Kocour v botách

Zamilovali jste se do něj ve Shrekovi... Teď máte v šíleně zábavném animovaném filmu možnost zjistit, kde si tenhle jedinečný kočičí frajer získal svou slávu a pár ohromných bot! Milovník, bojovník a psanec Kocour v botách (Antonio Banderas) se vydává na dobrodružství svých devíti životů, když spojuje své síly s Čiči tlapičkou (Salma Hayek) a Valdou Cvaldou (Zach Galifianakis) před závěrečným soubojem s nechvalně proslulými Jackem a Jillem (Billy Bob Thornton, Amy Sedaris). Tohle je skutečný příběh nejslavnější kočky, mýtu a legendy – Kocoura v botách! (Magic Box)

Bobšule

Obávám se, že tenhle film nenadchl nejenom mě, ale i mého šestiletého syna. Zatímco on asi dost věcí nepochopil, mě film docela prachobyčejně otrávil. Zápletka totálně pitomá a stejnou měrou nejapně rozvláčná. Kocourovi noví dva parťáci vejce a čiči mají do oslíka se shrekem asi tak daleko, jako kouzelníkovská Jaruš do Pretty Woman. Od kocoura ze Shrekovských filmů jsem čekala něco nepoměrně lepšího, většího, veselejšího a tak nějak obecně velkolepějšího. Tohle je v mých očích, řečeno slovy klasika, pouze "plochá historka okresního formátu", sorry. ()

pribina

Musím povedať že kocúr ma dosť sklamal. Až na pár vtipných hlášok do bolo dosť slabé. Animácie veľmi vydarené ale na to sme už zvyknutí. Určite treba spomenúť vynikajúci dabing - Antonio so Salmou :). ()

Oonika

Výborné kočičí vtípky, fajnová animace, zábavný a napínavý příběh. Konec jsem dopředu neprokoukla, což je u animáku docela neobvyklost :-) ()

Lovec prasat

Ne, není to už taková pecka, jako první Shrek, a ani jako předloňské Na vlásku. Zorrovská atmosféra námětu však sedí a celkově překvapivě dospělé pojetí i pár dobrých akčních sekvencí film o kousek pozvedají. A pak, je to pořád lepší, než cokoliv z dílny fetišisty přes hranaté prsty, Josefa Lady. Celý článek zde. ()

sarfian

No ja som čakal oveľa viac. Zo šreka je to postava veľmi výrazná, ktorá si už dávno pýtala vlastný príbeh. Ale pre mňa bol dosť nezaujímavý a trochu nudný, hlavne ho zráža tá nesympatická postava v podaní vajca. Celkovo sa to však pozrieť dá a je to priemerná zábava, ktorá neurazí a ani nenadchne. Tak trochu sklamanie. VIDENÉ 1x ()

E lan

Jako vedlejší příběh dobrý, jako hlavní tahoun zábavy neskutečná nuda. Co na tom, že je to dobře animované, že se sem tam urodí úsměvná scéna a Antonio dělá se svým akcentem co může. Když není dobrý scénář, nic z toho tento film nezachrání... ()

tom912

Nenáročný doplňující snímek ze série Shrek, nic už tak originálního jako první 3 díly, ale na zabití nedělního nudného dne perfektní. 70%. ()

milhouse333

Důkaz toho, že kocour sám o sobě má na to aby utáhnul celovečerní film. Možná bez tolika vtípků, ale příběhem daleko zajímavější něž Shrek. ()

Belieber

Příběh je takový divný, ale tolik špatný to nebylo. Chvilku mi přišla i podivná role Valdy, protože... no je to prostě vejce, ale pak jsem uznala, že to je dost originální a vtipný nápad. Když jsem u těch vtipů, ty tu rozhodně nechyběly, místy jsem si dost pobrečela smíchy. Některé scény nemají naprosto chybu. Celkově ale dávám za tři *, což pro mě teda není vůbec špatný hodnocení, Kocour v botách se docela povedl. ()

Ruffy

Konečně animák, který mě rozesmál a potěšil! Říkejte si co chcete, ale vše je tam tak roztomilé a milé až je to k neuvěření! Prostě za mě určitě 5* - hlavně kvůli vejci! :D ()

Rudyamon

... a pak se Kocour v botách setkal se Shrekem ... Nejslavnější kocour v dějinách je postavičkou, která si opravdu zasloužila vlastní prostor a která si ho svou originalitou vydobila. Tenhle animák se opravdu povedl. Je pravdou, že začátek mi přišel trochu rozpačitý, ale jak se děj začal hýbat, zapomněl jsem na čas i prostor a fajn jsem se bavil. Kocour v botách se svým (ne)přítelem Valdou a kočičkou Číčou v honbě za kouzelnými fazolemi a zlatou husou je příběhem, který kombinuje a spojuje několik známých příběhů a známých scén z filmů (např. Jack a fazole, Pán prstenů ...) a za proudu skvělých hlášek (Vzal jsi mě po hlavě kytarou! Hm, té kytary mi je líto ...) a docela akčního děje nás dovede k poněkud nezvyklému konci, alespoň na poměry animované pohádky. Tohle se opravdu povedlo, sympatické postavy, skvělá animace, poutavý děj = hodnocení 5 hvězdiček - 90%. Přemýšlel jsem, že k dokonalosti chyběl snad jen kousek, ale jak říká hláška z filmu: "Promiň Jill, přemýšlel jsem ..." "Už zase?" ()

Sykon

Až tady jsem se dozvěděl, že to vajíčko bylo také z nějaké anglické pohádky, a beru to tedy za polehčující okolnost, jinak bych snad dal ještě nižší hodnocení za naprosto otravnou a zbytečnou postavu. Jinak je to škoda, protože postavu Kocoura jsem ve Shrekovi měl docela rád, ovšem tady neměl příležitost se pořádně vytáhnout. Možná kdyby dostal vlastní příběh, a ne komprimát několika (středoevropskému divákovi převážně neznámých) pohádek. ()

josieaddms

Není to úplně můj typ filmu, jasně. Je to jednoduché, docela vtipné, a takové milé. Strašně se to líbilo mému bráškovi, ten z toho byl vyloženě nadšený. A myslím že když tenhle film komentuji, měla bych brát v úvahu tu věc, že dětem se to líbí. Navíc jim to nepodsouvá ani žádné hnusné názory, nebo v tom nejsou skrytá nějaká otravná ponaučení. Je to prostě takový parodický příběh, některé postavy jsou hodně originální, některé méně, jsou tam chvilky které jsou hodně vtipné, jsou tam i slabší místa, ale jak jsem psala, hlavní je že se to líbí dětem. Dospělí už pak jsou jen od toho aby zhodnotili zda je to pro ně vhodné, - což je- a aby se případně pobavili, a u Kocoura v Botách to tak bylo. Takže si myslím že to 100% splnilo svůj účel, a to je vždycky fajn. ()

Jaxx84

Uměle vytvořené emoce, dialogy a ani příběh nezůstal původní. Lacině vystavěné rádoby drama i ještě méně rádoby komedie. Jedinečný příklad toho, že jedna, byť skvělá scéna, ze Shreka, Kocourovi vlastní slávu nedobije. A tvořit kvůli tomu samostatný film je hovadina ještě větší. Proč musí proboha postavičky v současných animácích předvádět akční scény alá Tom Cruise z Mission: Impossible?! Naprosto průměrný animák, který se moje sympatie prostě nezískal. 5/10. ()

Trauma

Hezké, docela jsem se bavila, ale...vajíčko??? Mám dost bujnou fantazii a snesu kde jakou šílenost. Ale VAJÍČKO? Ne, vajíčko, co sní o zlatých vejcích je na mě fakt moc. ()

Luckyman

Ďalšia animovaná rozprávka a ďalší skvelý film na pozretie. S priateľkou sme sa veľa nasmiali a príjemné zabavili. Pekný dej, ktorý nenásilne napreduje, skvelá hudba a výborné herecké obsadenie hlasov. Dôstojný nástupca Shreka. ()

Likan7

Stejný problém jako u Shreka. Zatímco Shrek vypráskal to nejlepší v prvním a částečně ve druhém dílu. Kocour v botách neměl ani CO vypráskat. Není to nejhorší, příběhově o level výš než nový Shrekové, ale prostě mě tenhle svět zoufale nebaví. Budiž mi připsáno k dobru, že jsem to zkusil a poctivě nakoukal všechny celovečeráky, které z tohoto světa vznikly. ()

johhny007

Řekl bych , že na to co jsem čekal se tento film vydařil vcelku dobře . Kocour v originále ala Antonio Banderas stojí doopravdy za to ! O akčnost nebyla nouze a ani o občasně celkem vydařené vtipné scény . ROZPOČET: 130 mil usd VÝDĚLKY:522 mil usd ()

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

29.01.2023

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

15.03.2022

Krátce před zveřejněním prvního traileru oznámili tvůrci pokračování animáku Kocour v botách kompletní hlasové obsazení nového filmu. Snímek Puss in Boots: The Last Wish tak představí kromě… (více)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (více)

Chystá se pátý Shrek

Chystá se pátý Shrek

16.06.2016

Když se v roce 2001 objevil zelený zlobr Shrek, byla z toho malá kreslená revoluce. V DreamWorks Animation do něj totiž nacpali popkulturní odkazy a vtipy, u kterých se místo dětí bavili hlavně… (více)