LEGO Ninjago: Dračí povstání

• Kanada Ninjago: Dragons Rising (více)

Série(2) / Epizody(30)

Recenze uživatele Kikinn_ k tomuto seriálu (3)

LEGO Ninjago: Dračí povstání (2023)

part 1:Dragon Rising part 1 se zdá být velmi revoluční season a mně se to zamlouvá. Velmi hezký nový animace, Sora a Arin jsou boží a Lloyd jako učitel je velmi OP a to je dobře. Moje oblíbená postava z záporáků je určite Ras ale myslím že by měl ještě větší potenciál a jako bojovník co do fightu chodí až je to fakt na těsno působí jako velmi silná postava. Aspoň první episodu , potom už je nerflí a jeho potenciál se ztratí. Nevadí snad udělá comeback v druhém pártu. Druhá blbá věc je že některé věci jsou hrozně uspěchaný a úplně chápu proč ,ale pak to ztrácí to publikum co si potrpí na delším dialogu. Jinak docela slušné zatím. 8/10 part 2: druhá polovina Dragon Rising akorát potvrdila že tato season se zařadí mezi ty lepší sezony. První polovina mě tak moc nebavila ale od 17 episody to jde jenom nahoru. Což mě přivádi k tomu že episoda 17 se mi hodně líbila že by se mohla dostat mezi mé oblíbené. poté jsou tam další super episody které ukončí sezonu otevřeným koncem pochopitelně. Dále bych chtěl zmínit že se mi z prvu nelíbila wildfire v part2 ,ale poslední episody mě jí posunuli k více oblíbený. Taky Jay cameo bylo super a jsem rád že se hned nevrátil. Jeho role v the administration bude ještě hodně zajímavá. Vlastně celý koncept the administration je hrozně super a prostě potřebuju vědět víc o tý storyline. 8/10 znova ()

Epizoda 5 (2024) (S02E05)

peak ()