Tučňáci z Madagaskaru: Vánoční mise

• USA The Madagascar Penguins in a Christmas Caper (více)
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 2005, 11 min

Nikdy neplav sám! Tak zní tučňáčí vánoční krédo, proto musí vyrazit na bláznivou štědrovečerní misi... V newyorské zoologické zahradě si všechna zvířátka užívají tu pravou vánoční pohodu, jedinou výjimku ale představuje lední medvěd Ted. Ten zůstal ve svém výběhu úplně sám a nemá si s kým o Vánocích zaplavat. Tučňák Vojín se proto rozhodne situaci napravit a vymyslí plán, jak mu obstarat vánoční dárek. U ostatních tučňáků se ale nesetkává s přílišným pochopením, proto se vydává pro dárek na vlastní pěst. Když to zjistí velitel tučňáků Skipper, v duchu jejich kréda mu vyráží s ostatními na pomoc. Bláznivější vánoční misi v téhle zoologické zahradě ještě nezažili. (Česká televize)

Paxxx.cz

Povedený kraťas o tučňácích z Madagaskaru, které jsem si oblíbil skoro jako veverku z doby ledové. Pěkný příběh a srandy kopec... 80%. ()

kaylin

Rozhodně nejlepší z krátkých filmů ze světa "Madagaskaru". Je vtipný hlavně proto, že zde nevystupují hlavní postavy, ale jen oblíbení tučňáci. Tohle je zrovna celkem známý kousek, protože, pokud se nepletu, vysílal se i na našich televizích, respektive některé z nich. Pobaví, ale velký dojem to asi nezanechá. Na Vánoce je to prostě fajn. ()

YURAyura

7/10 Kdyby byl Madagaskarsky celovecerak aspon z 50 procent tak zabavny jako tento kratas, mohl to byt kasovni trhak. Sice netusim, jestli vznikl pred nebo po nem, ale doporucil bych ho videt MISTO neho - je akcni, ftipny, zabavny zkratka takovy, jaky neni samotny "velky film" ()

Aiax

Žádný velký zázrak, bránici si rozhodně neutrhnete, ale má to své momenty. Jestli tohle je to jediné, co na Madagaskaru stálo za to, pak jsem rád, že jsem ho neviděl. ()

corona

Zo všetkých vianočných špeciálov bol tento rozhodne najlepší a mal len jednu chybu, že bol aj žiaľ najkratší. Jeden ako vždy velí, druhý všetko zapisuje, tretí to odmaká a štvrtý nikdy neposlúchne a zdarne im sekunduje babka s miláčikom, pri ktorom platí aký pán taký pes. ()

William_

Moc hezký kraťas u kterého jsem se místy řehtal smíchy jak kobyla. Některé animace jsou prostě k nezaplacení. Skvělá krátká oddychovka s tučňáky. ()

Trainspotter

Krátkometrážní snímeček, pojednávající o skupince organizovaných tučňáků, je co se týče do kvality komediálnosti daleko lepším počinem než samotný Madagascar. ()

tomtomtoma

Nejúdernější a nejhravější sekvencí Madagaskaru jsou tučňáci. Jejich následující zpracování bylo jen otázkou času a počátek bývá vždy nejsvěžejší a nejpůvabnější. Přání se mají plnit o vánocích. Sebejistý Skipper, soucitný Private - Vojín, Kowalski a Rico jsou vždy připraveni k akci. Vánoční idylka na tučňáčí způsob je rozvernou blbůstkou, která pobaví. ()

necisty

Vtipná a svižná ptákovina s oblíbenými hrdiny na rychlé zlepšení nálady. Jen možná ta babička je tu až příliš agresivní, ve filmu její chování ještě dávalo smysl. ()

messiah

Tyhle krátkometrážní bonusy k animovanejm celovečerákum bejvaj stejně nejlepší. Ať už jde o veverku z Ice Age, nebo tučňáky z Madagaskaru. ()