Jeden americký chemik si představuje, že udělá životní obchod se svou drogou. Všechno ale nejde podle plánu a on se brzo zamotá do spleti podvodů. (Filmbox)

smartynaf

Snaží se to byt ulitle a kul, ale je to v podstatě ulitle a neuvěřitelne. A přitom by to mohlo byt i kul. Ale není :-) ()

jarhead

Já se docela pobavil, náhodou toto dílko bez předchozí kinodistribuce donesl kámoš na pokoj. SLJ je v kiltu k nakousnutí, pan Carlyle jako vášnivý fanda Liverpoolu pořád fuckuje, ale všeho s mírou. A překlad věty, kdy se skinheadi svíjeli po podlaze a v kalhotech měli "naloženo", jako "hovno se zamotalo do větráku", je fantastický... ()

Kňour

Je to prostě úlet. Ozbrojené sexy děvče v sexy oblečení, což jsou hned tři plusy, skvělý Felix, což je další plus, a Liverpool na konci slavně vyhrajě, což je to poslední, ta třešnička na dortu, to je ta pátá hvězdička. Abych nezapomněl, celé je to podmíněné dvěmi věcmi: Nebudete film brát vážně, a fandíte Liverpoolu. ()

nihiliste

"Liverpoolské Pulp Fiction" je přesně můj kalibr. Úžasnej Jackson s Carlylem a překrásná Mortimer, řada výborných gagů a dokonalej soundtrack....oh yeeee:) ()

frankocry

Tento film vyzerá ako Podfu(c)k, chutí ako Podfu(c)k, vonia ako Podfu(c)k ale nie je to Podfu(c)k. Pán Elmo McElroy sa rozhodne, že má svojej práce dosť a je načase ísť na odpočinok, ale ten treba nejako zaplatiť. Tak podá svojmu bossovi "horúcu" výpoveď a odletí do Anglicka. Tam stretne pána Felixa DeSouzu. Aj keď spočiatku nie sú veľký kamaráti, začnú ako tak spolupracovať na nejakých tých peniažkoch. No ale Elmov šéf akosi nejde prekusnúť tú výpoveď a tak pošle za Elmom tetu s pištoľkami (starou kamoškou Félixa), že nech si výpoveď ešte rozmyslí, veď on mu predsa nechce zle a odpočívať ísť nemusí, veď je ešte nato príliš mladý a pekný. A tak sa roztočí jeden veľký kolotoč do ktorého nastúpi aj zopár šéfov gangu, nejaký ten fanúšik, či drogami posilnení priaznivci nacizmu. Tento film je vhodný pre všetkých, kto nehľadá neviem aký premyslený dej alebo záhadu vesmíru. Je to skrátka akčná - komédia a menším množstvom akcie a väčším množstvom komédie. A určite nie je pre tých, čo sa boja "troška" vulgarizmov, pretože "sem-tam" sa nejaký objaví. Všetkým, čo majú radi Anglicko, komédiu a filmy nech neváhajú a zadovážia si tento Super-Ultra" filmík. Je priemerne dlhý, 89 minút ubehne ako voda, čo je veľká škoda, pretože je chcem ešte viac Elma a Felixa... A nezabudnúť na dôležitú vec a tou je nevypínať film po začatí záverečných titulkov, lebo sa nedozviete, ako si Elmo zariadil svoj oddych. ()

onevoice

Robert Carlyle absolútne top. Ja ako Liverpool fanúšik to môžem pozerať dookola. Samozrejme bez Jacksona by to nemalo tie správne gule. ()

Infurius

Čakal som omnoho viac. Čakal som nečo jako Tarantinov štýl, rôzne husté dialógy, moc ukričané... Kdyby tam nehral Samuel L. Jackson tak to ma 1 hvezdicku. ()

JerryPilsen

Jednohubka z podsvětí.Neurazí,ale ani nenadchne.Některé dialogy jsou pro tupce.Plno scén je vysloveně nesmyslných a klišoidních. ()

maxs

Výborný výkon i role S.L.Jacksona, hodně se mi líbí i výkon R.Carlyla, film celkově nepostrádá akci a humor. Chemický magnát Jackson a maniakální fanoušek "You never walk alone" Carlyle dávají do kupy žahavý koktejl .. Na pozadí toho se odehrává milostný příběh, který jen dokresluje hlavní postavy a stará se o tu pořádnou bangbang akci. ()

im8

Průměrná záležitost, která není bohužel ani moc akční, ani moc komedie. Ústřední trio Jackson–Carlyle–Mortimer je slušně napsané i zahrané, film ale stahují dolů všechny ty ostatní „srandovní“ postavy, vesměs totální nadopovaná hovada. Korunu tomu nasazuje pan „Ještěr", či jak se hlavní záporák jmenuje a několik fekálních vsuvek. ()

andy60

Skvělá porce zábavy. Všechno se točí kolem drog, spousta bizarních postaviček, humor, hlášky, při sledování jsem se opravdu bavil. V menší roli se tu objeví i rocková ikona Meat Loaf. Víc než Podfuck mně to připomínalo Tarantina. ()

Sejkorka

40 % ale trochu nespravedlivé k ostatním 2*. Golfista píše "Výrazná inspirace Ritchieho filmy je patrná na každém kroku". A tomu POMO "Postavy sú flákačskí šmejdi a nie sú vôbec cool". Všichni tři hlavní hrdinové v podání Samuel L. Jackson, Robert Carlyle, Emily Mortimer skutečně nezáří, navíc např. Emily jako nájemná vražedkyně je jako pěst na oko, Meat Loaf v roli Lizarda je zajímavý jen proto, že je to Meat Loaf. Celkově slabota, raději bych dal 1,5*, kdyby to šlo ..... ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf