Michal (Vojta Kotek) se zúčastní oslavy na lesní chatě. Řízením osudu zbude po skončení oslavy na chatě sám s dívkou Zitou (Dorota Nvotová), kterou vidí prvně v životě. I když není zrovna jeho typ, pod vlivem výjimečných okolností s ní prožije vášnivou noc. Vlivem lapálie, která se jim stane jsou nuceni spěchat zpět do města. Náhle jde sice „o život“, ale poněkud jiným způsobem a obráceně, než jsme zvyklí. Z chaty uprostřed lesů se vydávají ještě v noci na cestu, aby vše vyřešili. Do cesty se jim v jako v každé správné road-movie staví nečekané překážky a všechno se komplikuje víc než z počátku čekali, takže je tu dost dramatických situací pro to, aby se Michal se Zitou postupně o sobě dověděli víc a zjistili, co všechno mají společného. Jejich cestu navíc doprovází záhadná bytost (Robert Nebřenský) a postava (Bob Klepl), kterou můžeme označit jako duch zemřelého. Všechny postavy se v průběhu filmu navíc různě propojují a vše spěje k překvapivému rozuzlení... (oficiální text distributora)

mira007 odpad!

Nějak jsem nepobral, jak se může na takovou zhovadilost, která je o ničem sehnat byť jedna jediná koruna. Rosenberg je směšnej ve smyslu trapnej nejen v té roli ale celkově. ()

Oralfabet odpad!

Asi jsme to nedokoukali úplně celý a v jistou chvíli bylo nutné zastavit projekci tak přinejmenším na čtvrt hoďky, neboť jsem se potřeboval mocně vyzvracet do kamarádova záchodu. Nevím do jaké míry za to mohl film samotný a do jaké míry alkohol, alkohol jsem ale stejně musel konzumovat v míře, v jaké jsem ho konzumoval především kvůli filmu, takže jde o takový začarovaný kruh... Každopádně myslím, že se dá říci, že při sledování šlo opravdu o život. Ha ha. Bob Klepl jezdící na spermii is my spirit animal. ()

bidja

Jsou filmy kdy nevím co napsat do recenze a jsou filmy které nabízí spousty psaní. Tento třeba proto, že již od začátku máte čas tu recenzi střádat. Slova posměchu se totiž rychle derou na povrch. Celý film jsem čekal co se z toho vyklube, co nového pičoidního režisér připraví. Snové sekvence střídá trapný humor nahrazován tu tam vykrádačkou či parodií slavných filmů ala Natural Born Killers. Slovenský přízvuk seriálových héreček, který zavedla pí.Bubílková, jakoby v poslední době nebere v českých filmech konce. Chýlková už snad bere jenom trapné role. Opravdu to bylo blbé. ()

IvcaSammet

Další zbytečný film, který se snažil být originální a dost v tom pohořel ... Sice jsem tušila, že půjde o hovadinu, ale že to bude až taková hovadina, to jsem nečekala. Celkově mi příběh okolo postavy Bohumila Klepla přišel naprosto zbytečný, jako by snad tvůrci neměli dostatek námětu na samostatný příběh Vojtěcha Kotka a Doroty Nvotové ... Nadpřirozené schopnosti mi sice ve filmu nevadí, tady to ale bylo spíš jako pěst na oko ... Dvě hvězdičky nakonec dávám jen proto, že i když mě film nijak zvlášť nebavil, aspoň jsem neměla větší problémy se na něj dodívat. ()

Blueeyes

Na co bych si tady hrála? Je to ve své podstatě pekelná volovina, to je potřeba říct. No ale co, mě to zas tak nepohoršuje. O život má takovou milou reinkarnační linku a ke konci rozkošné porno pozadí. Ano, jeden musí vypnout mozek, vědomí, podvědomí i svědomí, aby to ustál. Ale když zatnete zuby, jde to. S běžnou diváckou optikou by to byl odpad jako vrata. S hlavou v úsporném režimu a notnou porcí shovívavosti a velkorysosti dávám za tři. ()

Ramone11 odpad!

Tragedie, toto reziroval Steindler??? Ach jo.....nevim co k tomu nrici...odpad brak sracka...Kotka upalit, nejhorsi co jsem kdy videl, a ze mne bylo blbe!!! ()

Zeek

Až se proberu ze šoku z tohoto filmu, tak napíšu něco smysluplnějšího. Ale byla to pěkná kravina, na které mi vadilo tolik věcí, že je to na dýl a nejspíš bych teď na něco zapomněl, takže radši až příště. Nejlépe až to uvidím podruhé, přičemž je dost možné, že tohle se nestane. Doufám. Moje hodnocení: 20% ()

Prolog odpad!

Proč? Proč? Proč? Vždycky jsem Milana Štaindlera obdivoval!!! Divadlo Sklep přímo miluju. A on pak natočí tohle...proč??? Tak tuhle otázku jsem si těch 85 minut položil tak 8500krát!!! Teď už ho moc neobdivuju, jako spíš lituju. Je to důkaz toho, že popkulturní mašinérie teen-age "komedií" převálcovala jednoho velikána. A je mi to strašně líto! Snad jenom doufám, že si tímhle vydělá aby mohl pokračovat v jiných a doufám, že zajímavějších projektech! ()

Kolssteyn

Vypadá to, že se filmaři snaží vyrovnat mládeži nějaký podivný dluh... alespoň podle množství českých komediálně laděných filmů z teenagerovského prostředí. Tato komedie v tom není žádnou výjimkou. Opět další z řady filmů bez zajímavějšího děje s humornou impotencí. Nepomohly tomu ani režijní otěže M. Šteindlera, celkem zdařilé herecké výkony, ani výborná (pro Čechy netypická) krvavá scéna s vlakovou nehodou... ()

Wargoo odpad!

Tak takúto blbosť som nevidel už riadne dlho. Vojta Kotek bol u mňa pri jeho filmoch zárukou aspoň nejakého toho humoru, ale tu ? Trápny humor, trápne scénky a ešte trápnejší scenár. A to všetko dajú v prime time ? Ako nehnevajte sa... OPDAD !!! ()

Thoughtless126

Až na boba nic moc. kdyby ale Robert Nebřenský jak se vznesl k 2 bobům řekl ... Stačilo říct že vám prostě chutná tak bych dal i 2* :D:D:D:D:D ()

jenjan odpad!

Jelikož žiji naplno, jsem za každé příležitosti pozitivní, neustále koukám po ženách a dívkách a myslím jen na to jedno, jsem tak trochu nezávislý a koketuji s východními náboženstvími, tak se mi nesmírně líbila roztržitá road-movie od Milana Šteindlera.. ()

alambert

To byla ale neskutečná blbost. Sice rozjezd docela dobrej, ale od tý doby, co hlavní hrdinové opustili tu chatku, to byl děs a hrůza. Ještě, že jsem na tom nebyl v kině...to bych asi v půlce odešel... ()