Zastav a nepřežiješ

• USA Crank (více)

Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

Bounded

Mám Stathama rád a na Kurýra se podívám taky rád (jako na pohádku), ale tohle na mě byla prostě moc velká blbost. Tváří se to jako jízda, nudit se asi nebudete, vizuální styl zajímavej (někdy zajímavej, někdy ošklivě neefektní) ale nějak to dohromady nefunguje. Možná to chtělo trošku serióznější scénář a lepší efekty, jednou to prostě úplně postačí. ()

J.a.X

Adrenalinová jízda. Dostane se nám všeho, co si od takového akčního snímku můžeme přát. Vše je navíc zabaleno ve svižné formě a okořeněno hláškami v podání Stathamova přízvuku a hlavně výbornými vtipnými momenty. Netřeba hledat mouchy, stačí se uvolnit a bavit. 4* ()

DjMetal

Pecka film...Chcel by som aby spojili hercov Tyrese Gibson, Jason Statham, Vin Diesel a Steve Austin a natocili s nimi poriadny ´´akčňák´´. Bola by to popicovka. Tento film je o tom aby ste mali vysoky tep spolu s nim. Najlepsia scena je na tej stanici so zenskou:D...kuknite...tesim sa na pokracovanie Zastav a nepřežiješ. ()

diabolique

Ano ano ano! Konecne film, ktory vystihuje nazov(alebo naopak?). 80 minut nonstop akcie. Na zaciatku sa usadite, priputate, no a na konci vas vyrazia z kresla a nikoho vobec nezaujima, co si o tom myslite:)....mozno to bolo trosku kratke, ale rad si to zaplatim este raz a uzijem si tu zbesilu jazdu znova:)...Parada! ()

Martini98

Tak u tohoto filmu se rozhodně nebudete nudit, je to jedna velká jízda! Dostal jsem to, co jsem očekával! Opravdu mazec! =) ()

zaso162

Ako to s tym chlapikom teda je? Jeho udrzuje adrenalin, ale co ma pri nom udrzat mna? Ked sa nad tym trosku zamyslim, film je urceny len pre par ludi, ktorym takyto typ ,,akcie,, trha srdce. Napad to bol originalny, kamera blazniva, herec tiez podla mojho gusta, len tie jeho vystrelky a niektore sceny...ach jaj. Jedno sa tomu musi nechat, po skonceni snimku som mal chut ist von a niecomu ublizit. :) 3* ()

lenzi

Exaltovaným drsňáctvom, klipovitým strihom a bezmyšlienkovitosťou akoby smerované k pubertálnej mládeži, samoúčelnou oslavou agresívneho mafiánstva a vulgárnym jazykom ani náhodou. Komu teda ? ()

Rodin

Výborný nápad, opatřený několika bonbónkovými fórky, který sice v průběhu děje místy trochu ztrácí dech, nicméně i tak jde o velice solidní a značně nadprůměrnou zábavu (nutná soulož na ulici je opravdu srandézní). 75%. ()

RajCZitko

Docela hovadinka. nejlepší na tom bylo pár zábavných a krvavých scén. Jinak se mi zdá, že zde tvůrci zdaleka nevyužili potenciálu, který tento příběh měl. Snad se to napraví ve 2. ()

karlee

Má to spád, ale snaha o drsné hlášky byla všudypřítomná a občas mi přišla dost křečovitá, možná to bylo dabingem. A záporáci jsou celkem ubozí. ()

Hanzo47

Crank je film nadupanej adrenalinem a Statham vás přiměje k tomu, že se vám po zhlédnutí filmu bude chtít vejít do obchodu seřvat prodavačku a zmlátit všechny v krámě, aby se zařadily do fronty na tenhle film. Amy je sexy a Statham je adrenalinovej maniak a to k němu zatraceně sedí. ()

acn

MÁM SNAD NA ČELE NAPSÁNO PÍČUS? Všechny zmlátit, poslat do hajzlu, ošukat starou na ulici, běhat s nahou prdelí a postaveným pérem, následně všechny a všechno rozmrdat na sračky s kurevsky cool nasraným výrazem a nakonec v klidečku a pohodě si při volném pádu z vrtulníku zavolat staré, že jsem ji měl rád a bylo to fajn. What the fuck? Úžasné. ()

H.I.T.M.A.N.

Parádní, adrenalinové, od začátku až do konce se něco dělo!!! žádná nuda, oči vyblikané jako PC maniak!! a můj oblíbený Jason Statham nezklamal ()

hamir0

Když se řekne parádní akční nářez plnej adrenalinu a krutejch vtípků, nechť mě od nynějška napadne Crank. ()

fallanga

Nejdříve jsem se zděsil, ale přibližně po prvních 15 minutách to začíná nabírat otáčky. Průměrný filmeček. ()

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize