ****

  Když se člověk baví, proč by mělo být něco špatně? Luční cvrček všechno vyhraje a co ne to J doběhne a možná, že i zapršej černoši.(18.6.2004)

 • Falko
  *****

  Ani po pätnastich rokoch ma neomrzela a vobec neklesla ani kvalitou tato skvela sci-fi komedia. Vidiet, ze sa tu tvorcovia zabavali spolocne a ja ako divak taktiez. Perfektne hlasky pocas filmu ako aj skripanie stola, ktory si prisunul Will Smith pri teste alebo otazka na Lindu Fiorentino v marnici, ze ci neprisla s mrtvolou aj nejaka macka, ktora sa stala svedkom vrazdy a tak by si ju potreboval vziat, proste su pre mna nezabudnutelne. :-) Reziser Barry Sonnenfeld natocil aj ADDAMSOVU RODINU 1 a 2 (1991 a 1993), CHYTTE HO! (1995), WILD WILD WEST (1999) ale aj MUZI V CIERNOM 2 a 3 (2002 a 2012). _________ Tommy Lee Jones - (Kay) +++ Will Smith - (Jay) +++ Linda Fiorentino - (Laurel) +++ Vincent D'Onofrio - (Edgar) +++ Rip Torn - (Zed) +++ Tony Shalhoub - (Jeebs) +++ Siobhan Fallon - (Beatrice) +++ Produkcia: Steven Spielberg +++(3.7.2012)

 • H34D
  ***

  Osvěžující, zábavné, ale také povrchní a splachovací. Nadpřirozená zápletka se téměř nevysvětluje, alieni jsou záměrně komičtí, nevnímáme je tedy jako hrozbu, ale spíš jen jako obligátní cíl velkých bouchaček dvou cool chlápků v černém. Film si nehraje na žádné velkolepé sci-fi univerzum, a tak svým trošku dětským zaměřením na rozdíl od Star Wars: Epizody I nijak neurazí... Hlavně, že vtípky fungují, hlášky padají a tempo neupadá... 7/10(4.10.2013)

 • novoten
  ***

  Vtipná a nápaditá sci-fi jízda, kde vše stojí a padá s chemií mrzouta Jonese a pohodáře Smithe. To je také důvod, proč další projekce díky hluchým místům občas nepříjemně klopýtají. Dětská senzace, kterou trochu hryže čas.(27.5.2006)

 • - Věta, kterou pronese Will Smith, když dopadne na autobus "It just be raining black people in New York" byla údajně improvizace, kterou nakonec ve filmu nechali. (don corleone)

 • - Mačka s obojkom, na ktorom je nápis „Orion“, ho má v jednej scéne vymenený za iný obojok. Môžme si to všimnúť podľa tvaru písma na obojku. (Kub_ees)

 • - Will Smith po přečtení scénáře nechtěl film natáčet, přesvědčila ho jeho žena. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace