Newyorští hasiči Chuck a Larry jsou už od školy ti nejlepší přátelé. Zatímco Chuck nemá vážný vztah a naplno si užívá mládeneckého života, Larry se po smrti manželky sám stará o dvě děti. Larry má kvůli rizikovému zaměstnáni uzavřenou výhodnou životní pojistku, po smrti své ženy však neurčil nového příjemce pojistky, a tak pojišťovna hrozí, že mu pojistku zruší. Larry přemýšlí, že od hasičů odejde, tíží ho myšlenka, že v případě jeho smrti nebude o děti postaráno, pak ale přichází s geniálním řešením. Uzavřou s Chuckem registrované partnerství, a pokud se s ním něco stane, bude Chuckovi vyplacena jeho životní pojistka a Chuck se pak postará o jeho děti. Jak ale přesvědčit vyšetřovatele sociální správy i okolí, že jsou Chuck a Larry homosexuálové? (TV Nova)

filipvrbik

Docela sranda, jak už u Sandlerovin bývá zvykem... , ale není to už trošku málo po těch letech? Vtip nechybí, morální poselství taky ne, ale invence tomu chybí a nečekaný zvrat na konci taky, i když o něj jistý pokus byl...60% ()

Prochy38

U produkce A. Sandlera je to pro mě jako sinusoida. Některý film nemá chybu, jiný stěží dokoukám. Tento je těsně v té horší půlce. Super postavy, super herecké výkony, ale celkově gay-problém zde pojat až moc na lehkou váhu a ano, vím, že prdel si musíme a můžeme dělat SKORO ze všeho, tady cítím víc trapných než povedených vtipů. J. Biel a spousta dalších nádherných žen film ještě bere na nějaké vážnosti a vím, že o to asi taky právě šlo, ale mě to víc bolelo než bavilo. ()

Dallas

Adam Sandler a jeho humor nesadne hocikomu. Skôr by som povedal že, pre väčšinu je to priemer. Ja však k tímto nepatrím a "Sandlerovky" mám rád. Nie je síce najlepšia, ale aj tak som sa klasicky výborne bavil. Kevin James už v Hitchovi dokazoval vlohy pre komédiu a tu vytvorili spolu zo Sandlerom výbornú dvojku. Jedna hviezda je aj za Jessicu. Tá teda je. Výborný sú aj Buscemi (ako vždy) a Dan Aykroyd (nie ako vždy). Keď si Chuck bral Larryho nie je síce klasická sandlerovka, ale k to má jeho humor a štýl rád tak sa baviť bude. Aj keď s tým vážnym koncom to trochu prehnali ale budiž. 70% ()

1945

Tradiční film se Sandlerem v hlavní roli, který rozhodně neztrácí smysl pro humor. Některé momenty jsou opravdu podařené třeba hlášky podnikavého číňana, který vlastní svatební podnik dokážou rozesmát :-D - prsten je krůůůůh, krůůůh není čtveréééc a teeeď polibte manžela :-DDD ()

Yardie

Komedie na pohodu. Sem tam super vtípek či hláška, velice vtipné a suché komentáře Sandlera v rozhovorech, pár "šílených" postav okolo. Dobře jsem se bavil, občas pěkně nahlas zasmál, občas se pousmál a občas se uchychtl. Příběh je sice jasný od začátku do konce, ale zde to nevadilo. A když film chtěl předat jakési poselství a být trošku vážnější, taky mi to nevadilo, film to nijak nenarušilo a svůj význam si myslím, že to ve filmu mělo. Každopádně jsem se vůbec nenudil a pobavil jsem se. Howgh! ()

GreatestFan odpad!

Nejhorší Sandlerův film, který jsem kdy viděl do konce. Je to urážka nejen homosexuální komunity, ale také komedie samotné, gay nejsem, ale zobrazování gay stereotypů mi prostě příjde vysloveně odporné, leč stejně jako stereotypy samotné, tohle považuji za hlavní příčinu proč existují homofobové a proč něktří homosexuálové páchají sebevraždy, protože se hnusí sami sobě, ale to stejně není hlavní důvod odpad!u, ale hlavně kvůli stupidnímu Sandlerovu herectví, při kterém jsem se ani trochu nesmál. Trapas nad všechny trapasy. // viděno 1X ()

Terezinka198

Je to až podivné, ale obyčejná romantika mi nikdy nic neříkala. Ale když je to romantika mezi dvěma muži, to už je úplně něco jiného! Adam Sandler a Kevin James se svých rolí zhostili úplně dokonale. Smála jsem při jejich první noci. Nebo doručené balíky pro Adama Sandlera. Kopa zábavy a navíc téma, které je pro některé pořád dost kontroverzní. Nemám nic proti takovýmto filmům, ba naopak - více takových filmů! Jen je škoda, že nakonec nebyli spolu. ()

Illy

Sandlera mám moc rád. Tohle mi ovšem nesedlo. Ani jemu. Nevadí mi vtipy o homosexuálech, nevadí mi hrubý humor. Tento film však nemá "koule". Začíná slibná scéna, člověk čeká pointu a ... ono nic. Nechce se mi ani věřit že scénář napsal Alexander Payne. Škoda. ()

Oxymoron

Celkem slušně rozjetá komedie se přesně v půlce sesype a stane se z ní téměř velké drámo o utlačování homosexuálů v USA. Škoda pane Dugane, příště buď jedno nebo druhé a bude to super. ()

husokachna odpad!

Než začnu, tak bych rád řekl, že jsem MĚL rád Adama Sandlera. MĚL jsem slabost pro jeho dementy a jeho dementní humor. A chápu, že každému se líbí něco jiného, každý má jiný smysl pro humor. Ale proboha vždyť v tomhle žádný humor není. Co je na tom vtipnýho, že se někdo 100 minut naváží do gayů? Nemá smysl psát o režii, scénáři, hereckých výkonech u něčeho takového. Ten film mi vzal 100 minut mého života, už je nikdy nedostanu zpět a nehodlám mu věnovat už ani minutu navíc. Takže odpad všech odpadů nejodpadovější a smutek na vyřízeným Sandlerem. A komu se to líbílo, ať mi řekne proč. NECHÁPU. ()

Kratoc

Adam Sandler má pár vtipných replik, ale ta povinná morálně-poučná závěrečná řeč byla navíc. Je vidět, že do homosexuálů se ještě nedá pořádně strefovat. Škoda, potenciál by na to byl. ()

lili6

Od Kevina s Adamem jsem čekala zase nějakou chujovinu, aledošlo k příjemnému překvapení. Milá komedie, která člověku navodí hned lepší náladu. Mám Adama moc ráda, proto filmu odpustím i nějaké přešlapy, které při tvorbě vznikly. Pp. jak už bylo naznačeno, homosexuálové nebudou příliš nakloněni způsobu jejich propagace v tomto filmu. ()

Florfila

Začátek ve stylu "přežírejte se jako Amíci a bude to fajn". Slabá ukázka stupidní byrokracie nejen v Americe. Pěkná ukázka přátelství. A teď nevím, jestli to náhodou nebyla i komedie, asi ano. Čas od času to bylo i zábavné. ()