Newyorští hasiči Chuck a Larry jsou už od školy ti nejlepší přátelé. Zatímco Chuck nemá vážný vztah a naplno si užívá mládeneckého života, Larry se po smrti manželky sám stará o dvě děti. Larry má kvůli rizikovému zaměstnáni uzavřenou výhodnou životní pojistku, po smrti své ženy však neurčil nového příjemce pojistky, a tak pojišťovna hrozí, že mu pojistku zruší. Larry přemýšlí, že od hasičů odejde, tíží ho myšlenka, že v případě jeho smrti nebude o děti postaráno, pak ale přichází s geniálním řešením. Uzavřou s Chuckem registrované partnerství, a pokud se s ním něco stane, bude Chuckovi vyplacena jeho životní pojistka a Chuck se pak postará o jeho děti. Jak ale přesvědčit vyšetřovatele sociální správy i okolí, že jsou Chuck a Larry homosexuálové? (TV Nova)

danielwanderer

Je pekné, že sa vraciam k filmom, u ktorých som zanechal len hodnotenie, nie? Tak teda jedným z takýchto kúskou je aj snímok Keď si Chuck bral Larryho. Komédia o dvoch teplých? Nuž to znie katastrofálne, ale čo keď poviem, že toto je komédia o dvoch AKOŽE teplých... Ech, práve tu čítam niečo, že " ...jeden z komediálních vrcholů roku.", veľmi odvážne tvrdenie ;). Akoše je to kravina keď to takto povieme, neviem aký tam je antidiskriminačný podtón, ale Chuck je ku*evník, ktorý chce pomôcť svojmu kamošovi, tak budú "gayiť"... Nakoniec sa dozvieme šokújúce tajomstvo istého nebezpečne vyzerajúceho týpka a nakoniec povieme... Ale čo, celkom to ušlo, pobavili sme sa :D. ()

leftfield

Komedie je snad mým nejméně oblíbeným žánrem, přesto jsem se u Chucka a Larryho velmi dobře bavil. V rámci žánru čtyři hvězdičky. ()

MRPitivier

Zajímavý nápad s homosexuály, který režisér velice dobře zvládl adaptovat na filmové plátno! Komedie s Adamem Sandlerem je jako vždy vtipný! Film si užijete a zasmějete se! ()

RajCZitko

Suprová komedie s dosti vážnými prvky. Vtipnost vedle skvělých herců určitě zajišťuje i netradiční, komický příběh. Určo stojí za to na to kouknout - vřele doporučuju ()

sethi

Jen v kostce: V záplavě nechutného humoru, který dneska americká komedie razí, celkem vkusné. Velmi příjemné. Hlavní postavy mi sedly a protože sem nečekala, že se tak nasměju (hlavně obřad s "prtýnkem"), dávám 3,5*. Konec ale celkový dojem trochu zkazil.... ()

DadysGirl

Na Sandlera až nějak podivně "něžné" ... Ale možná o to víc se mi to líbilo... Poselství z toho řve na míle daleko a ponaučení v závěrečné třetině je naprosté klišé, ale prostě mě to pobavilo a navíc s tím souhlasím! :) ()

sWONDER

Jedna z mojich naj "sandleroviek". Nadmerná porcia perfektných a vtipných (niektoré menej) hlášok a situácií a k tomu neskutočne hot Jessica. Na jeden film kopa dobrých postav (Rhames, Buscemi, Schneider), ale ústredná dvojica je úplne iná liga. Zhruba hodina perfektne vydarená, no ku koncu to zachádza do duchaplných klišé, ale nejako to predsa muselo skončiť. Mne však nič nemôže pokaziť dobrý dojem s tejto pozitívnej, prihriatej pohodovky o veľkom kamarátstve. ()

darthhokro

Kdy už konečně začnou točit i filmy o nekrofilech, pedofilech a zoofilech? Tyhle jinak orientovaný skupiny, jsou taky normální a chtějí svá práva. Třeba se za pár let dočkáme a budou třebas i zoofilové in a moderní, bo šukat ovečky je tak roztomilé...... ()

ANTYCHRYST

Další povedená Sandlerovka :) s Kevinem jim to sedlo jako falešným homohasicum :) Spousta vtipnejch hlášek.. málo teplý odpadky..:) :) jako věřím tomu .. že bejt buzna asi není lehký v žádné práci..75%... Taaakze takhle teplouši testují pravost u kamarádek...:) :)..jsem velkej teplej vůl... ()

Shitonit

Tak to jsem viděl asi padesátkrát, chvíli to byl můj docela kultovní film, sic se mi to časem někam vytratilo, ale kdykoli si to sjedu zas. Doporučuji pro každou blbou náladu .-) ()

IvonaK

Já nevím.. Jakože byla to taková sranda, ale už jsem ty vztahy dvou mužů v gay filmech začla brát navážno. Takže asi nedokážu ocenit dva heteráky kteří se vydávají za gay pár a nakonec vše praskne a chlap který se vychrápal s tolika ženskýma by najednou dospěl k závěru že nějáká právnička s neumělými ňadry je ta pravá. ()

jojoping

Ach, Hollywood, Hollywood ... Celý film som sa príjemne bavil a nebyť pre Hollywood nutný happy end, mohlo byť hodnotenie aj vyššie. Záverečná emocionálna, moralizujúca a preexponovaná časť mi odstránila úsmev z tváre. A čo dodať na koniec. Ach, ten koniec filmu, ten koniec ... Kto ešte nevidel Adama Sandlera v inej ako komediálnej úlohe, nech si pozrie tohtoročný Reign Over Me, podal tam skvelý výkon. ()