Newyorští hasiči Chuck a Larry jsou už od školy ti nejlepší přátelé. Zatímco Chuck nemá vážný vztah a naplno si užívá mládeneckého života, Larry se po smrti manželky sám stará o dvě děti. Larry má kvůli rizikovému zaměstnáni uzavřenou výhodnou životní pojistku, po smrti své ženy však neurčil nového příjemce pojistky, a tak pojišťovna hrozí, že mu pojistku zruší. Larry přemýšlí, že od hasičů odejde, tíží ho myšlenka, že v případě jeho smrti nebude o děti postaráno, pak ale přichází s geniálním řešením. Uzavřou s Chuckem registrované partnerství, a pokud se s ním něco stane, bude Chuckovi vyplacena jeho životní pojistka a Chuck se pak postará o jeho děti. Jak ale přesvědčit vyšetřovatele sociální správy i okolí, že jsou Chuck a Larry homosexuálové? (TV Nova)

bigbadboy

Překousnout prapodivný začátek a potom už je to ok filmek s klasickým koncem... Po druhém shlédnutí sem jednu hvězdičku přidal, asi sem byl v lepším rozpoložení a víc sem se smál. ()

kenny79

Pro kamaráda udělám všechno, klidně si ho i vezmu, hlavně že mu to pomůže z nesnází. I takto by se dal schrnout tento filmek. ()

kosaka

Because it's a circle :-) Komedie pro ty, kteří mají Sandlera rádi. I když po jeho stále nových propadácích v žebříčku popularity zaslouženě klesá asi nejen u mne. ()

jendamaty

mě tento druh humoru naprosto vyhovuje a musím ocenit, že tato komedie je opravdu v drtivé většině stopáže vtipná, což se zdaleka ne vždy povede!! myslím, že dost slušná zábava pro heteráky i buzny ()

lobo87

Čo čakať od komédie s duom Sandler - James? Príjemná zábava, tentokrát na tému priateľstva, rodiny a homosexuality. Film je skvele zvládnutý a neskĺza do trápností a gýčovosti. Veľa vtipných vedľajších postáv film ešte obohacuje. Výborná zábava... 70% ()

ESNYR

Ta jedna je za Jessicu Biel a pochopení že role Catwomen (čokoládovou Hejl Bery) byla špatně obsazená. Nevím jak moc jsou v těch jejich spojených státech lidi divní, ale ona zápletka mi místy nedávala moc smysl. Taky bych asi nevěřil že tihle dva jsou pár. Tu druhou hvězdu dám za pár vtipných chvilek. ()

sus

Musím říci, že už dlouho jsem se takhle nezasmál. Adam Sandler nezklamal, a jeho perfektní hlášky a herecký vákon do filmu přesně zapadl. Očekával jsem totiž od komedie otřepané klišé amerického humoru. Ba naopak, příjemně jsem byl překvapen. ()

padress

,,Larryho“ poznám dobre zo seriálu ,,Raymonda má každý rád“, ,,Chucka“ zase z mnohých dobrých filmov. Obidvaja sú veľmi dobrý komici a tento film zahrali podľa môjho názoru na jednotku. Dvaja hasiči riskujúci svoj krk denno-denne, pričom jeden je príkladom americkej rodiny, druhý amerických pubertiakov. V skutočnosti by ale jednotka FDNY takéto teľce nikdy nezamestnala, ale stále je to len film. Nového som nič nezažil, no nasmial som sa dosť. Miestami sa dokonca komédia menila na paródiu, no filmu to neuškodilo, práve naopak. Scenárista sa rozhodol tento krát vyzdvihnúť problém gayov, čo mne nie je moc sympatické. Musím ale uznať, že to urobil chvályhodne, povedal by som scenárom zo života. Predpokladám, že túto dvojku hercov uvidíme ešte v ďalších filmoch. ()

redalert21

Povedená komedie, opravdu ano...Adam ze sebe opet vydava to nejlepší a jako vášnívý sukničkář se musí převtelit do role homosexuala : )) všechno krásně funguje, zápletky jak mají být a hlavne je to vtipné ! Opravdu povedené, kvalitou bych to prirovnal ke "Klik" a mezi námi Jessica v tom prádleee whůů, taky bych si oveřil tu pravost!! ()

Lumpos

čekala jsem něco fakt děsně trapnýho,ale nakonec mě film mile překvapil. žádné přehnané absurdní scény a poměrně závažné téma + sympatičtí herci!!! ()

ZAUME

Klasická komedie s Adamem Sandlerem.. ten člověk se prostě narodil, aby hrál v komediích jinak si to nedovedu vysvětlit. Dokáže mě pobavit i naprosto hloupým vtipem a že jich ve filmu bylo dostatek. Naštěstí však ty chytré převládaly. ()