Režie:
Laura MurphyKamera:
Jonathan HallHudba:
Corey WallaceHrají:
Will Arnett, Harvey Guillén, Jessica Lowe, Rob Riggle, Ken Marino, Nicole Byer, Kathy Griffin, Andrew Caldwell, Nikki Glaser, Nicole Richie, Joey Fatone (více)Obsahy(1)
V roku 2002 sa počas halloweenskej noci štyri deti hrajú hru M.A.S.H., pri ktorej zapisujú, ako bude vyzerať ich život o 20 rokov. O dvadsať rokov neskôr sa počas halloweenskej noci opäť stretávajú a všetko začína nasvedčovať tomu, že sa všetko, čo napísali do hry, stalo realitou. Problémom je to, že do knihy napísali aj to, akým spôsobom zomrú, čo sa im čoskoro stane osudným. (Marceloo)
(více)Hrají
Will Arnett
Kanada
Nejlepší filmy:
Ratatouille (2007)
Já, padouch (2010)
LEGO® příběh (2014)
Harvey Guillén
Nejlepší filmy:
Kocour v botách: Poslední přání (2022)
Vocasy na tripu (2023)
Garfield ve filmu (2024)
Jessica Lowe
Nejlepší filmy:
Dovolená za trest (2014)
Dog Days (2018)
Vánoční kronika: druhá část (2020)
Rob Riggle
USA
Nejlepší filmy:
Pařba ve Vegas (2009)
Jump street 21 (2012)
Vocasy na tripu (2023)
Ken Marino
USA
Nejlepší filmy:
Gattaca (1997)
Vinyl (2016) (seriál)
Millerovi na tripu (2013)
Nicole Byer
USA
Nejlepší filmy:
My ostatní (2016)
Vivo (2021)
Mike i Dave sháněj holku (2016)
Kathy Griffin
USA
Nejlepší filmy:
Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)
Lev ze Země Oz (2000)
Čtyři pokoje (1995)
Andrew Caldwell
USA
Nejlepší filmy:
Transformers (2007)
Králové ro(c)ku (2006)
Haunt (2019)
Nikki Glaser
USA
Nejlepší filmy:
Jsem božská (2018)
Vykolejená (2015)
Nicole Richie
USA
Nejlepší filmy:
My (2019) - a.z.
Děti Ameriky (2005)
Joey Fatone
USA
Nejlepší filmy:
Michael Jackson Live (2001) (koncert)
Moje tlustá řecká svatba (2002)
Smolař (2003)
Jon Gabrus
USA
Nejlepší filmy:
Fourth Man Out (2015)
Muhammad Ali: Největší souboj (2013) (TV film)
Jeptišky (2017)
Sterling Sulieman
USA
Nejlepší filmy:
Vyměřený čas (2011)
The Christmas Gift (2015) (TV film)
The Funhouse Massacre (2015)
David Banks
USA
Nejlepší filmy:
Die Fighting (2014)
Těžké časy (2004)
Bornless Ones (2016)
Madeleine Guilbot
Nejlepší filmy:
Apollo 10 1/2: Dítě kosmického věku (2022)
The Locksmith (2023)
Aaron Eisenberg
Nejlepší filmy:
Do temnoty (2018) (seriál)
Recovery (2016)
Layla Mohammadi
Nejlepší filmy:
Moje perská rodina (2023)
Meredith VanCuyk
Nejlepší filmy:
Fabelmanovi (2022)
Nene (2022)
Sezení v barech s dortem (2023)