Policejní šéf v Kameníkově Pepa Novák má plno starostí. Ráno se marně snaží uspokojit roztouženou manželku Vilmu, na stanici ho čeká otřesený sportovec, kterého znásilnila babka Kropáčková, a v terénu místní podnikatelé, zuřivě pátrající po zázračném modrém pramenu, který povzbuzuje sexuální chutě a potenci. Nedávno vytryskl ze skály na zámku a nyní zase nečekaně zmizel. Pramen totiž v tuto chvíli vyvěrá ze zdi domku babky Kropáčkové, která ho stáčí do lahví. Ředitel školy představí podřízeným nového tělocvikáře Marka, který se okamžitě stane středem zájmu kolegyň. K jejich zklamání však chodí s lékařkou na místní psychiatrii, která má plné ruce práce, protože se musí postarat o znásilněné muže. Nejhorší je, že obětí přibývá a mezi nimi jsou i Pepovi podřízení, kteří měli za úkol přivést Kropáčkovou k výslechu. Když podnikatelé zjistí, kam zmizel zázračný pramen, pokusí se přimět babku, aby jim domek prodala. Jenže věci nejsou tak prosté, jak se zdají. (TV Nova)

rublik05

I po druhé dokáže Kameňák naservírovat dobrou porci vtipů a komických situací, kterou přece jen trochu kazí poněkud slabší scénář a místy oproti jedničce ještě trapnější herecké výkony. Nemohu se však zbavit dojmu, že nebýt báby Kropáčkové, byl by celý film vlastně o ničem a jelikož úroveň humoru postupně klesá, nelze se divit tomu, že Kameňák 2 je poslední koukatelný díl celé série. A i když je to pořád jednoduchá blbina, dá se přežít relativně ve zdraví a dokáže ještě diváka poměrně dobře pobavit. 3/10. ()

Nix odpad!

Pokračování nezklamou. Dostanete horší, trapnější a ve větším měřítku daleko větší průser i když si říkáte, že už vlastně to ani větší průser být nemůže. Omyl, pan Troška to dokáže a dokazuje to v každém dalším filmu. ()

Dreadlord odpad!

Pokaždé když před někým odsoudím Kameňák a on mi na to odvětí ,že jsem intelektuál tak se ve mně začne vařit krev. Zdá se mi ,že spousta lidí nezná ani vyznam tohoto slova. Jsem prostě jen člověk ,kterému uniká humor v těchto filmech, jak já bych se chtěl od srdce zasmát. U Kameňáku to však nebude... Myslím ,že kdybych si podle LIMOVY teorie udělal voodoo panenku pana Trošky ,strávil bych tím bodáním do ní zbytek svého života. ()

Prďoch odpad!

Měl jsem pocit jako bych ztratil smysl pro humor... lidi kolem mě se smáli, ale já na to čuměl jak na zjevení a nic. A to ještě musím přiznat, že jsem se chtěl ze slušnosti zasmát, ale vážně, vážně to nešlo. ()

BaronX

... tak tady už to tak nešlape jako v jedničce, opakovanej vtip holt ... znáte to, navíc zmizely vtipný "sexistický" narážky - a to bylo to nejlepší z jedničky ... hezký holky nahradila potrhlá důchodkyně ... nic proti starší generaci, ale tohle je na dvě hodiny komedie hodně málo ()

PaRi odpad!

Škoda, že zde není ještě nižší stupeň hodnocení - třeba absolutní odpad apod. Je smutné a ubohé ohánění se tohoto režiséra slovy o divácké úspěšnosti. Troška by měl vědět, že divácká úspěšnost není v přímé úměře s kvalitou filmu! Osobně je mi stydno za herce, kteří přijali v něčem takovém roli. Prostě za prachy dnes skoro všichni odehrají cokoliv, třeba i nočník, do kterého režisér vykoná svoji potřebu. Doba mé oblíbené secese by tohoto režiséra vykázala do patřičných míst a rozhodně by mu nedala šanci vstoupit do Národního divadla a režírovat zde operu, vpravdě též národní. Tehdejší společnost by to chápala jako zostuzení naší přední scény. Troška by tak nanejvýše mohl jezdit jako komediant po poutích. Inu, velký posun jsme udělali, coby národ od jmenované doby! ()

Astrebleue odpad!

Já už nevim.Pan Troška mě uvádí do rozpaků.Když jsem jedničce dala odpad, co mám dělat teď?Asi bych si na tyto záležitosti měla vynálezt ještě jeden stupeň hodnocení...Nu, některý odpad se dá zrecyklovat a některý nedá.A ten, co se nedá buď jde do země nebo do spalovny.Nó, a jsme doma.Tedy Spalovna! ()

Akitenshi odpad!

Film že má o něčem být? To jsem nikdy neslyšel. Prostě si sednem na záchodě, vezmem knížku vtipů, něco z toho vybereme a pak těm jelitum na place řekneme, ať to přečtou... a rovnou to zkusíme i podruhý ()