Newyorští hasiči Chuck a Larry jsou už od školy ti nejlepší přátelé. Zatímco Chuck nemá vážný vztah a naplno si užívá mládeneckého života, Larry se po smrti manželky sám stará o dvě děti. Larry má kvůli rizikovému zaměstnáni uzavřenou výhodnou životní pojistku, po smrti své ženy však neurčil nového příjemce pojistky, a tak pojišťovna hrozí, že mu pojistku zruší. Larry přemýšlí, že od hasičů odejde, tíží ho myšlenka, že v případě jeho smrti nebude o děti postaráno, pak ale přichází s geniálním řešením. Uzavřou s Chuckem registrované partnerství, a pokud se s ním něco stane, bude Chuckovi vyplacena jeho životní pojistka a Chuck se pak postará o jeho děti. Jak ale přesvědčit vyšetřovatele sociální správy i okolí, že jsou Chuck a Larry homosexuálové? (TV Nova)

Marrianna

Mno trochu rozpačité. Toho humoru mi tam trochu chybělo, nebo spíš mi to zas až tak vtipné nepřišlo. Adama Sandlera mám ráda, ale tohle to není můj styl. Čekala jsem víc, ale na jedno shlédnutí proč ne. ()

pekas

Adam přidal další kousek do už zaběhlého žánru "Sandlerovka". Příjemný film, který se dá vidět několikrát a splní svou roli pobavit. Slušné fórky, nezávadný obsah, pěkná baba a trochu toho vychovávání - jak jsme u tohoto žánru zvyklí a dělá nám dobře. Zařazení Buscemiho byl dle mého dobrý tah, nenápadné ale dobré fórky, které člověk docení při dalších projekcích. ()

Jara_II

Většina filmů Adama Sandlera si je v lesčems podobná. Jednak je to výborný humor, který je ale bohužel střídán trapnými a nechutnými vtipy a pak jsou závěry filmů plné klišé a mravních ponaučení. Pokud si na toto člověk zvykne tak si může pustit kteroukoliv Sandlerovku a bude spokojený. U tohoto filmu navíc plusové body za Jessicu Biel.. ()

Ernie_13

Ak mate radi Adama Sandlera, tak toto Vam urcite neublizi, ale slusne vas rozosmeje. Sandler spolu s Kevin Jamesom to vedia. No pravdou je, ze uz som videl so Sandlerom aj lepsie pociny. ()

ac1976

Sandler je skvelý obchodník a tak dokáže predať hocijakú blbosť. Už po neviem koľkýkrát dal zarobiť aj kamošom, predviedol pár svojich (občas) celkom podarených vtipov, ale ako vo vačšine jeho filmov to asi tak po pol hodine začne strácať tempo a zvrhne sa to na typickú americkú sračku kde sú všetci chápaví a každý má každého rád. Ale tú 1* si to určite zaslúži ak už nie za tie vtípky, tak určite za hlavnú ženskú predstaviteľku. Veď heteráči ruku na srdce! Kto by nechcel držať kozy Jessiky Biel??? ()

Brano

Americká komédia s neobvyklým námetom. Zo začiatku to bolo vtipné a film sa mi páčil, ale ku koncu to už dosť strácalo na tempe. Začínalo to zaváňať nudou. Humor ustúpil a celé to bolo až príliš "teplé". Neustále reči o tom, ako sme si každý rovný bez rozdielu na orientáciu má už naozaj prestávalo baviť. Škoda toho, malo to väčší potenciál. Vyzdvihnem dobré herecké obsadenie. Spojenie Sandler a hlavne krásna Jessica Biel fungovalo. ()

Elerond

Podle mého jedna z lepších "Sandlerovek". Povedené vtipy převažovaly nad těmi nepovedenými, zkrátka jsem se bavil a o to v komediích přeci jde. A Jessica Biel byla příjemnou třešničkou na dortu. 4* ()

riza-do

Sandlerovi věřím všechny ty rodinné týpky a dokonce i šišlavé "idioty", ale pořád mu nedokážu uvěřit toho děvkaře. Jinak jde o typickou sandlerovku, lehkou nedělní komedii s plnou jemu běžných nekorektních vtipů. ()

george82

Za mě slušných 70%. Jasně. Mrknete na to 2-3x a pak to nemusíte vidět, ale už jen kvůli těm Sandlerovým kočičkám. :D ()

ostravak30

Kdo zná filmy Adama Sandlera tak ví, že jen málokterá není vtipná. Je to ale typ komika, který musí dostat prostor se projevit, ale umí být všestranný a zábavný už jen svým projevem či gestikulacemi. V tomto filmu, přestože téma by se nabízelo, zase tolik prostoru nedostává a to navzdory tomu, že paradoxně celý film táhne. Tvůrci si vzali na paškál gaye a manželství či jejich soužití. Ovšem netuším, zda jim tím prospěli, to musí posoudit ti, jejichž se to týká. Všechny možné pověsti a legendy o gayích jsou zde zdůrazněné a tak to opravdu chvílemi působí, že je to zcela jiný živočišný druh. Vtipné pasáže se najdou, ale není jich až tolik. To hlavní, co chtěli asi tvůrci ale opak sdělit je, že gayové jsou normální lidé. Tak nevím, zda se jim to povedlo. ()

Standaa

Jedna z těch lepších Sandlerovek. Žádnej zázrak se sice nekonal, ale zápletka je fajn a je tam několik slušnejch fórů. I mi to stálo za víc zhlédnutí, i když hlavně kvůli Jessice Biel. „Naše odpadky nejsou dost teplý.“ ()

Stejšn

Skvěle jsem se bavil. Pak jsem se bavil dobře. Pak už jsem se bavil míň a asi v půlce (někde po tom plese) jsem to vzdal, prostě tam těch bukvic už bylo moc. ()

Miloško

Čakal som od tejto komédie podstatne menej,ale bavilo ma to.Ono už platí neaké pravidlo,že kde sa objaví Sandler,tak to stojí za to.Tu spolu so svojim kolegom hasičom Larrym vytvára fiktívnu homosexuálnu dvojicu.Keď čakáte neaký myšlienkový film z homosexuálnou agitkou,ste vedľa.Toto je len komédia s mnohými humornými situáciami,super hercami. Okrem iných spomeniem perfektnú J.Biel,S.Buscemiho,a v krátkej úlohe ázijského homosexuálneho ministra sa predstaví aj zmaskovany R.Schneider.Škoda moralizujúceho záveru.... ()

Dee_One

Nedokazala jsem udrzet pozornost ani do pulky. Tohle mi proste od zacatku nejak nesedlo, ac mam rada Sandlera a Buscemiho primo miluju. Achjo. ()

bigbadboy

Překousnout prapodivný začátek a potom už je to ok filmek s klasickým koncem... Po druhém shlédnutí sem jednu hvězdičku přidal, asi sem byl v lepším rozpoložení a víc sem se smál. ()