Space Jam

• USA Space Jam (více)

Jeho Veličenstvo a Jeho Králičenstvo - to je ale tým! Michael Jordan střílí, Bugs Bunny přihrává a celá kavalkáda hvězd z kreslených filmů Looney Tunes zaplavuje Space Jam. Parta Tune Squad vyzve Nerdlucky na basketbalový zápas, ve kterém se má rozhodnout, zda Looney Tunes zůstanou tady... nebo se stanou pouhou atrakcí ve vzdálené galaxii. Nerdluckové jsou ve výhodě, protože mají strašlivou tajnou zbraň - ukradli totiž umění největším hvězdám Národní basketbalové ligy jako Charles Barkley a Patrick Ewing. Ale to ještě není všechno, lidičky. Tune Squad má taky tajnou zbraň. A tou je ten nejlepší hráč na světě a v celém vesmíru! (Warner Home Video CZ)

VanTom

Ulítlá zápletka už asi jednodušeji do scénáře zapracovat nešla, směřuje k tomu jedinému basketbalovému zápasu pomalu bez odboček. Což o to, něco víc by nejspíš bylo kontraproduktivní. Looney Tunes postavičky se svými charakteristickými hyperaktivními gagy klasicky pobaví (či otráví) a Michael Jordan je sympaťák, tím bych rozbor jeho herectví uzavřel. Zbytek (jakožto i celek) prostě cílí na mrňata. ()

-ELFKA-

Tip pre rodičov : posaďte deti pred telku, pustite im Space Jam, oni sa budú zabávať a vy si možete robiť čo chcete :-) ()

jitrnic

Začátek nebyl špatný, objevily se mé oblíbené postavičky, spáchaly nějaký ten celkem povedený vtípek, ovšem pak to začalo být čím dál nudnější a co hůř, trapnější, z čehož viním hlavně naprosto příšernou postavu Jordanova agenta. Michael Jordan jako herec nevadil. ()

Ravi

Divoké fantazii se meze nekladou, a tak jsem se na film docela těšil. K mému zděšení jsem sice viděl onu fantazii, bohuže se tvůrci vyřádili jen na postavách a jejich charakterech převzatých z animáků a skutečnosti. Děj se někam vytratil a tak postavičky před Vámi jen donekonečna šaškují bez užitku a požitku. 40% = 2/5 ()

Siri69

Já jsem se u toho docela pobavil... Michael Jordan spolu s animáky tvoří poměrně dobrý tým... Film na jedno shlédnutí... 3* ()

Richard_Ba

Hodnotenie v roku 1996 - 5*. Hodnotenie dnes - odpad! Celkové hodnotenie - 3*. Looney tunes postavy proste stratili šarm bez originálneho hlasu Mela Blanca. Celkovo Artwork je absolútne debilný. Dej nulový. Škoda, za tie peniaze by mohol vzniknúť full animated snímok asi 10-násobnej kvality. ()

giovanni3

Looney Tunes ve filmu? Říkám to bude bomba Looney Tunes miluji... k tomu Jordan? No to bude paráda. Ve finále nic moc pár velmi vtipných scének, ale jakmile u toho nebyly postavy z Looney Tunes tak příběh a vše letěl strmě dolů. Sem tam zaperlili i malí mimozemšťané (hlavně, když se Bugse ptaly zda nezná Bugse :P), ale celkově jsme čekal mnohem víc dávám 3z5. ()

milo_wade

Teda na prvním stupni to byl jeden z mých nejoblíbenějších filmů...ale tuhle se mi nepodařilo ani to dokoukat. Ale z nostalgie ty dvě dát musím. ()

dafidsch

Tento film som videl ešte ako malý chlapec a bola to vtedy pre mňa riadna šupa. Dostala ma prepojenosť rozprávky z realitou a to ako tam Michael Jordan zapadol. Príbeh a predvídavosť boli jednotvárne, ale čo viac som vtedy potreboval ako to, že dobro porazí príšery :) ()

sedm.1

Pokud se film odehrává v animovaném světě s animovanými postavičkami,jde o povedenou záležitost.Bohužel jen do té doby,než se tam objeví jakýkoliv živý tvor(herec/neherec),od toho okamžiku Space Jam upadá do velmi kalných vod! ()

answer

Nejlepší basketbalista světa ve svých nejlepších letech s bandou kreslených postaviček od Warneru. Kdykoli si na to vzpomenu, vybaví se mi nostalgický vzpomínky na dětství, kdy pro mě byla svatá i reklama na zubní nit, kdyby v ní hrál MJ. ()

LadyVader

Kdysi se mi to líbilo, bylo to hodně barevný. Teď bych se na to už nekoukla, navíc basket mi nic neříka. Ale pro děcka je ušák fajn :-). ()

Cejny

Jo, tenhle film se mi v dětství hodně líbil. Spojení kreslených postaviček a klasického filmu vypadá pěkně i po letech. ()

O čem bude druhý Space Jam?

O čem bude druhý Space Jam?

22.10.2020

Na Twitter před pár dny unikla synopse pokračování Space Jamu, v němž legendárního Michaela Jordana nahradí basketbalista LeBron James. A zdá se, že filmové pokračování populární hrané i částečně… (více)

Druhý Space Jam má zelenou

Druhý Space Jam má zelenou

20.09.2018

Dvojka basketbalové komedie Space Jam se oficiálně hýbe kupředu. V hlavní roli vystřídá Michaela Jordana basketbalista LeBron James, asi nejzajímavější to ovšem je na producentské židli. Tam totiž… (více)

Space Jam 2 našlo režiséra

Space Jam 2 našlo režiséra

09.08.2018

Pokračování basketbalové komedie Space Jam, ve které se v roce 1996 objevil v hlavní roli legendární Michael Jordan, zdá se našlo režiséra. Studio Warner Bros. momentálně jedná s Terencem Nancem (An… (více)

Justin Lin natočí Space Jam 2?

Justin Lin natočí Space Jam 2?

03.05.2016

Basketbalová komedie, v níž se kreslení hrdinové od Looney Tunes spojili s Michaelem Jordanem, aby napráskali zlým mimozemšťanům, se dočká pokračování. Kdekdo si myslel, že je druhý Space Jam jen… (více)