• 6thSun
  ****

  Spousta věcí zde skřípe, třeba dějová linka s debilním tchánem nebo epileptický střih, toho kladného je ale naštěstí o něco víc (herci, prostředí, příběh). 70%(1.6.2013)

 • Véronique
  ****

  Velmi příjemná minisérie, jako stvořená pro letní večery. Čiší z ní typická "českost" (prostředí, postavy, příběh porevolučního navrátilce, ...) a pohodová, někdy ale také dramatická atmosféra, které napomáhají dobře zvoleni herci snad na všech postech. I já se musím pozastavit nad obsazením sourozenců Novákových do dvojice zamilovaných; na jednu stranu je strašně nepřirozené, když se sourozenci líbají... Na straně druhé však musím uznat, že to je z obou stran velmi profesionální výkon. Milé české pohlazení po duši, hodnocení osciluje mezi 3 a 4 hvězdičkami. Vzhledem k poměrně nízkému hodnocení dávám 4. 65%(17.7.2011)

 • rakovnik
  ****

  Podle mě trochu nedoceněný televizní miniserál. Uvěřitelnost postav a děje sice trochu pokulhává za kvalitou hereckého obsazení, ale rozhodně se jedná o lepší ztvárnění problémů lidí v naší rané obnovené divoké demokracii v podání Dušana Kleina, než polistopadoví Básníci...(14.2.2012)

 • meave
  ***

  Nezrelost a naivita hlavnych hrdinov velmi neprispela k prijemnej atmosfere tohoto filmu. To, co malo u divaka vyvolat spolupatricnost v boji s masineriou rozvijajuceho kapitalizmu a s cynizmom kapitalizmu rozviteho, u mna osobne vyvolalo nevolu a nervozitu. Pre tento pocit nemozem dat filmu viac ako tri hviezdicky napriek tomu, ze je to inak dobre zahraty pribeh. Aj ked - od Cibulkovej by som cakala viac.(5.6.2005)

 • Paity
  **

  Miroslav Donutil vlezl do něčeho, co nebylo dobré a to jak pro scénáristické stránce, tak po herecké. Je to nudné, je to obyčejné, je to nezajímavé.(12.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace