Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

Nick Tow

Nápad by tu bol a úvodné minúty sľubovali dobrú nakladačku, ale... Scenárisické podfuky som prestal tolerovať asi po dvadsiatich minútach, režijnú neobratnosť ešte skôr, no a muž, ktorý to mohol zachrániť (Jason Statham) svojou charizmou nevetranej telocvične dokonal dielo sklamania. Ale akčný žáner ide mimo mňa a tak za svoje hodnotenie veľmi neručím. Ručím len za to, že v rukách lepšieho tímu mohol tento kúsok dopadnúť tak, že by som si ono proklamované adrenalínové "pozdvižení" užil a ja, kaviarenský povaľač, vyhýbajúci sa akčnému žánru a akcii ako takej:-) ()

corpsy

Drsná, uletená, psychedelická jazda, ktorej sa dá z ľahkosťou podľahnúť. Jason je macho ako hrom a práve takéto úlohy mu sedia najlepšie. Žeby jeho životná úloha? ()

Torision

Tak tomu říkám náťer! Naprosto brutální adrenalinová jízda, která nemá jediný hluchý místo a film jede celou dobu v zabijáckým tempu. Režiséři se očividně nesnaží o nějakej přesah filmu, což je jedině dobře, páč jsem si tenhle film po celou jeho dobu naprosto vychutnával. ()

DDT

Roztomile bezduchá akce na jedno použití, ale zato s pěkně černým humorem (kouzelná scénka s useknutou rukou u mě vede) a sympatickým Jasonem Stathamem. ()

ConanVJ

Pěkně ulítlej filmek, ale mám ho rád. Nápady jak do sebe dostat adrenalin, aby Chev přežil jsou hodně originální a celkově film pěkně odsejpá. Já se bavil od začátku až do konce. Za mě 80% :) ()

seeker23

Nemůžu říct, že bych se místy nebavil, na druhou stranu mě takovýto styl točení dovádí téměř k nepříčetnosti. Žádný příběh, žádné napětí, pouhá požitkářská akce. Vše je tak předimenzované a hnané na efekt, že si člověk skoro říká staré dobré černobílé stereotypy. A na konec to kapku zamotáme, nedáme happy end, aby to teprve bylo patřičně cool a "neotřelé".... ()

Kryton

Skvělá andrenalinová jizda. Clovek ma pocit , ze kouka na zfilmovanou akcni hru (GTA :-) ) ! Jason Statham je tak cool , že mu musíte pořád fandit , aby vydržel co nejdéle. Zvýšení adrenalinu sexem na verejnosti mě asi nejvíce pobavilo :-D. ()

Desiree

Je to jízda, pro někoho třeba prvoplánovitá, předvídatelná a nudná, ale každopádně bylo na co koukat, a ačkoliv jsem takový filmový skeptik, stalo se, že jsem se opravdu dobře bavila. Nasmála jsem se a byly chvíle, kdy jsem zvýšenou hladinu adrenalinu pozorovala i u sebe při povalování na gauči. ()

zdepapepa

Adrenalinová 90 minut trvající jízda. Výstižný český název. Skvělá práce s kamerou, šílená zábava. 100% bez váhání. ()

kikuka

..v jednoduchosti je krasa..prelozte to par sialenymi napadmi na zdvihnutie adrenalinu (preco mi riesenie aplikovane v Cinatown napadlo ako prve? :P ).. a co na zaver mojho prispevku? AU!!..a aj pren a star up.. ()

ladko

Akcia od začiatku do konca,skvelý netypický koniec. Tiež by mi niekedy trebalo napumpovať adrenalín(napr. keď sa učím na skúšku a zaspávam...)Za Amy(a jej decentnú a veľmi intímnu sex scénu) 5.hviezda:) ()

themic

Musím uznat, že je to film nasáklí akcí skrz na skrz, přesto mě to až tak neuchvátilo. Je to takový průměr. Asi nebejt těch akčních scén, na kterých je to postaveno tak se scénář a příběh neudrží a rozpadne. 55% ()

verbst

Whoa! Tak tohle sem si řekl už tak asi po pěti minutách a na konci jsem jenom zíral s otevřenou držkou... Tohle mi doooost dlouho chybělo. Pořádnej akční nářez. ()

Pan Filuta

5/10 Asi takhle. Je to velice dynamický film bohatý na akční scény a udržuje diváka po většinu času v napětí. Na druhou stranu nepřináší žádnou přidanou hodnotu do tohoto žánru a snad se o to ani nesnaží. Pro ty, kteří hledají za filmy ještě něco jiného než čistě podívanou, silně nedoporučuji. Pro ostatní určitě ano. ()

Korbitch

To co jsem od filmu čekal, jsem dostal. Dokonce jsem si sehnal i to vyzvánění, který mě okamžitě nadchlo.Dodatek 30.10.09 Bohužel nejspíš jejich první a poslední dobrý film.PO cranku 2 mi bylo do pláče a po gamerovi sem se taky necítil bůhvíjak naplněn,spíš přestroboskopován,takže tohle asi opravdu prémiéra i derniéra v jednom,tudíž si tohoto díla cením ještě více. ()

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize