Policejní šéf v Kameníkově Pepa Novák má plno starostí. Ráno se marně snaží uspokojit roztouženou manželku Vilmu, na stanici ho čeká otřesený sportovec, kterého znásilnila babka Kropáčková, a v terénu místní podnikatelé, zuřivě pátrající po zázračném modrém pramenu, který povzbuzuje sexuální chutě a potenci. Nedávno vytryskl ze skály na zámku a nyní zase nečekaně zmizel. Pramen totiž v tuto chvíli vyvěrá ze zdi domku babky Kropáčkové, která ho stáčí do lahví. Ředitel školy představí podřízeným nového tělocvikáře Marka, který se okamžitě stane středem zájmu kolegyň. K jejich zklamání však chodí s lékařkou na místní psychiatrii, která má plné ruce práce, protože se musí postarat o znásilněné muže. Nejhorší je, že obětí přibývá a mezi nimi jsou i Pepovi podřízení, kteří měli za úkol přivést Kropáčkovou k výslechu. Když podnikatelé zjistí, kam zmizel zázračný pramen, pokusí se přimět babku, aby jim domek prodala. Jenže věci nejsou tak prosté, jak se zdají. (TV Nova)

Jimmmy odpad!

Vždycky když si myslím, že už pan Troška dosáhl vrcholu trapnosti a nemůže ze sebe udělat většího kreténa, dokáže, že se pletu a natočí další díl... 1/10 ()

Dimo

Dvojka už neměla být, ale ne že by se mi první díl nějak líbil. Zasmál jsem se asi třikrát, usmál možná pětkrát. To je málo, ale národ Blesku, Šípu, Novy a Primy šílí blahem a smíchy se válí po zemi. Ostuda. 10%. ()

bodegon odpad!

Svou příslovečnou "Troškou" trapnosti do "mlýna" opět přispěl bijec českého filmu. Člověk se až chvílemi stydí že je Čech.............. a že mu také rostou fousy. A slibuje si, že už nikdy neřekne žádní vtip. Pfuj!! ()

jacko odpad!

ta chvile, na kterou jsem to v televizi prepnul, bohuzel bohate stacila...kdo ma takovy sracky zapotrebi? ()

Plechpetr

Druhá tlačba na naše culící se buňky byla stejně trapná jako minule. Vtipy postrádaly humor. Babka s modrou vodou byla dost odporná na hlavní plot filmu. Takže za jednu. ()

HawkeyP

Ani lepší a už vůbec ne zábavnější než jednička, spíše jen o krapet stravitelnější. Zatímco první film byl jen jeden velký maglajz "vtipných" scének mezi nimiž občas problesklo něco jako děj, dvojce se už jakýsi dojem příběhu daří předstírat zřetelně lépe. Na druhou stranu se tu nemálo postav z jedničky jen mihne, čímž se ukazuje, jak jsou pro onen "děj" nedůležité a zbytečné. Stejně jako celý film. ()