Pán šelem

• USA BeastMaster (více)
Austrálie / Kanada / USA, (1999–2002), 47 h 19 min (Minutáž: 43–44 min)

Tvůrci:

Sylvio Tabet

Předloha:

Andre Norton (kniha)

Daniel Goddard, Jackson Raine, Monika Schnarre, Marjean Holden, Natalie Jackson Mendoza, Marc Singer, Emilie de Ravin, Lara Cox, Isla Fisher, Michala Banas (více)

Série(3) / Epizody(66)

Dar, posledný žijúci člen vymretého kmeňa Sulov, hľadá svoju milovanú Kyru, ochraňuje zvieratá, s ktorými si dobre rozumie a bojuje proti všemocným čarodejníkom a despotickým krutovládcom mýtických čias. (oficiální text distributora)

MikO_NR_1909

Nemienim to kritizovať ako poväčšina užívateľov. V období môjho detstva to vysielali cez víkend doobeda a po nejakom čase som si na to zvykol a pozerával to - 4,5. ()

SonG

Na zas tak málo prcent bych to neviděl...pravda, pustil jsem si ho jen už když byla nejvyšší nouze, ale na 14%???neee..alespoň 25% ()

lilina133

Nesympatické obsadenie, hlavný hrdina = vrchol hnusu, priblblé & nezaujímavé zápletky, čo viac dodať...tú jednu * venujem tomu tigrovi - jediná vec, čo v tomto seriáli stála za to... ()

Fallen_One

Všechny ty odpady a jedny hvězdy mě trochu překvapují. Kdysi jsem na tento seriál koukal (jako malý) a pamatuji si, že některé nápady v seriálu mě ovlivnily v mé tvorbě dodnes. Tomu říkám intertextualita. Sice už si příliš nepamatuji celkovou synopsi děje, ale jak říkám, pocity a vzpomínky velí "ne pod tři hvězdy" :o) ()

Mr.Floyd odpad!

V popise seriálu je napísané: Akčný / Dobrodružný / Fantasy , keby sa ten seriál netváril tak vážne, mohla by to byť ideálna paródia na podobné seriály, ktorých je nespočetne veľa. Bohužial, tento to so "super" špeciálnymi efektami, "realistickými" akčnými scénami a postrádaním akejkoľvek dávky logiky, zmysluplného deja či akéhokoľvek iného významu pre ľudské pokolenie myslí skutočne vážne. ()

Arach.No odpad!

Další z řady debilních seriálů, který se snaží parazitovat na zasloužené popularitě Hercula a později o něco slabší Xeny. ()

BuddyO

Náhodou jsem tohoto "Pána šelem" málokdy přepnul, když už běžel v televizi. Ale že bych ho záměrně vyhledával a vyčkával každý nový díl, to bohužel ne. Pán šelem je seriálem, který nikoho neurazí a myslím, že tu mladší skupinu diváku i příjemně pobaví. V podstatě další seriál na motivy celovečerního filmu, který byl ušit rychlou jehlou a ještě měl k dispozici více než nízký rozpočet. Jen mi nejde do hlavy... Opravdu vynalezl kolo Darův společník na cestách, Tao? To tedy smekám. ()

Jeržik odpad!

Skoronahé sexy prsaté blond BSK bestie ovládané svým díkybohu neúplněnahým pánem akrobaticky pobíjí jednoho padoucha za druhým, v kulisách převzaných kvůli úsporám ze Xeny(a ta z Herkula), aby se mohli na závěr každého dílu vášnivě pomilovat. Jak působivé! ()

mira007

Původní film pán šelem bylo hodně absurdní fantasy kombinovaná Barbara Conana a zvířecího detektiva, která byla aspoň originální, ale tenhle impotentní seriál, kde běhá nějakej kulturista s tupým výrazem mne neoslovil. ()

Czernozub

Je to nuda a nesmysl, ale prostě musím ocenit zařazení do vysílacího času telenovel, pročež jsme byly ochuzeni o jeden z těch jihoamerických klenotů... ()

Lev, čarodějnice a druhý díl

Lev, čarodějnice a druhý díl

28.11.2006

Popularita střapaté anglické siroty s jizvou na čele a úspěch filmové adaptace legendární trilogie Pán prstenů to byly hlavní impulzy, které před před pár lety spustili mánii po všem, co by se dalo… (více)