Tučňáci z Madagaskaru: Vánoční mise

• USA The Madagascar Penguins in a Christmas Caper (více)
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 2005, 11 min

Nikdy neplav sám! Tak zní tučňáčí vánoční krédo, proto musí vyrazit na bláznivou štědrovečerní misi... V newyorské zoologické zahradě si všechna zvířátka užívají tu pravou vánoční pohodu, jedinou výjimku ale představuje lední medvěd Ted. Ten zůstal ve svém výběhu úplně sám a nemá si s kým o Vánocích zaplavat. Tučňák Vojín se proto rozhodne situaci napravit a vymyslí plán, jak mu obstarat vánoční dárek. U ostatních tučňáků se ale nesetkává s přílišným pochopením, proto se vydává pro dárek na vlastní pěst. Když to zjistí velitel tučňáků Skipper, v duchu jejich kréda mu vyráží s ostatními na pomoc. Bláznivější vánoční misi v téhle zoologické zahradě ještě nezažili. (Česká televize)

ajuska

To nejlepší z Madagaskar- tučňáci mafiáni si vlastní minifilm určitě zasloužili. Jejich desetiminutová vánoční story je nadmíru vyvedená, má vtip a určitě pobaví každého. ()

hippyman

rozjímáním nad tím, co napíšu do komentáře, jsem strávil skoro stejnou dobu, jakou je stopáž tohoto kraťasu... a stejně mě nenapadlo nic kloudnějšího, než že je to prostě skvěle ujetý! :-) 80% ()

Deimos

DivX/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +vtipné, zábavné -trošku animace, některé dialogy nejsou tak vtipné/// Rozhodně animák, který pobaví, dá se zhlédnou vícekrát. Hudba v titulcích je dinamická a některé akce samotných tučňáků jsou perfektní. Důvod proč nehodnotím víše je ten, že se mi nechvěla bránice tolik, jako třebas u veverky z Doby ledové. Přesto sou zde zábavné momenty. "Už můžu udělat KABOOM" "Ještě ne" ":-("/// Celkem 79%/// ()

MikeCool

Krátkometrážní snímek. "Jingle Bells, Monkey Smells. Malman Laid An Egg. Marty Thinks That Alex Stinks. And Camels Say. "Oy Vey." Příjemný, vtipný a oddechový vánoční kraťas Tučňáků z Madagaskaru. ()

Zodd

Vedle Smrtonosných pastí nejlepší vánoční film. Když se na poli 10 min dostatečně vytříská z 6 nejlepších postav frančízy, není co řešit. ()

klerik

Príjemná zábava so skvelými tučniakmi. Jednoduché a úderné a lepšie naanimované ako "hlavní" hrdinovia z Madagaskaru... ()

Stanislaus

Úžasný animovaný kraťas s nejdrsnějšími a nejvtipnějšími postavičkami z Madagaskaru, které vždy dokázaly pozvednout kvalitu filmu a člověk se zasmál. A zde tomu není jinak! Spousta příkazů, nezapomenutelných hlášek ... a bohužel zase ta otravná baba. I LOVE PENGUINS! ()

ScarPoul

Hi five, Low five, down low.... too slow!! neskutočne šťavnatá jednohubka, ktorá je zábavnejšia ako obidva madagascarové filmy dokopy ()

bouncer

MNOHEM lepší než samotný Madagascar...kratký animovaný filmeček, ve kterém autorům nejde o ukrutné tržby v kinech, je to nejlepší co vás může potkat. ()