Hanys_

Tak trochu nudnější verze Armageddonu, ve které chybí charismatičtější postavy, svižnější děj a nevadily by i trochu lepší triky. Tyhle vypadaly jak z německého katastrofického sci-fi. 3/10 ()

Paity

Jádro není vyloženě špatný film ale dost nudí. A to tedy, že hodně, což je u katastrofického filmu dost zásadní. ()

Corpsegrinder

Ryze televizní záležitost, dá se na to čumět pokud to zrovna chytnete někde na Nově ale film do kterýho bych šel sám od sebe to rozhodně neni. ()

Mafiapau

Chtěl jsem napsat komentář typu: "Průměrný film no, je to za tři", ale bohužel, když si to vezmu objektivně, nikdo nekouká na film jen kvůli prvním několika minutám (já vlastně jo). Každopádně, scéna přistávání Endeavouru byla parádní a napínavá, soundtrack hodící se, napnulo mě to jako strunu, ostatní je bohužel jen science-fan-fiction bullshit který není dobře zpracován. Dalo se to udělat mnohem líp. A taky vymyslet, prověřit si nějaké základní fakta když už příběh zasahuje žánr sci-fi. Bohužel, na tento film se koukám vždy jen protože můžu u filmu nerušeně masturbovat a kvůli scéně s raketoplánem. 3/10 (+1 za loď Virgil) ()

Tadzi

Čistá sci-fi oddychovka. Než se ponoří do hlubin Země tak i celkem zábavná. Logika a mozek musí ovšem jít stranou... ()

pjotr76 odpad!

Dovolím si parafrázovat Pomův výrok v komentáři, takže po všech stránkách čistý odpad. Vážně v tom nehrál Affleck? Jediný co si z tý zhovadilosti ještě pamatuju je zamlženej ksichtík Bena v hlavní roli...ale asi se mi to jenom zdálo. S tou polární září to je fakt v čudu, v první půlce prosince byla vidět nad Prahou...tím pádem tady někomu stojí jádro. Adios amigos, protože z toho asi bude pěkná erupce). P.S. DÁVÁM PĚT HVĚZDIČEK DDT ZA KOMENTÁŘ K TOMUHLE FILMU;))) TO SEDÍÍÍÍ ()

abysser

Vzhledem k tomu, ze mam za sebou prednasky z geofyziky, jevi se mi scenar dosti smesne.... Napriklad ty smesne elektricke boure a tavici se Golden Gate je ciry nesmysl... Hmmm, vicemene je nesmysl uplne vsechno a to mi kazi chut, zvlaste v pripade, hraje-li si film v tomto smeru na fundovany obraz reality... Kdyz uz chteji scenariste tocit vedecke fantasty, at se seznami s fyzikou... Jinak ciste filmove se jedna o slabsi prumer... ()

Radim

VĚDECKO-FANTASTICKÝ příběh počítá s nereálnem, ale - jak už název sám napovídá - musí stavět na vědeckém základě. Tento film ale naprosto popírá veškeré fyzikální zákony. Nezachraňuje ho ani slušné obsazení, ani filmové triky, které byly chvílemi spíše směšné. Příšerná slátanina. ()

Haymar

Kdyby v tom hrál Chuck Norris, nepotřeboval by ani speciální ponorku, ani hromadu vědeckých mozků... Ale teď vážně, i když to byla scénáristicky mega-blbost (a to nejsem žádnej fyzik), byla to zároveň i solidní zábava, splňující všechna pravidla žánru! ()

MadChick

Docela milé překvapení, čekal jsem naprostý "shit" a přitom se na to dalo vcelku slušně koukat :) Bylo zde poměrně dost logických chyb, několik absolutně bezduchých scén a dialogů a rozhodně přetažená stopáž, ale ve výsledku to bylo, dá se říct, i zábavné a v několika momentech člověk mohl pocít i lehounký záchvěv napětí...55% ()

defagoo

Až moc levný velkofilm, v podstatě blbost, vše zachraňuje Eckhart a to, že to divák spíš vidí jako parodii. ()

Darik

Něco vám řeknu lidi - tohle je film pro někoho, kdo ovládá základy fyziky i její pokročilejší verzi naprostá slátanina. A i když já fyziku tak nějak studuji, musím přiznat, že i přes všechny chyby v tomhle filmu to pro mě bylo opravdové dobrodružství. Řežie skvělá, scénář už pěkně pokulhává, ale i tak je to podívaná, která stojí za to. Mimoto - kolikrát za život se (i ve filmech) mrknete do jádra samotné matičky Země? Pro mě jeden z exkluzivních zážitků a taky ze scifáren dost nedoceněný film. Za mě 90%. ()

mirkaaa

Filmy typu Armageddon nebo Drtivý dopad mám ráda, ale tento film se už tolik nepovedl. Není v něm sice typický patriotismus jako v Armageddonu, ale jinak je spíše nezáživný a vizuálně také pokulhává - prostě průměr. ()

ThomasCrown

Podľa mňa nedocenený film. Téma elektro-magnetických slnečných búrok je dnes veľmi aktuálna a najmä preto má tento film čo povedať. Jasné, grafika mohla byť ešte viac prepracovanejšia, najmä čo sa Ríma týka, ale v konečnom dôsledku som s výsledkom spokojný. Len pochybujem, že by sme Zem zachránili, ak by sa niečo podobné stalo; k tomu sa nemusí zastaviť ani jadro. ()

jabba

Z těch všech katastrofických nudo filmů, kde tradičně jako první padne Socha svobody, praskne nápis Hollywood a exploduje Bílý dům (Pozor! Občas dojde i na Evropu, tudíž to odnese Big Ben a Eiffelovka, v krajním případě tuze znalých US scénáristů se jeden podívá i dál do světa. A to si svoje odpíská i opera v Sydney a Taj Mahal) mi je tento z těch posledních let nejbližsí. Tak snad i proto 3* ()

Teabag

Tohle bylo opravdu hodně hloupé. Kdysi jsem se zařekl, že nebudu hodnotit nelogičnosti ve filmech. Ale tady to prostě nejde, když je to jedna velká blbost. Kdyby aspoň ti herci za něco stáli, ale třeba Eckhart mě opravdu zklamal... Škoda. Námět byl přitom tak zajímavý! ()