Zastav a nepřežiješ

• USA Crank (více)

Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

Dub-C

Tak to je mega narez!! heh a vedel jsem, ze ten typek na konci neumrel, pac jsem videl, ze mrkl a slysel jsem jak mu busilo srdce 8-) .... Jsem dobrej xD ()

Tales

Skvělá akční jízda u který nedoporučuju moc přemejšlet. Statham se tam výborně hodí a rozjíždí superakční párty, která končí přesně tak, jak musí. ()

Crupier

Jason Statham jako adrenalinový feťák. Námět, který nemá chybu. Jedná se o luxusní akční honičku, při které tuhne krev v žilách. Film od začátku až dokonce narvaný nejen akčními, ale i vtipnými scénami (třeba odvázaný sex před plným autobusem japonek). Zaslouženě získává plný počet. ()

angel.CZ

Super, takové GTA na tripu. Jason Statham (můj hodně oblíbený herec) a tohle je můj hodně oblíbený film, Akční, adrenalinový od začátku do samého konce a aby to nebylo vše tak napínavý + zabavný!Doporučuji všemi 5 hvězdičky. (Škoda jen že dvojka nebyla taková, ale to už tak bývá) ()

Pauliee

Na svet prišla nová adrenalínova droga. Hovorí sa jej Crank. Za výrobou tejto drogy sú zodpovední dvaja američania Mark Neveldine a Brian Taylor. Títo dvaja muži za pomoci svojho skúseného tímu, z ktorého stoja za zmienku Adam Biddle a Paul Haslinger, spojili všetky správne ingrediencie ako napríklad Jason Statham, Jose Pablo Cantillo a Amy Smart a vytvorili tak novú drogu s extrémne adrenalínovým zážitkom. Crank začína pôsobiť ihneď po pár sekundách od užitia tejto drogy a jej účinok môže trvať aj pár hodín, záleží od toho v akej nálade sa jedinec užívajúci Crank nachádza. Ale Mark a Brian nezaháľajú a zatiaľ čo sa ľudia tešia z úspechu novej drogy už nám prichystali aj upgrade s názvom High Voltage, ktorý určite vyskúšam hneď ako to bude možné. ()

nooly

Místy jsem si říkal, že je to celkem dobré a zábavné. Později jsem tyto myšlenky bohužel musel zahnat... ()

Křepi

Hooodně akční, ale tak od půlky to přestává stačit. Jinak nečekejte nic hlubokomyslného, ani jakékoliv jiné slovo obsahující mysl sem nepatří. Prostě vypnout a koukat se na poskakující lidičky na poskakujících obrázcích. ()

Jara_II

Skvělá akční jízda co se jen tak nezastaví. Tenhle film si vůbec na nic nehraje, je přesně tím čím být chce a chvílemi je to opravdu dokonalá komedie.. ()

LuNaj

Při vyhledávání filmu tady na čsfd jsem zjistil, že je i druhý díl této kraviny. Když už natáčejí pokračování každé koniny, mám to chápat tak, že docházejí nápady? J. Statham mi není nijak sympatický a zatím jsem s ním neviděl nějaký lepší snímek. Ani Zastav a nepřežiješ nebude výjimka. ()

Pharlap

Slušnej nápad.. ale chvílemi už to bylo celkem k "nekoukání", protože takový bejkárny.. buď je to akce.. nebo komiksová adaptace.. ale udělat z toho za každou cenu nesmysl.. ()

migele

:-D Hodně jsme se bavil. Opravdu Akční nadupaný film, který každým okamžikem přijde s něčím více rizikovým a adrenalinovým. Stathama jsem neměl moc rád, ale zlepšuje si u mě reputaci, jak ho vidím v posledních letech v samých perfektních filmech. Určitě doporučuji shlédnout!. 4* ()

Soubi

Neoslovilo mne to...drsňáctví vyhnané do sebeparodie, akční adrenalinová jízda...ale někde za rohem :(. Hrubost a jakási humpoláckost filmu mi velmi vadila, skoro více než "příběh", který je prakticky o ničem. Jediné co mne udrželo u obrazovky bylo čekání na další černé vtípky, které se ve filmu objevovaly. Pokud ještě nemáte okoukaný Stathamův výraz (který se za celý film ani jednou nezmění) a bavíte se u bezduché zběsilé (ačkoli prvoplánovité a někdy až zarputile křečovité) akce, film pro vás. ()

Stejšn

Film má spád a vysoké tempo, je rychlý a hodně brutální, pro mě by to byly pěkné tři hvězdičky. Jednu dolů ale musím strhnout za videoklipové efekty, které mi teda lezly krkem. Jenže naopak jednu přidávám za neuvěřitelně sexy kundičku ve žlutém golfu a jednu další za odvahu tvůrců, udělat filmu takový závěr, při kterém jedno oko nezůstalo suché. Takže pro mě překvapivě za 4. ()

ratpile

Kdo si rád nechává od filmů vyprávět příběhy, tady rozhodně není na správné adrese. Crank je prostě jen takový zběsilý experiment, který se v klipovitém stříhu žene tak rychle dopředu, že se divák ani nestačí uvědomit CO to právě sakra viděl. Nic to v člověku nezanechá, není to tak kulervoucí, aby si to musel pustit znovu. Je to ale originální a pár scén opravdu stojí za to (sex na veřejnosti, závěrečný pád). ()

HarveyDent

CO vše uděláte, tj. zabijete, zastřelíte, zlomíte, zničíte, po(d)pálíte, okradete, zmlátíte, ošukáte, abyste zůstali na živu ? 75% ()

eredin

Jediné štěstí je že ten film se opravdu nezastaví. Kdyby měl divák v průběhu děje jen chvilku na to, aby se zamyslel na co kouká ... nechci pomyslet jak by to dopadlo. :) ()

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize