Newyorští hasiči Chuck a Larry jsou už od školy ti nejlepší přátelé. Zatímco Chuck nemá vážný vztah a naplno si užívá mládeneckého života, Larry se po smrti manželky sám stará o dvě děti. Larry má kvůli rizikovému zaměstnáni uzavřenou výhodnou životní pojistku, po smrti své ženy však neurčil nového příjemce pojistky, a tak pojišťovna hrozí, že mu pojistku zruší. Larry přemýšlí, že od hasičů odejde, tíží ho myšlenka, že v případě jeho smrti nebude o děti postaráno, pak ale přichází s geniálním řešením. Uzavřou s Chuckem registrované partnerství, a pokud se s ním něco stane, bude Chuckovi vyplacena jeho životní pojistka a Chuck se pak postará o jeho děti. Jak ale přesvědčit vyšetřovatele sociální správy i okolí, že jsou Chuck a Larry homosexuálové? (TV Nova)

Pete1790

kamenujte mě, ale já mám prostě Sandlerovy filmy rád! Kevin James je jedinný svého druhu a kombinace těhle dvou je pro mě dokonalá! ()

rytir1

Netřeba mnoho dodávat, prostě výrobní linka fabriky Happy Madison s Adamem, režií Dennise Dugana a přátelskou výpomocí v menších rolích jako Roba Schneidera je prostě vždy záruka dobré komedie. A když se k tomu přidá dokonalá Jessica Biel, znamená to kroužek kvalitních herců tvořící kvalitní ztřeštěnosti.,, A prsten je přece kroužek...není to čtverec...:-DDD ()

TheMe

Skvělá zábava, možná si dovolím tvrdit, že i mírně podhodnocená. Adam Sandler tradičně nezklamal a Jessica Biel byl bonbónek navíc! ()

Enzo555

O 4% lepšie ako najnovší Sandlerov počin Jack a Jill. Rozmýšľam, komu bol určený, lebo heterošov nepobaví(až na Biel v podprsenke) a gejošov urazí. A nepobaví ()

Georgeo2

Celkom prijemna komedia, ktora je prvou polhodinkou cisto zabavna, v druhej sa uz miesaju city s vtipm a v tretej city s obranou homosexualnej komunity...-ach preco sa to len neda zmixovat neako rozumnejsie? Aj preto-chapem ze to niekomu po tej prvej polhodine nesadne, no ja som to po Clicku akosi cakal a po druhykrat mi to sadlo dobre...Dal by som mozno len 3*, ale Rob Schneider ako Japonsky knaz-to som musel na chvilu zastavit film..:))) ()

Honzac2

Tak tenhle film 100% splnil svuj ucel. Jde o komedii, a u te podle meho tolik nejde o kvalitu zpracovani, nebo praci kamery, jak si tady mysli jini. Kdyz si Chuck bral Larryho si dalo jediny cil - pobavit. Mozna take trochu upozornit na skutecnost, ze i pres respektovani homosexualnich svazku to porad jeste spolecnost tak uplne neprijala. A to se povedlo na vybornou. Smal jsem se temer cely film a jsem opravdu spokojen. Sandler opet nezklamal a Kevin James si rika o tu cest byt jednim z mych oblibenych hercu. ()

p.paja11

Parádní oddechovka, a sem tam i chvíle pořádného záchvatu smíchu. Dobré herecké obsazení, kde musím vyzdvihnout krásnou Jessicu Biel, která filmu dodala ,,něco navíc´´ .... ale i tak tento film nebude žádným trhákem, ale vždycky jenom takovým zpestřením na odpoledne nebo na večer, ale věta: táta říkal že jste teďkom zadkovej pirát mi zůstane dlouho v uších, tohle si budu pamatovat s téhle celkem povedené komedie pamatova, ale víc než na 3* to není takže něco kolem těch 60-65% ()

shinlove

Báječná komedie v čele s vynikajícím Sandlerem! :) Na Jessicu Biel se také kouká skvěle, už v Ilusionistovi mě dostala :) bavil jsem se jako málokdy :) 4* ()

P@\/EL

Skvělá komedie, která nabídla celkem dost sandovních scének a povedených hlášek. Už samotná myšlenka, kdy se dva heterosexuálové z jistých důvodů vezmou, mi příjde velmi nápaditá a originální. Film se hemží řadou zajímavých postav, které se předvádí v nepřeberném množství humorných situací. Závěr přinese trochu napětí, ale nakonec film končí happyendem. ()

Tomulka

Celkem slušná plejáda dobrých herců. Nejvíce mě dostal Rob Schneider bombově namaskiovaný a skvěle zahraný oddávající se mu fakt povedl. Ani Steve Buscemi nesklamal, zahrál si perfektně napsanou roli jemu namíru. Adam Sandler opět předvedl, že patří mezi nejlepší komiky současnosti cose týče střeštěnosti. Jinak musím smeknout klobouk pře režisérem, který dokázal celkem vážné téma ukočírovat v rovině komedie a nezesměšnovat jej a tak film měl také morální poučení ve více oblastech (nejen těch sexuálních). ()