Věděli jste že Sylvester Stallone je mimozemšťan? Že ne? Tak to se určitě koukněte na Men in Black. Will ve své 3. velké hitovce.(5.6.2012)

Docela fajn, ale přeci jen bych čekal vyrovnanější úroveň humoru. Místy už to prostě nebyla sranda a a nebylo to ani natolik zajímavé, aby mě to dokázalao strhnout, v tomto směru dopadla dvojka imho MNOHEM lépe.(12.10.2007)

Skvělá, kombinace humoru, akce a skvělých nápadů, které MiB vystrčili daleko za očekávaný průměr. Will Smith se po roli agenta "J" dostal už definitivně mezi hollywoodskou elitu a samozřejmě Tommy Lee Jones v roli agenta "K" si svou pozici upevnil. Z celého příběhu je nejpovedenější asi první půlhodinka, kdy Edwards (Smith) prochází řadou "jednoduchých" testů. Za zmínku rovněž stojí vynikající záporák Vincent D'Onofrio, který se pod vrstvou makeupu a latexu doslova proměnil na "oblek z Edgara". Když jsem byl mladší stali se MiB (i zásluhou geniálního dabingu) rychle mým nejoblíbenějším filmem. Dodneška dokážu odcitovat celé kusy filmu. Proto 5*. Jeebs: Ahoj "K", jak se máš? K: Ukaž mu dovoz Jeebsi a hned. Jeebs: Já v tomhle oboru už dlouho nic nepodnikám. K: Proč lžeš Jeebsi nesnáším to. Jeebs: Když chvíli vydržíte. K: Počítám do tří. Edwards: Udělá to Jeebsi. K: Raz. Edwards: Říkám ti, ten chlap není normální. K: Dva. Edwards Raději mi to řekni v tomhle stavu je jak šílenej. Jeebs: Pořád je šílenej. Zajděte si na masáž. Jeďte na dovolenou. K: Tři.(6.8.2006)

Spousty hlášek a humorných scén a fakt vychytanejch mimozemšťanů.Teda taky uměj mejdla ne že ne ! No a Linda zase po dlouhé době na plátně to vše pro mě dělá velmi příjemný zážitek.Ale hodně mužů v černém bylo taky na mých tanečních, takže mistr byl asi taky vesmírnej šmejd, no vesmírnej možná ne.(28.8.2006)

Pokračování (a u Mužů v černém to nebylo jinak) bývají bláznivější a dražší, ale co do originálnosti a propracovanosti je jednička prostě nedostižná. A tehdy se líbila moc. Kritikům i divákům. Pomohla velmi masivní kampaň, pomohla ústřední pecka Men in Black. Dnes, takřka po dvaceti letech nadšení výrazně opadlo. Kombinace učitel/žák funguje, bláznivé triky docela zabírají, ale přeci jenom vítězství nápadu nad příběhem už optikou dnešního diváka (2016) výrazně pokulhává. Pobyt v supertajné vládní agentuře je nezáživný a chybí mu tempo, těch triků nakonec není tolik a humor také není tak účinný, jak mohl být. Ale opakuji, že jde o pohled diváka, který se k tomuhle boji s vesmírným odpadem vrátil po dlouhých letech. Například režisérova Addamsova rodina je mnohem záživnější při opětovném puštění. 70%(9.12.2016)

• - Quentin Tarantino měl nabídku na režii filmu, ale odmítnul ji. (don corleone)

• - Keď hráč týmu Mets uvidí na oblohe UFO, tak má na sebe dres s číslom 23. Neskôr má v novinovom článku na sebe dres s číslom 20. To, že ide o toho istého hráča, nám potvrdzuje novinový titulok. (Kub_ees)

• - Edgar, pri ktorom odpadne žena po tom, čo si natiahol hlavu, má roztiahnutú kožu na tvári. No v zábere z boku už pokožka roztiahnutá nie je, je len vidieť ako si Edgar hlavu drží rukami. (Kub_ees)