Doktor Martin

• Velká Británie Doc Martin
TV spot 2
Velká Británie, (2004–2022), 62 h 31 min (Minutáž: 45–93 min)

Martin Clunes, Caroline Catz, Ian McNeice, Joe Absolom, John Marquez, Selina Cadell, Jessica Ransom, Eileen Atkins, Stephanie Cole, Katherine Parkinson (více)

Série(10) / Epizody(79)

Úspěšný londýnský chirurg Martin Ellingham se rozhodne dát vale městu i kariéře a odchází na venkov do ospalé vesnice Cornish, aby se zde působil jako praktický lékař. Má sice skvělé chirurgické schopnosti, ale naprosto mu chybí schopnost komunikovat s lidmi, což jeho novým pacientům brzy začne jít na nervy. Navíc je v ordinaci zmatek po jeho předchůdci, lékařské vybavení je neopravitelné a v záznamech o pacientech panuje nepořádek. "Korunou" jeho nové praxe je ovšem Elaine Denhamová, nejneschopnější sekretářka v kraji, kterou zdědil po svém předchůdci. (Česká televize)

chrispe

Seriál z venkovského prostředí s minimem akce, dávkou suchého humoru a slabšími dramaty. Takový (hodně nadneseně) jiný doktor z hor. ;) ;) Doktora Martina jsem narozdíl od buranských obyvatel vzala na milost hned. I když je to divný patron. Narozdíl ale od mnohých obyvatel městečka umí uznat chybu, když se jí dopustí a ví co dělá. Pěkné místo natáčení, milostná linka je víc než jasná, ale já pořád ve skrytu duše doufám, že ho scénáristé dají do kupy s někým jiným, než s Louisou. V první a druhé řadě se to zatím nevymyká průměru, ani samo sobě. ()

Uesbe

Vela vtipu, hlavne dobrého anglického sarkazmu a na lekársky seriál málo drámy. Obsadenie tvorené samými postavičkami (niektoré sú tak otravné, že je až škoda, že ich Martin pravidelne zachranuje), fantastické prostredie Cornwallu a super pes. ()

hiczech

Docela se mi český vývar tohoto seriálu líbil... a když ten český skončil jen omylem jsem si pustil tento originál. Silně mne zasáhl a když jsem se prokousal několika úvodními díly, zjistil jsem s údivem, že se mi líbí mnohem víc, než ten náš. Za tu pětici hvězdiček se tedy vůbec nestydím. ()

boombang

Zaznámenáníhodné jako svébytná reinkarnace věčně nabručeného Hurvínka :-) Koukat se na to dá, hlavně při snídani. Nic víc. ()

SB

Obsahuje tak inteligentní anglický humor, že se musím vždycky chechtat. Minimálně 3,5*, jestli ne víc. ()

Spielbergo odpad!

Prakticky stejně otřesné, jako česká kopie s Donutilem. Tohle nemá s anglickým humorem nic společného. Nejvíc mě tu pobavil komentář uživatele vitekpe: "Nicmene tady je jako bonus Katherine Parkinson (plus nekolik dalsich velmi pohlednych anglicanek)" Proboha, kdo kdy viděl pohlednou Angličanku? No chápu, když se vám líbí Parkinsonová... :D ()

blondboss

Tento "nekonečný" britský seriál ukončuje svoju púť po dlhých 18-tich rokoch a ukončuje ju minimálne so cťou. Prvé série mali asi najlepší cveng, z tých ďalších to bolo na preskačku a posledné dve už viac-menej len varili z vody, ale celkovo možno tento seriál vnímať pozitívne. Hlavne Martin Clunes sa do svojej role vžil znamenite a aj vďaka úspešnému konceptu okopírovaného množstvom ďalších krajín je tento seriál jedným z najlepších rodinných seriálov vôbec. Ja osobne som sa bavil a odporúčam. 75 % ()

kejly

Neveril bych, ze na neco co jde na verejnopravni televizi o pulosme vecer se bude dat koukat, ale tenhle serial je vyjimka. Skvely anglicky humor neotesaneho doktora za 80% ()

p.a.douch

No fakt celkem pohoda. Clunes je sice dost nesympatickej týpek, ale role doktora Martina mu sedne. Jinak je to celkem pohodovej seriál, dostatek humoru, vztahů, dokonce sem tam i akce. Zkrátka sranda. 80 %. ()

fooggyy7

Jestli to takhle funguje v nejstarší demokracii - v Malé Británii, tak potěš Bůch. A mimo jiné, ta česká verze je  minimálně o třídu až dvě lepší. V této verzi také hrají ti nejošklivější lidé v Evropě (tedy pokud Malá Británie ještě vůbec v Evropě je) a pokud si vzpomínám, tak v Malé Británii byly za dobu mého života krásné pouze dvě ženy, a to princezna Diana a Sandie Shaw. A srovnání hlavního hrdiny? Donutil je proti tomu anglickému ušatýmu hejhulovi pan herec. A jestli tady někdo tvrdí, že anglická verze je lepší než česká, tak to může být jenom někdo, komu čouhá z prdele vlajka Malé Británie, a že jich je u nás hodně ()

McQueen

Nádherný anglický venkov, kde čas plyne svým pomaloučkým tempem. Milé a humorné příběhy, které prožívá nevraživý doktor se svými spoluobčany mě vždy zaručeně rozpoloží do neuspěchané a uklidňující nálady. Takhle v budoucnosti si představuji svá důchodová léta........ 80%. ()