Kocour v botách

Zamilovali jste se do něj ve Shrekovi... Teď máte v šíleně zábavném animovaném filmu možnost zjistit, kde si tenhle jedinečný kočičí frajer získal svou slávu a pár ohromných bot! Milovník, bojovník a psanec Kocour v botách (Antonio Banderas) se vydává na dobrodružství svých devíti životů, když spojuje své síly s Čiči tlapičkou (Salma Hayek) a Valdou Cvaldou (Zach Galifianakis) před závěrečným soubojem s nechvalně proslulými Jackem a Jillem (Billy Bob Thornton, Amy Sedaris). Tohle je skutečný příběh nejslavnější kočky, mýtu a legendy – Kocoura v botách! (Magic Box)

xxxvodnikxxx

Slátanina víc pohádek (Kocou v botách, Jack a fazole a tak různě), zkouknout se to dá, má to i příběh, a soundtrack ucházející :) Dá se srovnávat např. se Shrekem apod. ()

Nolanofil

Priemerný štandart, plný moralistických kecov, ktoré deťom neuškodia a dospelých letmo iritujú. Prekvapivo málo vtipné, neprekvapivo dosť dobrodružné a predvídateľné. Nomináciu na Oscara za nejlepší animák, považujem za zlý vtip. A čo sa týka tých 550 miliónov, jednoznačne si ich Kocúr v čižmách zaslúži viac, ako Shrek tretí svojich 800 miliónov. ()

Lilloos

Zorro, Jack s fazolema, Chipmánci a zákeřný vajíčko, to postrádá hlavu a patu. Navíc chybí nějaká výraznější dějová linie a pořádný záporák. Ale dokážu uvěřit, že dnešním dětem se to líbí. ()

DaeGurth

Pěkné doplňkové vtípky, pěkná animace... ale hlavní dějová linka je plná děr, bez nápaditosti. Viděli jste jakýkoliv americký dobrodružný thriler? Pak vás tento film nemá čím překvapit. (A jen tak mimochodem... při odstranění kočičích drápů se odstraňují poslední články jejich prstů, nic by neudrželi.) ()

Meteorista

Po vymoštování té zelené kulovité chodící hmoty s dvěmi anténkami na hlavě k nám přichází režisér s dalším nápadem na animák. Je tento sólový koncert rezavého micáka v botách jen výplň, nebo se vyplatí nazout boty a zajít na tohoto chundelatého mazla...v botách? Dozajista ano. Animace je jako vždy prvotřídní, kočákům a kočandám byly vidět i ty nejmenší chundele. Příběh a zápletka sice nejsou nejohromější, ale stejně potěší a nejsou alespoň trapné. Český dabing byl zase jednou hodně na výši a velice poveden, nejen děti byly spokojeny. Vtip se nevyskytoval po celou stopáž snímku, avšak když už se objevil, stál za to. No a nakonec bych vypíchnul začátek zajímavě řešených konečných titulků. ()

Košoun

Naprostý průměr v poli animáků, resp. drží se současného standardu animáků s velice slušnou animací (taky i velice dobře podpořenou 3D, které mě snad poprvé bavilo), neoriginalitou a především nezapamatovatelností. Madagaskar je jen jeden, Shrek také, Ice Age také... tohle je ale tak nijaké, že o tom zítra nebudu vědět. Příběh klišé (až na jeden překvapující konec jedné postavy) a velice (velice!) otravné vejce. Co to jako je, postava vajíčka? A upřímě, sedělo před náma dost dětí a dospělí se smáli více než ty děti, které se bavily jen tehdy, když se to hýbalo. Nějak ten film neplní už ani zabavovací funkci. Prostě naprostý průměr, za který se nevyplatí platit, je spousta lepších animáků (ale i horších samozřejmě). 50% ()

RedHot

Milá zrzavá pohádka nabitá hispánským temperamentem v kožené vazbě. Postavy příběhu jsou charakterní a vtipné, poněkud nepohádkový konec je právě tak šťastný, aby byl únosný i pro dospělého a jelikož mě nenapadá jediná část, u které bych se musel chytat za hlavu, nemůžu jinak, než mňoukajícího dobrodruha ohodnotit kladně. A podrbat ho na břiše. ()

H4N1CK4

Tak tohle bylo z toho slabšího soudku. Ještě že má Kocour takové charisma, jinak bych se nudou vyloženě ukousala. ()

MAJkLSON

Když už jsem se začal radovat, že neuvidím ty odporné zelené zlobry, tak se přikutálelo Humpty Dumpty a začalo kazit každou scénu, ve které se objevilo. Do rovnováhy to vyrovnává velmi sympatický Kocour se skvělým hlasem Antonia Banderase. ()

TaanStari

Bohužel, film zaměřený na ještě mladší diváky, než v případě Shreka. Tady se totiž (skoro) neparodují filmy, ale rovnou pohádky. Celkově ten film nudil jen trochu, některé scény staly za to, takže tak 3*. ()

Grizzly

Paráda. Je to perfektní pohádka a zároveň perfektní hrdinskej dobrodružňák. Navíc je to extrémně ujetý (jako ať se na mne nikdo nezlobí, ale modrý děti nebo vejce pobíhající ve zlatym latexovym oblečku sou trošku nestandartní). Navíc perfektní dabing (anglickej) a hlavně hlášky Zacha Galifianakise. Puss in boots je frajer a s Kitty Softpaws tvoří supr pár :). Osobně bych se nebál ani dalšího dílu, kterej nás stejně IMHO čeká. 75% ()

Chundys

Zrzavá kočička byla dobrá ve Shrekovi. Tady se docela často opakovalo jeho skákání i vtípky samotné! Přeci jen jsem se občas zasmál, ale na víc to prostě u mě nemá! 2 jsou lepší nez odpad! :-) ()

pend

Až příliš z toho čišel kalkul vedlejšího produktu ze Shreka. Navíc samotný příběh mi nepřišel až tak zajímavý, snad jen ten nepohádkový konec byl dobrý. ()

Wolvie

V podstatě se dá říci,že Kocour v botách mi je sympatičtější než původní Shrek a jen o fousek slabší než jeho druhý díl.Čekal jsem totiž,že ten film naprosto odstřelím jako zbytečnou,zakázkově dělanou záležitost s nulovou hodnotou,dostalo se mi ovšem příjemné dobrodružné oddychovky,která absolutně nemá šanci urazit,má v sobě dobré nápady a působí tak nějak svěže.Rozhodně svěžeji,než kdyby šlo o pátý díl Shreka samotného,který se už dávno,dávno vyčerpal.Kocour v botách taky není žádný zázrak,ale jeho existenci jsem schopen akceptovat naprosto bez problémů.A fakt,že jsem jej viděl,jakbysmet. ()

owwidius

Klasicka story ale zopar velmi dobrych postav a hlavne paradna mimika animovanych postav, minimalne teda kocura. Celkovo je to taky priemerny animak, neurazi ale ani neocari. 3D bolo zaujimave len v par scenach a dabing sa sice tiez dal prezit, ale asi sa to viac oplati 2D a v originali. ()

Rikky007

Moc hezky vyvedená záležitost pro děti, která ale se Shrekem (vyjma třetího a čtvrtého) srovnání nesnese. Navíc je jasné, že to je jenom cesta jak stále ještě na jeho úspěchu profitovat. Nicméně nelze upřít originální odvyprávění příběhu, zajímavé postavy a super hudbu. ()

Luk Skywalker

Čekal jsem film ve stylu Shreka, bohužel jsem se nedočkal. Ale za ten životopis kocoura, toho jak se dostal k botám, k nějakému vztahu a vyrovnání se s minulostí stojí věnovat těch 90 minut. Jako "bonus" tam máme zakomponovanou pohádku Jack a fazolka. ()

Puol

Sympatické dobrodružstvo ala Zorro, ktoré nemá našťastie so Shrekom veľa spoločné. Okrem toho vajca sú tam celkom sympatické postavy a hlavne plno milých zvieratiek. Moja takmer 4-ročná dcérka absolvovala svoju premiéru v kine a bola spokojná, takže za 4*. ()

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

29.01.2023

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

15.03.2022

Krátce před zveřejněním prvního traileru oznámili tvůrci pokračování animáku Kocour v botách kompletní hlasové obsazení nového filmu. Snímek Puss in Boots: The Last Wish tak představí kromě… (více)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (více)

Chystá se pátý Shrek

Chystá se pátý Shrek

16.06.2016

Když se v roce 2001 objevil zelený zlobr Shrek, byla z toho malá kreslená revoluce. V DreamWorks Animation do něj totiž nacpali popkulturní odkazy a vtipy, u kterých se místo dětí bavili hlavně… (více)