Policejní akademie 7: Moskevská mise

• Česko Policejní akademie: Moskevská mise (více)

Tentokrát se pustí do řešení problému na opačném konci světa. Boris Jelcin má totiž trable se šéfem ruské mafie Konstantinem Konalim. Ten během krátké doby vydělal miliardu dolarů prodejem nové počítačové hry a teď se rozhodl ovládnout celý svět, Ruskem počínaje. Jelcinova žádost o pomoc je v USA vyslyšena a úkolem je pověřen samozřejmě Lassard, se svými neschopnými, ale stoprocentně úspěšnými policisty. Zmatky začnou hned na letišti v Moskvě, kde je vítá velitel Rakov a nesympatický poručík Talinskij. Lassard omylem nastoupí do pohřebního vozu, odjede na pohřeb nějakého komunisty a nakonec je přijat do rodiny pozůstalých. Mezitím senilní Rakov s obtížemi vysvětlí Američanům, co je jejich úkolem, Connors se zamiluje do krásné tlumočnice Káti a Konali nařídí svým zabijákům, aby americké policisty odstranili. To je však nesplnitelný úkol, neboť policisté všem nástrahám uniknou. Naopak Konali podlehne půvabům Callahanové, která vystupuje v jeho baru jako zpěvačka. Poté, co pokus zatknout Konaliho během představení Labutího jezera skončí fiaskem, jsou Američané vykázáni z Ruska. Zdá se, že je vše ztraceno, když tu se na scéně objeví zmizelý Lassard. (TV Nova)

shantim odpad!

Tady už opravdu chyběl jakýkoli humor. O akci také nejde. Herectví stojí za ... prd! Takže prostě "odpad". ()

greghouse

jako malý kluk, co kdyby bydlel v Karlových Varech poblíž kolonády a hnal před sebou obruč, jsem sledoval všechny policejní akademie a měl jsem je moc rád...postupem času nevím proč ()

fabecc1222

Těžko říct, proč byla pětiletá pauza, stejně tak nevim, co stálo za tím, že spousta osazenstva předchozích dílů se nedostavila. Opět tu máme "nového Mahoneyho" a k němu torzo z původní party. Tvůrci se to zřejmě snažili nahradit tím, že pozvali pár zajímavějších jmen do vedlejších rolí. Ta změna prostředí je zajímavá, dobově je přesun do značně kontrastního Ruska docela zajímavým obzvláštněním. Ale už je to prostě spíš taková křeč. Humor i postavy už působí tak nějak unaveně, bez šťávy. Na závěr tak tedy nejhorší díl série, ačkoliv zas tak černě jako někteří tady bych to neviděl. ()

Spock

Nejhorší díl celé série, ta jedna hvězdička je za několik málo vtipných okamžiků. Tohle už snad není policejní akademie. Kategorie o nejvtipnější scénku se tentokrát pro nedostatek vtipných scén raději nevyhlašuje. Zbývá zásadní otázka na závěr, kdy přijde osmý díl?? ()

ghatos odpad!

Hodně vyvařená uniforma z podivné doby. Policejní akademie se hodila do studené války. Její instalace do rozvráceného postsovětského Ruska působí absolutně bizarně. 20%. ()

spikey1 odpad!

sedmkrát recyklovaný vtip už rozhodně není vtipem. bez mahonyho ani ránu. velmi slabé... velmi nedodívatelné. nechápu jak zlákali Christophera Leeho a Rona Perlmana ale... nějakou záhadou se jim to povedlo ()

tommy187

Mne sa tento film páčil, pretože bol pre mňa nostalgiou na prvú časť Policajnej akadémie. Pripomenul som si, že aj oni sú len ľudia, a že aj oni zostarli. Umelecká hodnota bola nulová, ale mne sa tento film v podstate páčil. Asi aj preto, lebo som veľký fanúšik Policajnej akadémie. Odo mňa si to zaslúži ***. ()

vincent

Ale je zábavné sledovať tých neskutočne tuctových hercov ("krásavcov"), ktoré majú byť náhradami Stevena Guttenberga :). Tá jedna hviezdička je za tú odvahu (alebo drzosť?) nátačať stále viac a viac pokračovaní takejto stupidity :). ()

herr_carter

Krom držky Rona Perlmana, na níž se podívám v každém filmu rád, tu bylo jinak asi tolik k vidění, asi jako nábytku v průměrném chánovském holobytě..............moje hodnocení = 2 z 10. ()

Já nic, já muzikant

Já nic, já muzikant

03.11.2006

Jonathan Davis, frontman světoznámé metalové skupiny KoЯn, si rozšiřuje obzory a v rozpětí několika měsíců potvrdil účinkování hned ve dvou filmech. V obou případech půjde o čistokrevné horory dělané… (více)