Kocour v botách

Zamilovali jste se do něj ve Shrekovi... Teď máte v šíleně zábavném animovaném filmu možnost zjistit, kde si tenhle jedinečný kočičí frajer získal svou slávu a pár ohromných bot! Milovník, bojovník a psanec Kocour v botách (Antonio Banderas) se vydává na dobrodružství svých devíti životů, když spojuje své síly s Čiči tlapičkou (Salma Hayek) a Valdou Cvaldou (Zach Galifianakis) před závěrečným soubojem s nechvalně proslulými Jackem a Jillem (Billy Bob Thornton, Amy Sedaris). Tohle je skutečný příběh nejslavnější kočky, mýtu a legendy – Kocoura v botách! (Magic Box)

corpsy

Postavička, ktorá podstatne oživila shrekovskú sériu, dostala vlastný film. A paradoxne si bez svojich ´´hlavných´´ kamarátov akosi nevie poradiť. Príbeh nieje vôbec dobrý, podstatne menej hlášok, zrejme sa nepotešia ani detičky. Teda nie až tak. Komerčný úspech prišiel len ako odozva. ()

TheSame

Dlouho jsem přemýšlel, nebýt toho pitomýho vajíčka(what a f*ck!), možná by si ty 4* zasloužil, takhle - No way! ()

liquido26

Tak jsem to konečně viděl - vloni jsem u toho usnul a už jsem to nedokoukal, před týdnem jsem u toho znova usnul a zase to nedokoukal, no a tak jsem se včera naštval a konečně jsem u toho neusnul a dokoukal to :-) I když to tak na první pohled nemusí vypadat, tak mě to bavilo víc než poslední Shrekové :-) Doufám, že se kocour ještě dočká nějakýho samostatnýho filmu. ()

El Pistolero

Bájné legendy, sny o bohatství a úděl psance. Brilantně namíchaná esence westernového dobrodružství a pohádkové hravosti. Kocour v botách je postava, která si vlastní film rozhodně zasloužila, a dopadlo to až překvapivě dobře. Příběh o přátelství, zradě i pomstě, který na rozdíl od posledního „Shreka“ ani na chvíli nenudí. ()

PauloZ

Musím po 4* :-). Puss in Boots je mnohel lepší jak poslední dva Shreci. Zábavné, pěkně animačně provedené a skvěle nadabované v čele s Antoniem Banderasem. Samotné "akční" scény jsou taky na úrovni. Velmi obstojná animovaná zábava, u které jsem se vůbec nenudil. ()

Kryton

Kocour v botách poráží poslední dva Shreky! Kocour byl ve Shrekovi zajímavá postava a jeho vlastní film, tak ve finále dopadl dobře. Má spád, vtip, tanec a celkově působí míň pohádkověji. 90 minut uběhne rychle a nezaznamenal jsem žádnou hluchou či nudnou pasáž. Pořád se bylo na co dívat a třeba tanec v kočičím baru opravdu stojí za to. Takto Kocour porazil kompletně Shreka 3 a Shreka 4. ()

hous.enka

Kočičí oči, pití mlíka a roztomilé house, které snáší zlatá vejce. Kdyby to nebyla vykrádačka Shreka, dalo by se to hodnotit líp. Takhle další ze slabších průměrných animáků. Co nechápu, je nominace na Oscara za nějlepší animovaný film. WTF? Už čekám jen na film s Oslíkem... ()

draggo

Příjemný a pohodový animák. Po Shrekovi 3 a 4 jsem opravdu nedoufal, že něco z tohoto světa mě bude schopno dobře pobavit. Opak se však stal pravdou, a z Kocoura se vyloupnul svébytný animák s dobrodružnou jiskrou a minimem dětských vtipů. Příběh sice působí trochu ošoupaně, ale přesto mě některé zvraty dokázaly překvapit a konec potěšit svou dospělostí. Charisma kocoura je neuvěřitelné, stejně tak jeho femme fatale Čiči. Všechny ty šermovačky, tancovačky a honičky po střechách byly skvěle zpracované a říznuté povedenou hudbou. Animace je tradičně skvělá, o tom se už dnes ani nemá smysl nejspíš zmiňovat. Celkový dojem z filmu byl opravdu svěží a energický, trochu mi připomínal Ranga, kterého bych ale přeci jen cenil o malý stupínek víc. Ale náplast na tragické poslední Shreky je to perfektní, palec nahoru. /85% a 4*/ ()

Hannibal92

Nejsem si moc jistý, jestli byl zrovna nejlepší nápad použít přesně kocoura ze Shreka, možná pokud by bylo aspoň nějaké napojení se shrekem (prolínající se scéna, nenápadný průchod shreka na pozadí, cokoliv) dalo by se to pochopit, ale ono nic. Rozhodně se nejedná o špatnou pohádku a na víkend je to perfektní film pro celou rodinu, ale žádný zázrak to taky neni. Na oskara bych to určitě neviděl ()

MartinezZ

Nevěřil bych, že bude něco ještě pitomějšího, než byl poslední Shrek a hle, jde to. Neuvěřitelná nudná nezajímavá z prstu vycucaná pitomost ani vtipná ani hezká. Ve chvíli, kdy jsem čekal konec, jsem zjistil, že mě čeká ještě druhá polovina filmu. Shrekův Kocour v botách NEMÁ na to, aby měl vlastní film. Vejce je odporné a tohle celé zasazené do "normálního" světa lidí je absolutní haluz. Vsuvky s "Jack a Jill", kachnou a vlastně vším okolo tomu nasazovaly průběžně korunu. Jediným plus tak je fakt, že se tam nezpívá. * za těch pár narážek na skutečné číči (světýlka např.) a žádné zpívání. ()

Lamiczka

přiznejme si to, kdyby tam nehrála kočka v hlavní roli, tak na to do kina nejdu .. ale čičinka je to roztomilá, pár vtipnými momenty se taky zablýskne a samozřejmě nesmrtelný kukuč! nicméně jsem ráda, že v budoucnu potkal tu zelenou potvůrku a spolu zažili mnohem víc srandy ()

ivishka

Dnešní animovaná tvorba se rozhodla, že mě zklame na plné čáře. Už od dob Shreka mě tato rozkošná postavička Kocoura v botách fascinuje a zároveň rozněžňuje svýma krásnýma očima. Bohužel mu celý krásně barevný a rezatý debut kazí hloupé vajco, které bych už na začátku příběhu rozmlátila vlastníma rukama a s chutí si z něj udělala omeletu. Ještě nikdy jsem neviděla mluvící vajíčko a pravděpodobně mě u dělání omelet tahle myšlenka už ani nenapadne, ale musela jsem se o ni podělit...vymyslet takovou hloupou postavičku, která nebudí ani žádnou lítost spíše opovržení a hlavně zvědavost jakého hloupého a nicotného inteligenta taková pošetilost napadla a to jest navrhnout animovanou postavičku, která se divákovi s*re před oči povětšinu filmu podle těch vesmírných šišounů, které naprosto NESNÁŠÍM. Tak bohužel z těchto důvodů (a také z nedostatku kvalitních scénáristů) odsuzuji tenhle retrospektivní animák k průměrné ne-li podprůměrné existenci....a že mi z toho srdce těžkne, protože Kocour sám o sobě je naprosto brilantní! ()

Riddick77

Kocour je kouzelný, charismatický a těžce si to dává v akčních sekvencích. Je to příjemné, vtipné, veze se to na pozitivní vlně a příběh ani chvíli nenudí. Velká spokojenost a rozhodně lepší volba než zoufalý Shrek Třetí nebo průměrná čtyřka. Hlasové obsazení je dokonalé, taktéž soundtrack. 8/10! ()

GodComplex

Miluju kocicky, takze Puss in Boots u me mel uz predem napul vyhrano, ta kocici roztomilost tam je vsudypritomna. O to vic je ale protivne vsechno ostatni, vesmes komplet vsechny dalsi charaktery jsou zoufale nesympaticke, lidske postavy naprosto strasne (nejen vizualne), otravne vejce v jedne z hlavnich roli, aspon ze to na konci trosku spasi diktujici si to zlate kure. Vubec cela sekvence v oblacich pusobi neuveritelne magicky. Na to, ze to mel byt puvodne jen straight to DVD pocin to dopadlo docela dobre. "[dangles Puss over a canyon] Is it true a cat always lands on its feet?" "No! That is just a rumour, spread by dogs!" 6/10 ()

Pierre

Předně je Kocour v botách snad ještě zbytečnější film než Shrekova čtyřka po které už měli tvůrci nechat Shreka společně s oslíkem, Fionou a kocourem na pokoji. Nevím o tom, že by měla čtyřka nějáký velký ohlas. Mně se nelíbila. Kocour v botách je ovšem i přesto všechno docela fajnová pohádka která určitě neurazí, ale ani nějak zvlášť nenadchne. Uteče vám to jako nic, ale nemůžete čekat něco ve stylu prvního Shreka. Kocour v botách je prostě už jenom obyčejný rodinný film. ()

Macejko

Našťastie, blbosť ako tretí Shrek sa nekonala. Na vtipoch som sa síce ktovieako nesmial, ale napriek tomu si ma film získal frajerským hlavným hrdinom (nikdy by ma nenapadlo, že niečo takéto o Banderasovom Kocúrovi poviem), solídnou latino atmosférou (ktorú takmer vôbec netrieštili trápne popkultúrne narážky) a našľapanou hudbou Henryho Jackmana. Vcelku príjemné prekvapenie. ()

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

29.01.2023

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

15.03.2022

Krátce před zveřejněním prvního traileru oznámili tvůrci pokračování animáku Kocour v botách kompletní hlasové obsazení nového filmu. Snímek Puss in Boots: The Last Wish tak představí kromě… (více)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (více)

Chystá se pátý Shrek

Chystá se pátý Shrek

16.06.2016

Když se v roce 2001 objevil zelený zlobr Shrek, byla z toho malá kreslená revoluce. V DreamWorks Animation do něj totiž nacpali popkulturní odkazy a vtipy, u kterých se místo dětí bavili hlavně… (více)