Příběh hazardního hráče (Matt Damon), který je postaven před osudovou volbu mezi láskou a hazardem. Příběh studenta práv, který svou nechuť zařadit se do "normální" společnosti kompenzuje geniálním talentem. Mike má totiž neobyčejné kombinační schopnosti a dovede uhodnout, jaké karty mají v ruce jeho partneři v pokeru. Na rozdíl od většiny profesionálních hráčů se ale Mike snaží nepodvádět a v tom se rozchází se svým komplicem, utápějícím se v dluzích (Edward Norton). (oficiální text distributora)

greigor

Super. Jak pro fanoušky pokru, tak i pro jeho nefanoušky. Napínavá atmosféra a skvělé herecké obsazení v čele s Teddym KGB Malkovichem nemá chybu. Jedině jsem se snad občas ztrácel ve variantách pokru, ale to neznalce trápit nemusí. 4* i díky Johnymu Chanovi :) ()

BDMarty007

Slušně natočené a zahrané, ale scénář by snad mohl být alespoň trochu nápaditější. Tak nějak to plyne bez výraznější zápletky a zlomů. Naštěstí s tímto obsazením se dá i z celkem nudného scénáře uplést alespoň docela slušný film. ()

danny_21

Damon, Norton a Malkovich vzájemně a se mnou rozehráli povedenou pokerovou partii. Sice si zrovna v této karetní hře nehovím, nejspíš proto, že bych nikdy nedokázal být tak sázkařsky přízemní a že v případě full housu nebo úplnýho hovna v ruce, by mi to na xichtě bylo vidět :-) Pěkně to utíká, herci ve svých rolích pohodoví, dabing povedený - celková spokojenost - 80 % ()

Likan7

Poctivá práce, která baví hlavně díky Damonovi a Nortonovi. Pokud k nim přidáte sexy prostředí pokeru, máte o zábavu postaráno. A Hráči je přesně takový film. Není tu nic strhujícího, možná až na finále, ale všechno ostatní jede od začátku na jistý 4 hvězdy. Filmy z prostředí hazardu mám rád a Hráči do této kategorie budou patřit. ()

john.h

Bylo to super, poker hraju necelých 14 dní a kamarád mi tento film doporučil a se znalostí pravidel pokeru jsem si film fakt užíval. Pochybuju ale, že někdo kdo nezná pravidla pokeru ocení kvality filmu tak jak by měl. Pro vrcholné pokerové scény proti týpkoj s přezdívkou Boris KGB v podání Johna Malkoviche jsou alespoň základy opravdu nutné. Třeba v závěru člověk věděl, že Damonova postupka nešla ničím jiným porazit a jeho šance na výhru byla stoprocentní. Člověk znalý pokeru si tedy nevychutnával pouze vyvrcholení scény, ale také její průběh s Damonovou pokerovou tváří a předstíráním, že v ruce nedrží zas tak dobré karty. Jo a ještě perlička na závěr. Po tomhle filmu jsem se strašně "cejtil" a šel si zahrát takzvaný Sit and Go turnaj, zaplatil 2,20 dolarů a bojoval se 180 dalšími lidmi o placené pozice. Byl jsem těsně před vypadnutím na devatenácté pozici a osmnáctá byla už placená, ale štěstí se najednou přiklonilo na mou stranu a ze stavu těsně před vypadnutím jsem nakonec turnaj vyhrál celý a připsal si na konto 108 dolarů. Jak říkali ve filmu No Limit Texas Hold' Em Poker je i o tom, že s málo žetony se celá hra může v okamžiku obrátit ve váš prospěch. ()

MRPitivier

John Dahl napsal výborný a chytře poutavý příběh s bezvadným obsazením o pokerské vášni se skvěle zahranými karetními triky, posunky, manévry, gesty a blafováním. Existují dva typy hráčů, někdo jako Matt Damon, který hraje pro vlastní uspokojení ze hry a druhý typ hráče jako třeba Edward Norton, který hraje jen o peníze! Samozřejmě, že jde o peníze, ale většinou se k nim nelze dostat čistým hraním! Scénář postupně nabízí nahlédnutí do hráčské i mezilidské psychologie... nejde o to, jaké máte karty, ale jaký je hráč, jak dokáže využít své schopnosti vypozorovat na protihráči jeho zvyky, když dostane karty na vítěznou hru nebo když blafuje s ničím v ruce! Prostě excelentně hrající Matt Damon, kterého doplňují Edward Norton a John Malkovich! ()

sWONDER

O pokri neviem skoro nič a film je jedno veľké klišé, ale to mi nejako nevadilo. Chalanovi som držal palce a celkom som si to užil. ()

MysakSim

Kdo by řekl, že film o pokeru bude tak napínavý? Fandil jsem Damonovi až do samého konce a Malkovich jako jeho úhlavní soupeř exceloval. Super film na který se určitě ještě párkrát podívám. :) ()

sluzevsky

Poutavě podaná podívaná směrem do světa profesionálních hráčů pokeru, ale stejně tak mezi lehkovážné hazardéry, kterým to přeci jen občas může vyjít. Buď nejsou tak nejistí, jak se tváří, anebo mohou mít eso v rukávu. Nepovedený fígl se může ve světě nekompromisních hráčů vymstít, ovšem povedený může znamenat značný progres. Obsazení zaslouží chválu, stejně jako následně bravurní herecké výkony. Děj působí velmi autenticky, uvěřitelně. Škoda jen, že se divák onoho fígle nedočká i na konci samotného příběhu, čímž se příběh stává průhledně přímočarým. ()

Burrows

Napětí při každé hře okořeněné takovými esy jako Norton, Damon a Malkovich? Slabší 4*. Poker bych se už měl konečně naučit. ()

Ernie_13

Ja milujem taketo filmy, cize uplna spokojnost! :) Postava Matta Damona si hned ziskava vase sympatie, ostatne ako vzdy, len ma trochu mrezi, ze Nortonova postava zostala akosi nedokoncena (useknuta)...a urcite za zmienku stoji aj pefektny Hohn Malkovich v teplakoch! :D ()

bubu25

Asi desať krát som mal chuť nakopať hlavných predstaviteľov do riti. Som si obhrýzal nechty čo som mal nervy je by som bol prekuknutý pri hre ešte by som si len menil žetóny. Malkovich tiež výborný ()