Newyorští hasiči Chuck a Larry jsou už od školy ti nejlepší přátelé. Zatímco Chuck nemá vážný vztah a naplno si užívá mládeneckého života, Larry se po smrti manželky sám stará o dvě děti. Larry má kvůli rizikovému zaměstnáni uzavřenou výhodnou životní pojistku, po smrti své ženy však neurčil nového příjemce pojistky, a tak pojišťovna hrozí, že mu pojistku zruší. Larry přemýšlí, že od hasičů odejde, tíží ho myšlenka, že v případě jeho smrti nebude o děti postaráno, pak ale přichází s geniálním řešením. Uzavřou s Chuckem registrované partnerství, a pokud se s ním něco stane, bude Chuckovi vyplacena jeho životní pojistka a Chuck se pak postará o jeho děti. Jak ale přesvědčit vyšetřovatele sociální správy i okolí, že jsou Chuck a Larry homosexuálové? (TV Nova)

ado7

Sandler je fajn a touto komediou si u mna vylepsil reputaciu po "Klik-u". BTW - reakcie publika v kine (bozkavajuce sa dvojicky, osahavajuci sa gayovia...) boli uzasne :)) ()

Drzy_orel

Víc opravdu ne. Po 20 minutách jsem si řikal jestli to mam vypnout nebo dokoukat. Bohužel jsem v tu chvíli zvolil druhou možnost ()

CZBios odpad!

Ze svých téměř 1000 shlédnutých filmů jsem snad neviděl horší kousek. Jediná scéna, která mě pobavila se týkala rozsednuté židle na podruhé a to jen kvůli tomu, že dvakrát stejnou chybu neuděláš. Celý film se nese v duchu trapně zinscenované hlavní postavy Adama Sandlera coby "děvkaře". Snad pokus o vtipné zobrazení nebo přehnaná píle z jeho postavy vytvořila nekoukatelný odpad. Další vedlejší postavy bohužel trpý také syndromem "nucené komedie", kdy se snaží hihňat a hrát komedii za každou cenu. Upřímně je mi líto herců, kteří přijmuli role v těchto filmech. ()

le_loulou

Adam Sandler mě jen tak nezklame! Na jednu stranu si film z homosexuálních párů dělá legraci a na druhou dává najevo, že být gayem není nic špatného. Nic ničemu nevadí, vlastně je to docela sranda! A nakonec se ukáže, že předstírané partnerství bylo vlastně jako přínosem gaye, kteří následně dali najevo svou orientaci :D ()

Senátor

Film má dobrý námět, z něhož mohla být komedie roku - nebýt trapnosti, průměrnosti a nevěrohodnosti pojetí, využití těch dobrých herců na nepodstatné role a především jasnozřivému odkazu, že homosexuálové jsou „vlastně fajn“. Zatímco homosexuálové jsou „nepochybně fajn“, je tento snímek „jen fajn“. ()

Lazy87

Další z lepších Sandlerovek. Přestože hra na gaye nebyla moc přesvědčivá, tak ty hlody občas stály za to. ()

webino

Komédie niesom zvyknutý komentovať,ale táto si to právom zaslúži.A s kľudom dávam 5 hviezdičiek.Klišé na každom rohu,vtipy akoby spred 10 rokov,Sandler kalsika,drzejší uchylnejší ale stále Sandler.A Buscemi grandiózne.Bavil som sa od saméééého začiatkuaž do úplnehokonca,bránica bola v posilovni.Vtipná hláška za vtipnejšou.A scéna s mydlom je niečo čoma zrazilo zostoličky,naozaj som spadol ako som sa smial a zaklonil sa :-) Kiež by bolo takých komédii viac. ()

DapaCz

Adam Sandler a Kevin James... tihle dva, když se sejdou v jednom filmu, tak to musí stát za to. Průměrná komedie, zábava zaručena. ()

vixina

Tak, dnes to bude za 3*, pán Sandler. Čo by mala byť vlastne pochvala - na to, že to bola sandlerovka, to bolo celkom ok, hoci doteraz si nie som stále celkom istá, či tento film chcel gayov zosmiešňovať alebo zastávať. Anyway, Sandler príjemne prekvapil po dllllhom čase, aj keď nemám dôvod pozrieť si to zas, bez ohľadu na to, či by to zahŕňalo jeho alebo nie. ()

El_Barto

Film mi doporučil spolužák, říkal, že je to naprosto boží komedie... Ale podle mě to žádná sláva nebyla, Několik dobrých vtípků se našlo, ale zbytek neuvěřitelně průměrný až podprůměrný. Dal bych maximálně 2* ale tu třetí prostě musím přidat za to, že tam dali Under Pressure od Queen a v titulcích hraje You´re my Best Friend. Ty jsou prostě dokonalé! ()

P/\/EL

docela vtipný, je to něco mezi friendly a homofob., staví to hodně na takovejch těch dalo by se říci až filmovejch klišé, všude samý pištící, zbabělí (s těma extrémně to je problém, ale existujou asi horší, ale jaksi tu chybí ty nerozpoznatelný..... řada fórků se možná jakoby trošku opakovala, ale celkově v pohodě.....fakt těžko říct na jaký publikum je to zaměřený....vidim to tak, že to neni ani pro, ani pro, ale to neva.....romantika určitě né, .tak ono i to jejich kamarádství (bejvá) bylo o nějakejch citech :)..........hodně lidí Sandlera nesnáší, ale mě většinou pobavil, hlavně na trapnostech docela ujíždim vyjma těch našich domácích......ale jako obsazení slušný, ikdyž se některejm nedostává až tolik prostoru, Biel je sympatická hezká fitness kočka, nevim, Sandler má lepší i sakra horší kousky....ale originalita by se jistá našla... ()

maklymm

Velice neklasická komediální zápletka. Ovšem není to film na který lze koukat dokola. Je to film na víkendový večer a potom zpátky sním do šuplíku. ()

CelleDino

Umím být k Sandlerovi i kritický , ne že ne .. Ale u Chucka a Larryho mi to nejde. Narozdíl od jiných filmů této partičky mi vtipy a komediální scény nepřijdou tak nucené , nevidím tam to odhodlání být za každou cenu co nejvtipnější. Děj je na Sandlera nadstandardní . Nebavil mě Aykroyd v roli šéfa sboru a jeho hlášky o papoušcích a sušence atd.. Buscemi VYNIKAJÍCÍ ! :) 83,5 % ()

jossC

Jééé...To byla fajn oddychovka,dokud nedošlo k posledním deseti minutám u soudu...SPOILER....Všichni se zaručili za všechny,většina se přiznala k odlišné orientaci a soudce se pousmál...Asi většina z vás to "štěstí" být u soudu v některém státě USA neměla,ale věřte mi,ža tekhle to tam fakt nechodí...A nikdy chodit nebude... ()