Kocour v botách

Zamilovali jste se do něj ve Shrekovi... Teď máte v šíleně zábavném animovaném filmu možnost zjistit, kde si tenhle jedinečný kočičí frajer získal svou slávu a pár ohromných bot! Milovník, bojovník a psanec Kocour v botách (Antonio Banderas) se vydává na dobrodružství svých devíti životů, když spojuje své síly s Čiči tlapičkou (Salma Hayek) a Valdou Cvaldou (Zach Galifianakis) před závěrečným soubojem s nechvalně proslulými Jackem a Jillem (Billy Bob Thornton, Amy Sedaris). Tohle je skutečný příběh nejslavnější kočky, mýtu a legendy – Kocoura v botách! (Magic Box)

Hapretor

Vtipné minimálně. První Shrek byl ok. Druhý Shrek už nebyl tak ok, ale Kocour tam exceloval. Tohle je zbytečnost. Hlavně, že to sype prachy. Jinak o ničem. Odkazy na Zorra, hraběte Monte Christo a Godzilu sice překvapily, ale tolik nepobavily. Opravdu málo nápadů jak malého (i toho velkého) diváka rozesmát. Aspoň ta animace. (i když to je už snad standard, ne?). ()

Fawkes

Neznám původní verze Kocoura v botách, takže nemůžu srovnávat kvalitu, ale v tomto podání se mi film líbil. Do plného hodnocení sice svou kvalitou nemá, ale silný nadprůměr to je. Není ani co dodávat, tuhle postavičku jsem si oblíbil už ve Shrekovi, takže jsem vlastně rád, že se kocour dočkal vlastního filmu. Oceňuji povedený dabing. (80%) ()

Heroine

Můj pětiletej brácha z tohohle filmu úplně zešílel. To myslím mluví samo za sebe, protože i když je to dost zábavné, a docela vtipné, je to na takové úrovni pro dost malé děti. ()

Anduril

Som rád že táto postava dostala viacej priestoru ako v Shrekovi, naozaj si to zaslúži. Pekná akčná rozprávka na štýl Zorra, skvelý slovenský dabing a hlášky, naozaj nevšedné a veľmi zaujímavé postavy (vajce, prasiatka, zločinci...). Prelínanie medzi mačacím správaním a ľudským mi naozaj nevadila. A aj keď bola spojená s iným príbehom, pekne zapadol. Táto rozprávka ma naozaj veľmi pozitívne prekvapila. Dúfam, že pobaví aj Vás. ()

strikeman

Fajn hudba, pěkný vizuál, svižně odvypravované, nicméně sexuální dvojsmysly působily ve filmu určenému i těm nejmenším poměrně rušivě, fórky se nemuselo tolik šetřit a proboha - co tam dělalo to mluvící vajíčko? Snaha o originalitu za každou cenu? 55% ()

MickeyStuma

CGI animovaný dobrodružný příběh o kocourovi coby psanci kdesi v Mexiku je zajímavý nápad. Má to atmosféru a styl. Už chybí jen samotný Zorro. Animace již nemá čím překvapit. Polemizovat by se dalo nad akčními scénami, které přijdou na dětského diváka dost rychlé. Jinak si snímek drží své vypravěčské tempo, je plný nápadů a zajímavých gagů. Má rozumnou stopáž, takže se nic zbytečně nenatahuje a vyvarovává se od nelogičností. Snad jen to vajíčko se nějak jeví nepochopitelně. To skutečně nesedlo. Nápad dát jedné postavě ze Shreka vlastní film se však vydařil. A čert vem, že za ním zaostává. ()

Lyžař

Nemám rád animáky komplet. Ale tenhle zase jednou jde. Celkový příběh není špatný. Už ono připodobnění k Zorrovi a Batmanovi trochu chytne a delší dobu jsem čekal, kam až se tvůrci uchýlí a kam až sáhnou do původních filmů a příběhů.. ()

Rathalos

Kocura v cizmach mam rad uz od detstva a tento animak ma potesil,mohlo to byt sice aj trosku lepsie,ale aj tak som sa dobre pobavil,spokojnost...:-) ()

helloween93

Kocour v botách s hlasem Banderase byl super už ve Shrekovi a jako stand-alone film funguje úplně v pohodě. Příběh mě zaujal od začátku, kdy se člověk dozví o historii přátelství Pusse a Humptyho a jejich snech. Konec s velkou husou je už trochu overkill, ale celou dobu jsem se bavil. 4* ()

FeriusParfax

Náhodný los naštěstí ukázal na tento animák. I když jsem na něj moc chuť neměla, tak mě moc mile překvapil. Byla tu pěkná animace a dabing. Kočičáci a vajíčko házeli jemné vtípky (zajímavá věta…) a zápletka taky nebyla úplně špatná. Ač jsem spíš pejskomil, tak jsem se s kočičkami cítila moc dobře. Nikdy mě teda nebavila pohádka o Jackovi a fazoli, ale tady to bylo uchopeno velmi poutavě. Líbily se mi paralely s různými filmovými klasikami. To bylo hezké zpestření. ()

Mukunda

Škoda, že je to taková slátanina... Animace je pěkná, působí to pěkně, ale ten příběh? ... Dabing příliš neurazil, ale ani nenadchnul. Nejsem fanouškem dnes čím dál více populárních (jak se mi zdá) kreací... A to mi neleze do hlavy, jak na konci mohli oslavovat kočku, která vykrade banku, utíká před zákonem, pak, aby splatila svůj dluh, tak okrade jedny, aby mohla ukrást mládě od jeho matky, a nakonec spíše náhodou nežli uměním od města odvrátí katastrofu, kterou na něj sama přivolala. ()

GrgaPitic

Za břicho jsem se nepopadal, ale rozhodně jsem se nenudil. Vynikající animace + svižný příběh = takhle má vypadat animák pro děti i pro dospělé. ()

Rikky007

Moc hezky vyvedená záležitost pro děti, která ale se Shrekem (vyjma třetího a čtvrtého) srovnání nesnese. Navíc je jasné, že to je jenom cesta jak stále ještě na jeho úspěchu profitovat. Nicméně nelze upřít originální odvyprávění příběhu, zajímavé postavy a super hudbu. ()

Kingjiri

Slušnej standard v oblasti animáků, co se na nás valej v posledních letech. Příběh nepřináší vůbec nic novýho, jede se podle klasickejch postupů. Cílí se hlavně na malý diváky, takže tu žádný dospělácký vtípky a odkazy jako ve Shrekovi nenajdete. Kvaltia animace a režie jsou ovšem solidní, takže ta průměrnost v ostatních částech snímku nijak výrazně nebolí. Trochu jsem očekával, že tu bude nějakej odkaz na Shreka, třeba aspoň nějaká hláška, když už tu hrál kocour, ale nakonec vůbec nic. Že jsem na to koukal nelituju, ale pouštět znova si to už nebudu. ()

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

29.01.2023

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

15.03.2022

Krátce před zveřejněním prvního traileru oznámili tvůrci pokračování animáku Kocour v botách kompletní hlasové obsazení nového filmu. Snímek Puss in Boots: The Last Wish tak představí kromě… (více)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (více)

Chystá se pátý Shrek

Chystá se pátý Shrek

16.06.2016

Když se v roce 2001 objevil zelený zlobr Shrek, byla z toho malá kreslená revoluce. V DreamWorks Animation do něj totiž nacpali popkulturní odkazy a vtipy, u kterých se místo dětí bavili hlavně… (více)