Ve filmu Hostel II sledujeme tři mladé Američanky, které pod vedením exotické a okouzlující známé z Evropy vydávají z Říma na společný víkendový výlet do lázní s příslibem odpočinku, zotavení a posílení svých přátelských pout. Najdou dívky to, co hledají? Nebo se staly obětí klamu, následkem kterého se z nich stanou pouhé loutky v rukou úchylných a privilegovaných lidí z celého světa, kteří na stejné místo cestují potají za účelem ukojení svých příšerných potřeb a tužeb? (oficiální text distributora)

Mefistofelle

Dvojka je jednoznačně horší. Brutality je zde méně, zato se Eli Roth pokusil o propracovanější příběh a trochu temnější atmosféru. Musím ale konstatovat, že měl radši zůstat u toho násilí, protože to jsou tak jediné scény, které má smysl sledovat. Zbytek totiž docela nuda... ()

4daPeace

Verdikt: Fanousci krve, potazmo filmoveho kecupu si (opet?) prijdou na sve. O dost lepsi nez prvni dil, konecne se dostavame do hloubky a zjistime, jak to cele vlastne funguje a kdo za timto vydelecenym byznysem stoji. Take zapracovani hlavnich hrdinu v podani zenskych postav/obeti a dvou znamych charismatickych hercu/lovcu (mimojine oba ze Zoufalych manzelek), pusobi ve vysledku mnohem lepe a uveritelneji nez v dile prvnim, kdy to byl zpatlany chaos s trochou krve. ()

Fallen_One

Opět nechápu místní rádoby intelektuály co tomu dávaj odpad! a jednu či dvě hvězdičky. Z kina jsem odcházel příjemně překvapen, rozhodně sem nelitoval toho kila :-) Oceňuji několik dějových zvratů, které jsem nečekal a vyzdvihuji i hudbu, která mi tam, narozdíl od ostatních, do toho fakt seděla. Jinak Lauren German je fakt kočka a fakt umí hrát. Jen škoda že tam tentokrát nebylo tolik toho mučeníčka :-D Červen08: měním hodnocení na 5. ()

Wormboy

Haha...tak toto som necakal. Prva polovica filmu bola sice rovnako hypernudna ako prvy diel, avsak potom sa to ako tak roztocilo, no...roztocilo...proste obcas som sa aj pobavil, ludova slovenska hudba bola pouzita vybornym sposobom,Knazko rovnako. Inak je to samozrejme totalny sajrajt. Avsak ma to ovela vacsi nadhlad, ktory prvemu dielu zalostne chybal a zaverecny "Bloodovsky" futbal...hlavne pre to taketo hodnotenie.1,5/5* ()

necisty

Taková správná atmosféra, žádné zbytečné hukačky, ale možná moc morbidity. Každopádně nápad zajímavý a staročeská hudba v napínavých scénách byla třešničkou na dortu. ()

Juto

Roth možno zvládol lacný sadizmus ako zábavu, ale musí ešte vyprodukovať jediný skutočný, staromódny strach. 4/10 ()

O´Hara odpad!

Co to má sakra být??? Může mi to někdo vysvětlit? Takovou kravinu jsem dlouho neviděl. Navíc mě tento film nemile vytočil, protože dělá celému ,,Československu´´ příšernou a negativní reklamu! A ještě mi vůbec nedochází, co měla na konci znamenat ta scéna, kdy děti hrají fotbal s lidskou hlavou ?! Já jsem tolerantní člověk, ale toto už je moc i na mě!! Víckrát to nechcu vidět. Blee, vymazat a nezveřejňovat takový filmový odpad!!! ()

fars

Uz jsem videl i horsi filmy, u Hostelu jsem se aspon moc nenudil, i kdyz ze bych skakal nadsenim se taky moc neda rict. Hostel se opira hlavne o radobysokujici brutalitu, ale i te tu je docela poskromnu. Pokud to neuvidite tak opravdu o nic neprijdete. ()

blitzer

Jedna hvěznička za v TV hrající, česky dabovaný Pulp Fiction a druhá za to, že jsem se jednou fakt lekl. Oproti jedničce dost výrazný zhoršení... akce minimum (za to spousta keců) napětí téměř žádný, komický prvky nezabíraj ("headball")... to se radši podívám 10x na Thanksgiving. Eli by se měl radši držet točení trailerů na fiktivní filmy ;-) ()

WolfR

Hostel 2 je dějově a vůbec vizuálně stejný jako první díl. Naprosto stejný. Akorát, že vše dostalo takový nový a lepší kabát. Scény jsou propracovanější a některé sekvence nejsou tak dementní jako v prvním dílu. Brutalita je natočena lépe a s vyšším rozpočtem. Atmosféra houstne a graduje ještě lépe než v prvním dílu a to je moc dobře. Navíc nové herecké obsazení je o dost kvalitnější, než v prvním dílu. Hudba je opět skvělá a úvodní scény s přeživším z prvního dílu jsou parádní. Jen ten závěr filmu je o dost slabší než v prvním dílu. Je to stejná konina jako první film, ovšem v novém kabátě. Ale já jsem se pěkně hororově a tajemně bavil stejně jako u prvního dílu. Skupina lidí z podsvětí pořád zůstala věrná své obživě a opět loví lidi, aby je mohli zbohatlí magoři za malou provizi umučit k smrti. Takže za 2 hvězdy. Ovšem doufám, že už žádný další díl nikdy nevznikne a vše zůstane tak jak je, protože už tak se tato duologie pohybuje na tenkém ledě. ()

KajusaK

No vzhledem k prvnímu dílu tu musím nechat trošku pokrok. Závěr super ale každopádně já která se bojím i těch nejméně strašidelných hororů jsem se zde jen smála, tak je asi něco špatně :). Jinak inspirace Bathory - čachtická paní? :D) .. Ten konec mi přišel jak parodie na Arrowa, škoda že neměla luk :D) každopádně už jen za ten super fotbálek na konci musím dát hvězdu navrch :) ()

MightyHal

Rozhodně o trochu slabší než první díl. Což dle mého u mě způsobuje fakt že tomu tady docela chybí ten "grindhouse" feel, který právě zdobil první díl. Ten nejenže obsahoval více absurdit a bizáru, ale také byl i vtipnější. Což ale ve výsledku není špatně, jelikož si to nedostatek humoru kompenzuje v naprosto jiných škatulkách. Co tu úplně žeru je ta paranoidní atmosféra, kdy jako divák máte fakt pocit že je v tom snad namočený celý město. Také tomu pomáhala atmosféra oslav a lidové písně či masky, to na atmosféře dost přidávalo. Hrozně mě to bavilo sledovat a to i přes to že je jasný kdo je kdo a co se stane. Také potěšilo rozšíření lóru ohledně klubu "lovců" a pocit že jsou opravdovou hrozbou.  Jinak se ale film točí v podobných kolejích ale ničemu to nevadí, protože i v záběru nabízí poměrně černohumorný zvrat. Gore jako vždy epesní a scéna s dickem či krvavá koupel určitě patřili ke stropu filmu. Takže Roth opět nezklamal a to i přes to že jedničku jsem si užil více. ()

Sabrewulf odpad!

Tohle má lepší hodnocení než jednička? Nepobírám...... Úplně stejná šablona, akorát místo třech mladíků jsou tu tři mladice. Začátek filmu trpí syndromem Vetřelce 3 nebo Mortal Kombatu 2 a já tenhle syndrom totálně nesnáším (navázání z předešlého dílu hned v úvodu pokračuje degradací některého z hrdinů). SPOILER --- možná bych dal jednu hvězdičku za dobrý nápad s prohozenými charaktery těch chlápků - tvrďák je ve skutečnosti citlivka a naopak, jenže změna hodné bohaté holčičky v chladnokrevnou vražednici, je už silné kafe. Vše podtrhuje fraška v podobě fotbalu s useklou hlavou za zvuku čardáše. Zlatá jednička! ()

tom88

Znovu sa kvalita nepohla vyššie. Zase je to taká kravina ako Hostel 1 , no v niečom lepšia a v niečom horšia. Mám dojem, že je to o niečo lepšie a menej stupídnejšie ako prvý diel. Eli Roth nie je žiadny rutinér aj keď to nie je najhoršie natočené. Film má hlavne super vizuál a nasvietenie. Herci nič moc ako obvykle. Je to iba riadny masaker, ktorý príde zase až pri konci filmu. Krvavé je to dosť, scény sú nechutné. Najblbší článok filmu sú malé rómske deti, tie ma fakt dostali, to je jeden veľký omyl celého Hostelu. No Milan Kňažko, ako zabijak rómov ma dostal :) Dal by sa využiť vo viacerých filmoch. 40% ()

Nivenx

Docela mi nejde do hlavy, že Hostel II má zde lepší celkové hodnocení jak díl první. Co se týče pointy, tak ta je ucházející a jak je zvykem, tak druhý díl si odpouští takové postupné vtahování do děje a rovnou Vás hodí do těch největších gore brutalitek, co jste za poslední dobu viděly. Celkově je druhý díl o málo horší jak díl první, ale špatné to také není. Já si film i přes to jak zde vystupuje užil. Neříkám, že Hostel je vrcholným dílem, ale je to ucházející horor pro ty, kteří ví proč se na to dívat! 50% ()

Radiq

Tak kluci si to v jedničce užívali víc. Čerešničky čerešně hrály pěkně do rytmů mučících nástrojů, rozbrušovaček a řevu obětí, ale prvnímu dílu se to prostě nevyrovnalo. Ani ty masakry už nebyly tak dobře vymyšlené, samozřejmě kromě toho posledního, kterej byl fakt jak z horoucích pekel, nezávidim. Jinak Ochránce se tady zrovna moc jako ochránce neprojevoval, že, hehe... ()

sir-dave

Potěšil mě návrat, ikdyž chvilkový, Paxtona. Malé dětičky neztratili nic ze svého tajemného stylu. Zbytek v podstatě v bledě modrém až na pár drobností. Nyní se do Hostelu vydaly pro změnu Američanky a ubylo krvavějších scén. Takové to zmedializovaní aukcí ztratilo na kouzle Slovenského vidlákova. Celý film čekáte na akci, která skoro nepřijde. Vynahradí to aspoň částečně konec. ()

Mission: Impossible trochu jinak

Mission: Impossible trochu jinak

01.09.2010

Film se především nebude jmenovat Mission: Impossible 4 ani M:I:IV. A Ethan Hunt nebude suverénním hlavním hrdinou. O velení se totiž podělí s dalším agentem v podání Jeremyho Rennera. Studio… (více)

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

29.11.2006

Tak jako minulý týden, i tato středa je mimořádně plodná. Filmových novinek se urodilo tolik, že je prakticky nemožné vybrat mezi nimi tu nejlepší a nejzajímavější - a mě tedy nezbývá nic jiného, než… (více)