Heraldika

"Zbývá nám poslední desetimegatunový kámen!" a další skvosty, vypouštěné z úst sympatických herců..taková ptákovinka s megatunou nelogičností, ale vlastně proč ne. Někdy je fajn vypnout mozek a zasmát se. ()

ranp

Není to špatný film, nicméně Hillary Swank už hrála v mnoha lepších. Scénář je stejně ale trochu připitomělý.. Nápad s roztočením zemského jádra výbuchem se jen tak nevidí, 50%. ()

Danoboss

Nemám rád hackerov vo filmoch, nemám rád DJ Quallsa. Zvyšok filmu bol bežný katastrofický film so zatiaľ najdebilnejšiou a najmenej realistickou zápletkou. Ale o tom katastrofické filmy vždy boli, takže mu to nemôžeme vyčítať. Jádro neurazí ale ani nepoteší, bežná jednorázová hlúposť na ktorej meno si už o týždeň nespomeniete. ()

Cejny

Tak zrovna tento katastrofický film je tak trochu mimo. Dramatické scény zas tak dramatické nejsou, jediné větší plus si zaslouží snad jen "ucho" DJ Qualls :D. 40 % ()

herr_carter

Tak tohle byla napínavá prdel Vám povím, katastrofická emerichovina jak ze žurnálu. Ono už ten základní princip "budem vrtat pomocí ultrazvuku do středu Země a tu pak roztočíme" je k popukání, ale člověk se až diví, jak dokázal celé dvě hodiny držet v pozoru. Díky Netflixi i za tyhle staré šlehy, člověk někdy potřebuje odpočívat.....................moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

Frankie

I na poměry katastrofického filmu značně přitažené za vlasy, těžko uvěřitelná výprava do středu planety nemá navíc oporu ani v bezkrevných hercích ani ve směšných efektech. Když se k tomu časem přidá nuda a šeď, věškerý zájem o osud planety se vypaří jak voda nad vařícím zemským jádrem:) ()

Famfulín

Dávám jedna jen proto, že nemam to srdce filmu uplně potopit a zařadit ho mezi odpad. Viděl jsem ho jednou v noci a pustil jsem si ho protože jsem se nudil a dobře jsem udělal, pustit si ho někdy kdy by šlo dělat něco konstruktivnějšího by byla nahorázné plýtvání časem... Ale k filmu, Těžce okopírovaný klasický motiv, dnes velmi moderního, katastroficko-hrdinského příběhu. Nic nového tam scénárista nevymyslel... A aby toho nebylo málo tak se povedlo i několik dost nelogických scén... Důležité ale je, že Země je zachráněna a Ti již hrdině položili život za její záchranu (a že jech tentokrát nebylo málo) budou na věky opěvování... ()

rozbris

Film, kterému hodně na hodnocení ubírá spousta ale spousta nelogičnosti jako je například jeskyně v zemské kůře či spousta jiných věcí o kterých s jistotou víme pomocí vědy, že by se nemohly stát, ale jako sci-fi ujde:-) ()

iXtr3m3

Jasný prototyp kvalitného béčka, trošku nasilu tlačiaceho sa medzi áčkové tituly, ale to vôbec nevadí. Samozrejme je snímok plný totálnych nelogičností, ktoré sa tvária ako vedecky podložené, ale to taktiež vôbec nevadí. Na pomery béčka je film po technickej stránke spracovaný vysoko nadpriemerne a herecké výkony sú na pomery béčka tiež na vysokej úrovni. Za seba môžem povedať, že som sa pri tomto filme naozaj nenudil a je to naozaj maximálne vhodný titul pre filmové večery na akejkoľvek televízii (nerátam HBO :-) ()

Lencha

Když budu brát tenhle film jako zábavu a opominu to, že je to hodně sci-fi, tak už jen ten nápad roztočit jádro mě bavil. Napínavý, chvílemi dojemný snímek. ()

Wally

Ano...možná blbost po stránce realistické, ale to byl takový Armageddon taky...hlavní je, že jsem se nenudil... ()

Lukoboss

Pokud to budete brát jako "klasický béčko", nedáte tomu odpad. Jinak je to totiž blbina, fyzikální zákony tady neexistujou, je to celý postavený na hlavu a vlastně byly i momenty, kdy jsem se normálně zasmál. Dokonce se divím, že tolik známých herců a povětšinou i kvalitních do toho šlo. Ale tak co už, je to jednorázovka, na kterou už není potřeba se znovu dívat. ()

cab

Já jsem se nehorázně nudil. Nemůžu stále najít žádná pozitiva tohoto snímku. Nezapadá mi do žádného žánru. Jako sci-fi neefektní, jako komedie to postrádá šmrnc, o dramatu se hovořit nedá už tuplem. Takže taková směska z které vzniklo cosi nelogického a nechci se opakovat, ale opravdu nudného.....Jo už jsem našel to pozitivum. HERCI. Proto 15% ()

DocBrown odpad!

Jako groteska by to mozna bylo dobre, ale nechapu, jak takovou kravinu mohli brat jeji autori vazne. Film by se dal oznacit jako smes nejstupidnejsich klise a nesmyslu. Uz od zacatku je jasne, kdo si na konci zasoulozi a tedy musi prezit. Sci-fi jeste neznamena, ze si muzou autori vymyslet takove kraviny. POMO si stezuje, ze to neni dost psychologicke. Ano, zato je to vysoce psychopaticke. To uz vice uveritelnejsi je Utok letajicich slimaku. Dalsi dil bude resit zastaveni rotace Zeme kolem Slunce. 0% ()

Hopper

Veľmi milosrdné 3***. Neodolám porovnaniu s Armageddonom, aj keď to nie je možno úplne korektné, keďže Core aj Armageddon hrajú úplne inú ligu. Zatiaľ čo A. plným právom patrí do I. ligy, C. sa motá niekde na úrovni krajského preboru. Jednotlivé charaktery sú klasicky šablónovité, na výprave priam kričí béčkovitosť, herecké výkony až na niektoré výnimky veľmi kŕčovité a Swank + Eckhart ako ústrednému duu to príliš dohromady nejde. Nebudem sa pozastavovať nad logickými nezmyslami, tu by sa naozaj A vs C mohli pretekať. Skrátka film, ktorý nie je nutné vidieť, ale ak nemáte čo robiť, sú ďaleko horšie možnosti, ako zabiť voľno. ()

wosho

Neskutečně hlopuý film, plný nechtěného humoru s fakt podělanou zápletkou (kdyby ten námět byl alespoň dobře natočený a dalo by se na něj dívat). Hahahaha..., nejhorší na tom je, že je v něm tolik schopných herců (šustění dolarových bankovek má hold sílů sirén). Nejsrandovnější na tomto filmovým průserů je to, že to tvůrci mysleli vážně. ()