Zastav a nepřežiješ

• USA Crank (více)

Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

optos

Na dnesnu dobu priemerny akcny film, ktory sa cely cas snazi drzat jedineho napadu a dat Stathamovi co najviac priestoru. Za scenu, kde pada oblohou, stihne si pri tom zatelefonovat a potom sa odrazi od zeme 10 metrov ako pinpongova lopticka, by mal niekto aspon na mesiac vysadit lieky ()

Wlashack

Zábavné, originální, ulítlé, rychlé, zatraceně dobré! Kde jinde uvidíte hlavního hrdinu v nemocničním plášti s holou prdelí nebo sex na veřejnosti, kde dvojici fandí velký dav? :) V záplavě podobných filmů jeden, který se nesnaží tvářit vážně a to je mu jen a jen k dobru! A Jasona Stathama můžu ze současné školy akčních herců asi nejvíc. 90% ()

adooo

Absolútne šialené, akčné celý čas vo vysokom tempe, asi tým adrenalínom?? :D načisto originálne a Statham maximálne dokonalý v úlohe šialenca...tento film sa veľmi vydaril :) ()

Mirik81

Celkme nuda, aspoň teda dle mého názoru. Někdy celkem nepochopitelné tahy hlavního hrdiny no a celkově celkem dost primitivní film... ()

KcarlosK

Mam rád Stathamův styl a tady jsem si ho dosyta užil. Slušná akční jízda s originálním nápadem a dobrým zpracováním. Na krásné Amy Smart mé oko vždy spočine se zalíbením. Skvělá scéna v Chinatownu. Sice je to přehnaná blbina, ale v pohodě koukatelná. Pro mě lepší průměr. ()

shagisson

Solidní nářez, husté hlášky a roztomilý Statham, který si to umí užít i v Čínské čtvrti a to si sakra přiznejme, komu by se tam chtělo si užívat. A adrenalin, to určitě byl...i v té stříkačce a všude. ()

rixard79

Tuctovej akční film s netuctovou zápletkou. Na to, že se to jmenuje Zastav a nepřežiješ se Statham zastavuje až moc často. ()

Choucas

Tak tohle, draci, byla dost ultimátní jízda - při tomhle na nudu vážně neumřete. Ani nevím jestli je to jen z bylinek, nebo je v tom i něco jinýho, ale tohle, tohle má šťávu. Statham v trošku jiný póze než sem zvyklej třeba od Guye Ritchieho, ale výbornej. Dávám 4 hvězdičky ()

eklokan

Jedinečnej nápad a výborný stvárnění hlavní role charismatickým Jasonem Stathamam dal vzniknout výborný akční tutovce, na kterou se dá koukat od začátku do konce a divák senebude nudit. A scéna kdy si to Statham rozdá s Amy Smart přímo na veřejnosti v čínské čtvrti, trochu nereálná protože nevím kolik holek by na to dokázalo přistoupit, ale rozhodně se budu mít o čem bavit s kamarádama. zahrál si i člen skupiny Linkin Park, jak jinak než za nějakého feťáka v nemocnici. Jediný co bych vytknul je neustále se klepající kamera, malé hvězdné obsazení a poměrně dost nereálná scéna na konci kdy Chelios přežije pád z helikoptéry a jako tenisák se odrazí od auta, ale takovej to mělo asi udělat i dojem, jinak si tudle scénu nevysvětlim. ()

Sindibadx

Ano, můžete o tomto filmu říct, že je to absurdní slátanina, ale stejně se na to podíváte a nezapomenete jméno Chev Chelios. ()

jakubg

Nápad tohto filmu nebol zlý,ale to spracovanie ma dosť nahnevalo.Aj napriek tomu sa nedá povedať že je to zlý film. Má to všetko čo by sa od filmu kde hrá Jason Statham očakávalo. Akcia ,miestami vtipné chvílky ale aj čierny humor ktorý spriemni pozeranie filmu ktorý je až príliš "Americký". ()

Nijay

Kdo má rád akci tak tady si přijde na své :) Jason do této role naprosto zapadl. Tohle patří mezi filmy které si pustím znovu a znovu :D ()

JARDAHONDA

Svižný, vysokooktanový film má jistě originální námět. Adrenalinem našláplé scény se divákovi dostanou pod kůži již po pár minutách. Výborná hudba skvěle zapadá do děje. Snímek stojí rozhodně za podívání.. U mě dobrý **** ()

Milan-K

Tohle nejde ani hodnotit! Je to asi nejšílenější crazy komedie, kterou jsem v poslední dekádě viděl. Neustálé třeštění úplně zastínilo akční žánr. U některých scén jsem nevěděl, zda to mám vypnout, nebo se smát. Naštěstí zvítězilo to druhé, takže jsem dlouho hledal odložený mozek, abych připsal aspoň komentář. Abych si zachoval aspoň nějak pozitivní smýšlení, do dvojky se už raději nepustím. Tu už raději nebudu ani zapínat. Čekám, že se tam Jason posype střelným prachem, do zadku si narve raketu dlouhého doletu a skočí z mrakodrapu.... ()

jenson10

Adrenalínom nadupaný film od začiatku do konca.Žiadne zdlhavé nudné dialógy tu nenájdete.Spolu s vtipnými hláškami a humornými scénami patrí medzi top action filmy aké som videl. ()

Frank234

Je to film jakoby natočený podle hry GTA. Takový ten zločinec naživo. Nechybí humor, akce a napětí, nechybí tomu vůbec nic, ani přehnanost, na kterou je film jeden z nejbohatších. Jedná se o velmi překvapivý výtvor, který si zaslouží vidět všemi fanoušky akčního žánru. ()

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize