Kocour v botách

Zamilovali jste se do něj ve Shrekovi... Teď máte v šíleně zábavném animovaném filmu možnost zjistit, kde si tenhle jedinečný kočičí frajer získal svou slávu a pár ohromných bot! Milovník, bojovník a psanec Kocour v botách (Antonio Banderas) se vydává na dobrodružství svých devíti životů, když spojuje své síly s Čiči tlapičkou (Salma Hayek) a Valdou Cvaldou (Zach Galifianakis) před závěrečným soubojem s nechvalně proslulými Jackem a Jillem (Billy Bob Thornton, Amy Sedaris). Tohle je skutečný příběh nejslavnější kočky, mýtu a legendy – Kocoura v botách! (Magic Box)

LyBerion

Čekal jsem ždímačku na chechtáky, která se sveze na úspěchu Shreka, ale byl jsem příjemně vyveden z omylu. Kocour jako samostnatný film opravdu funguje a rozhodně převálcuje poslední díly svého zelého přítele. ()

Torgal

Nakoniec to nedopadlo tak desivo ako sľubovali trailery, ale veľká sláva to tiež nie je. Kocúrovi sa síce úspešne podarilo oprostiť sa od Shreka a funguje aj ako samostatný hrdina, ale bohužiaľ je obklopený samými nezáživnými/otravnými postavami (obzvlášť to vajce je epic fail). Príbeh ma tiež za srdce nevzal, je prehnane moralizujúci a nedokázal ma zaujať. Chvalabohu sa tu nájde aj zopár parádnych fórov, ale na viac ako na priemer film ako celok nevytiahnu. 6-/10 ()

salamandrr

Jéé, já sem doufal, že to půjde ve stopách Shreka a ona je to pohádka pro děti. Jo a co to stupidní vejce? Nemohli si autoři vymyslet něco jiného? Očekávám, že v dalším animáči budou vedlejší postavou poleno a hromada mechu ()

pepa3rd

Kocouří dobrodružství ve stylu Zorra a v ritmu ohnivého flamenga, je sice nabité výbornou akcí, ale na druhou sranu i poněkud chudým dějem. Narozdíl od prvního a druhého Shreka je postaven jen na jedné, u nás nikterak oblíbené, pohádce a ostatní případné odkazy jsem nebyl schopen identifikovat. Není tak divu, že se zrovna nedusíme smíchy. Né, že by tu zcela chyběl "dospelý" humor, ale je zastoupen minimálně a spíše než aby stavěl na konverzaci či "suchých" hláškách, soustřeďuje se na několiko intimních kocouřích partií. V daleko větší míře jsou zde naopak klasické gagy a roztomilá zvířátka, mířící prvoplánovitě na malé publikum. Takže přístě prosím, znovu a lépe. Těším se na dvouku. 60 % ()

Viky.05

Nevtipne momenty ze Shreka byly vystřihany a naservirovany divakovi, jako "novy" film. Pro děti jistě zabava, ale pro odrostlejši divaky těžko. Naštěsti to rychle utikalo. >DVD 3D ()

MrGregor

Skvělá podívaná! Zkombinování nejrůznorodějších pohádek tvoří zajímavé a kupodivu celistvé prostředí, přidejte k tomu moji nejoblíbenější postavu ze Shreka - Kocoura, doplňte dokonalou a originální animací, přisypte trochu napínavého děje, špetku vtipných hlášek a průpovídek a hle, jaký skvělý animák je na světě :) ... jediné, co mi trochu lezlo na nervy je postava Humpty Dumptyho (resp. Valdy Cvaldy) ... neštvala mě ani tak jeho povaha, jako fakt, že je to vejce. I když příčiny a důvody jsou nad slunce jasné. Už se na dvojku těším :) Takže shrnutí: Rozhodně si Puss in Boots nenechte ujít! ()

Jeand´Boa

Tak nějak bez nápadu a bez hravosti, kterou by člověk očekával...mezi zbytečně velikou konkurencí animovaných filmů jistě to lepší, nikoliv však špička...průměr... ()

Paulusek

Nic extra jsem od toho nečekal a taky nedostal. Konec trochu moc přhnaný. Už chybí jen ukecaný osel. Podle meho zbytečný film jen chtěli zaplácnout mezeru než príjdou s novou pohádkou. ()

GlamourCat

Není tomu co vytknout. Dobře animované, vtipné, neobtěžující. I když "Catwoman" mohla být trošku originálnější, než všechny ostatní hrané i animované hrdinky, celkem to neřešilo žádné "vztahy" mezi ním a Kocourem. A Vejce byl dokonalej nesympaťák. ()

Mayers

Legenda o zlatých vejcích a jeden mazaný kocour. Kreslený příběh ubíhá v pohodovém tempu. Líbila se mi i postava Valdy "pukavce" Cvaldy. Tady musím pochválit i český dabing. 70% ()

Sgt.Cliffer

Perfektní. Od Shreka 1 asi nejlepší animák od Dreamworks. Možná taky tím že mám slabost pro kočky. Vtipný, napínavý, jsou tam pěkný kočky (kam se Pamela hrabe :-) a velice oceňuju věrnost kočičího chování. Zápletka s koktejlem dalších pohádkovejch postav taky super. Prostě ode mě 4* jak vyšitý. ()

Luisis

Bizardní vejce a Godzilla ala Vodňanské kuře. I přes to občas velká sranda a nečekaně skvělý český dabing.Mám radši psy ale kocourovi naložím - 80% ()

geek.ondra

Skvělý dobrodružný animák který má se Shrekem společnou asi jen tu hlavní postavu ale právě díky tomu je to tak originální a nápaditý. Pár scénáristických failů tam bylo ale jinak spokojenost. 7/10 ()

Razzor_82

"Radši se posaď, místy to bude celkem doják.” Kocour jako psanec a jeho sympatická parta to je klasická shrekovina. Odlehčený animák s parádními gagy. 6/10 ()

FeriusParfax

Náhodný los naštěstí ukázal na tento animák. I když jsem na něj moc chuť neměla, tak mě moc mile překvapil. Byla tu pěkná animace a dabing. Kočičáci a vajíčko házeli jemné vtípky (zajímavá věta…) a zápletka taky nebyla úplně špatná. Ač jsem spíš pejskomil, tak jsem se s kočičkami cítila moc dobře. Nikdy mě teda nebavila pohádka o Jackovi a fazoli, ale tady to bylo uchopeno velmi poutavě. Líbily se mi paralely s různými filmovými klasikami. To bylo hezké zpestření. ()

JimiH

Sympatický spin-off Shreka, který opět míchá pohádkové motivy, ale navíc přidává i spoustu fanservisu pro fanoušky koček. ()

filipes.lu

Pro mě naprostá spokojenost. Dostal jsem to, co jsem od filmu čekal. Tudíž žádnou megapecku, při které se budu válet smíchy po zemi (takový filmy snad už do kin ani nechodí) ani žádnou extra audiovizuální bomba s promakaným dějem. Takže je důležitý to, že mě film nezklamal. Jak se tak u těhle pohádek stává, hlavní postava je skoro vždy převálcovaná postavami vedlejšemi a ani tomuhle snímku se tento "neduh" nevyhnul. Kocour, hvězda ve filmu Shrek, je utlačen do kouta záporným vejcem, které jé tak sympaticky blbé a neroztomilé, až jsem se těšil na každý záběr, kdy ho uvidím. Kompletní zásek je gold kombinézka, která vajíčkově postavě tak lichotila, že by mohl z fleku dělat reklamu na dresy na aerobic. Smích (i podle reakcí v sálu) přicházel pravidelně, takže pozitivně hodnotím rozvrstvení srandovních situací. Děj má spád, nechybí ani napětí a i když mám pocit, že 4 letá děcka budou jen zírat na roztomilý čičí, protože mám pocit, že vtípky a narážky na další filmy nemůžou ani za mák pochopit (což je naprosto normální jev), tak já jako starší publikum dávám 3* a 4* přihazuju za debilní kachně, která mi neskutečně připomínala zpomalenou spolužačku ze střední... ()

Hermanka

Netuším z jakého důvodu se z ničeho nic na plátně objevila obří husa. Jediné co tuším je, že to do konce života zjišťovat nebudu. Děj mě nedokázal vtáhnout, sledovala jsem celou dobu dokonalost animace, například jak se kočkám leskne srst. Dětské publikum ( celých pět a půl dětí, to je můj vzorek ) se po celou dobu nezasmálo a místy mluvilo. Ničím vyjímečná animovaná pohádka, která zapadá mezi desítky další a zůstane tam utopená. ()

bianca19

Pěkná milá pohádka pro děti. Bez zbytečných efektů - prostě pěkný příběh o přátelství, hrdinství a statečnosti malého kocourka. ()

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

29.01.2023

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

15.03.2022

Krátce před zveřejněním prvního traileru oznámili tvůrci pokračování animáku Kocour v botách kompletní hlasové obsazení nového filmu. Snímek Puss in Boots: The Last Wish tak představí kromě… (více)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (více)

Chystá se pátý Shrek

Chystá se pátý Shrek

16.06.2016

Když se v roce 2001 objevil zelený zlobr Shrek, byla z toho malá kreslená revoluce. V DreamWorks Animation do něj totiž nacpali popkulturní odkazy a vtipy, u kterých se místo dětí bavili hlavně… (více)