Přátelé
-
Kissing a Fool
-
Pobozkaj blázna
-
Priatelia
Komedie / Romantický
USA, 1998, 93 min
Režie:
Doug EllinPlakáty
Obsah
-
Max a Jay jsou nejlepší přátelé, ale jsou tak rozdílní jako oheň a voda. Max je sportovní typ, který má pocit, že mu žádná neodolá. Jay ještě stále prožívá rozchod se svou přítelkyní a přemýšlí o své nové knize. Je celkem pohlcený svou novou prací, vůbec nemyslí na žádnou romanci a proto, když se krásná Samantha stane editorkou jeho knihy, Jay jí automaticky přiřadí k Maxovi. Max a Samantha se do sebe bláznivě zamilují a zasnoubí se. Vše se však zkomplikuje, když Max začne přemýšlet o tom, zda manželství a monogamie je opravdu to, co chce. Požádá proto Jaye, aby začal flirtovat s jeho snoubenkou, aby si tak otestoval její věrnost. Jay však postupně zjišťuje, že se do Samanthy taky zamiloval a vše se začne měnit - Jay přistihne Maxa jak podvádí Samanthu, Max zjistí, že Jay se do Samanthy zamiloval a Samantha sa dozví o zkoušce věrnosti... (oficiální text distributora)
- komentáře
- zajímavosti
- ext. recenze
- galerie
- videa
- v bazaru
- ve filmotéce
- diskuze
Komentáře uživatelů k filmu (7)
-
T2
║Rozpočet $-miliónov║Tržby USA $4,106,588║Tržby Celosvetovo $-║(3.10.2009)
-
Chrustyn
Nenechte se zmílit s původním seriálem to nemá nic společného (kromě Davida Schwimmera) a je to hrozná nuda.(7.1.2008)
-
Anglie
Film obsahuje pěkné morální ponaučení a prostředí knižního nakladatelství je ve filmech málo využívané - tudíž tentokrát docela originální. Po zbylých stránkách ale nejde o nic zajímavého. Neurazí, nezaujme.(6.11.2004)
-
oskarek
Ten nazov dokaze vytocit,ale inak je to celkom slusna oddychovka(15.11.2005)
-
HanSolo
Tuhle komedii jsem viděl, když jsem byl malý a tak si toho už moc nepamatuji, jen snad to, že mě to docela bavilo.(8.5.2005)
-
Bilky
Napriek svojej nenápadnosti, a typickým neduhom tohto žánru, snímok nevrství jedno klišé za druhým a čo oceňujem najviac, že dialógy sú uveriteľné. Jasné, že sú poplatné štýlu romantickej komédie, ale netrhajú uši a nesnažia sa byť ftipné za každú cenu. Veľmi civilne zahrala M.AVITAL okolo ktorej sa vlastné točí celý film. SCHWIMMER jasne dominoval jeho situačná komika je to najlepšie na tomto filme. Naproti tomu LEE bol vrámci svojej postavy skutočne nevýrazný a poľutovaniahodný dobráčisko. Samozrejme záver ako vždy, ani teraz sa prekvapko neudeje a sentimentálne dušičky si prídu na svoje :) Rovnako výxovní a vzdelávací pracovníci budú jasať, kedže morálne posolstvo pred záverečnými titulkami je jasnejšie ako prehra Chicago Bulls ;) Vzhľadom na tento žáner film zrejme nadhodnocujem, ale naozaj si myslím že film má svoje čaro a nedeľňajší obed vám neskazí...dobrú xuť!(11.6.2006)
-
cubiczech
ze začátku celkem zajímavý nápad, pak se to tak nějak zvrtlo a nechpal jsem u čeho to vubec travim ten cas... vylozene jsem se nenudil a mam rad jasona lee..(14.6.2006)