Kocour v botách

Zamilovali jste se do něj ve Shrekovi... Teď máte v šíleně zábavném animovaném filmu možnost zjistit, kde si tenhle jedinečný kočičí frajer získal svou slávu a pár ohromných bot! Milovník, bojovník a psanec Kocour v botách (Antonio Banderas) se vydává na dobrodružství svých devíti životů, když spojuje své síly s Čiči tlapičkou (Salma Hayek) a Valdou Cvaldou (Zach Galifianakis) před závěrečným soubojem s nechvalně proslulými Jackem a Jillem (Billy Bob Thornton, Amy Sedaris). Tohle je skutečný příběh nejslavnější kočky, mýtu a legendy – Kocoura v botách! (Magic Box)

Faruco

Musím říct, že příběh tohoto osamělého mstitele ve slušivých botkách, se mi hodně líbil, výlet do pohádkového Španělska taky potěšil a jako třešnička na dortu pak taneční souboj ve flamencu. Vůbec celý film dost předčil moje očekávání, myslel jsem, že to bude něco ve stylu Shreaka, kterému už pomalu začínala docházet šťáva, ale namísto toho se mi dostalo něčeho úplně nového. Ve filmu je dost napínavých scén, které animované a ve 3d vypadají úžasně a další spousta vtipných atraktivních sekvencí, i když trochu mi chyběla výraznější záporná postava, no ono celé vajíčko pro mě bylo sklamáním, děj a jeho cíle byli už od začátku jasné, takže se žádné překvapení nekonalo, ale ani změnu z klaďase na zloducha, jakobyste skoro nepostřehli. Na konci filmu jedna malá holčička v kině zahlásila, bylo to lepší, jak "Shreak" a myslím si, že to je celkem to podstatné, co jako typický divák tohoto filmu potřebujete vědět. ()

Zajija

Celkem vtipný, ale myslím si, že potenciál, který Kocour má nebyl tak úplně využit. Prakticky tenhle animák, je už jen pokus, jak na přežitku Shreka dobře vydělat, jen nevím jak se to s tímhle snímkem podaří. ** ()

Frank1e

Osobně jsem se rozhodoval mezi 1 a 2 hvězdičkama. Tohle opravdu nefungovalo! Neskutečně nezáživný snímek, který je jen plný hloupých řečí a trapných scén. Promiňte pánové producenti, ale tohle jste měli opravdu vydat pouze na DVD. Ale abych nebyl zase tak krutý, tak některé forky mě celkem pobavily, avšak je to zřejmě kvůli mé dětinské povaze. Doufám, že tímto už se kapitola shrek, osel, kocour nadobro uzavřela. Bohužel se mělo přestat v nejlepším! ()

DadysGirl

Oh yesss... Těším se až si to dám v originále... Ale i dabing celkem šel... Hlášky super, kocourovo očka a hlavně, když byl mimino... Aaaa... Kočičí bar byl nejvíc! :-) ()

ArtLady

Keďže vybrali moju naj postavičku zo Shreka tak nemám čo zlé povedať...Zasmiala som sa na tom dosť. hudba bola skvelá hlavné pri tanečnom súboji a celkovo to bolo veľmi dobre spravené...miau ()

zaso162

Odporné vajce, nechutné, nesympatické, humus! Vážne rôznorodá záležitosť, ktorá dokopy absolútne nefungovala, však ako by aj mohla, keď tam bolo to odporné vajce! Druhá vec, ktorá mi vadila, bola na dnešnú dobu pomerne slabá animácia, to sa tak isto nedá ospravedlniť. A to vajce!? ()

sima275

Tak čekal jsem nějaký odvar, který bude horší než Shrek 4. Jenže pravda byla opakem. Kocour v botách by se v klidu mohl rovnat Shrekovi 2. Bohužel dějově film moc propracovaný není, ale nenudil jsem se u toho. Kocour je pořád roztomilý a Markýz je taky dobrý. Taky český dabing je velmi slušný, hudba krásně zapadala do příběhu a některé fórky mě doopravdy rozesmály, obvzlášť scéna jak se kocour bojí tmy, ta byla fakt parádní. Pro mě, jako fanouška Shreka je pro mě tenhle film překvapením a věřím, že se může natočit i pokračování. 80% ()

Uter123

Ako tu už veľa ľudí povedalo, z počiatku som bol na pochybách, ale dopadlo to výborne. Kocúr je skvelá postavička a dokázal sám ťahať dej od začiatku až po koniec, možno to nedosahovalo vtip a originalitu prvých dvoch dielov Shreka a však neskĺzlo to ani do nudy a trápneho humoru ako v posledných 2 častiach. Takpovediac celý dej sa niečo deje a všadeprítomný humor a akcia to pekne oslaďuje. Jedinou mojou výhradou je príbeh ktorý bol už 1000x spracovaný, videný a ničím vás neprekvapí, lebo viete ako sa to skonči. Pokračovaniu sa nebránim. 80% ()

TommyDiamond

Držíme se na křechké linii průměru. Musím uznat,že některé scény byly výborné a vtipné.. Ovšem nominace na oscara je pro mě nepochopitelná. Kocour a číča mají jiskru i glans, ale všechno jím to kazí pukavec Valda. Nápad zamýchat do filmu další příběh o kouzelných fazolých bylo nevyhnutelné. Neumím si představit o čem by, tak asi tento film byl nebýt kouzelných fazolí. Asi o ničem,asi by ani nevznikl. Celkově 50% ()

Lilien

Kocúr bol perfektná vedľajšia postava už v Shrekovy, a bola len otázka času kedy dostane viac priestoru. Príbeh nič nového ale napriek tomu akčný, zaujímavý, pekne plynúci. Kocúr bol super, i vedľajšie postavy na čele zo záprdkom. No ocenil by som trošku viacej vtípkov, mne osobne tam chýbali. ()

Lukaso1

Velmi příjemná oddychovka se skvělou animace a tak nějak jsem až v šoku jak se kocour v botách povedl. Vřele doporučuji celé rodině. ()

Maniik88

Tvorcovia mali k dispozícii jednu z najobľúbenejších postavičiek zo Shreka a mohli na nej dolovať zlaté vajcia a kľudne natočiť aj viacero dielov. Kocúr je veľký sympaťák, akčný a neohrozený, skvelo dabovaný Banderasom. Všetko mali ako na lopate, stačilo spraviť dobrý scenár a zaujímavý príbeh. Ja som sa ale strašne sklamal, fazuľky, odporné nesympatické vajco, pozliepaný príbeh hala-bala. Strašní Jack a Jill, divná obria hus... Tam si tvorcovia zobrali námet aj z Jurského parku. Verím, že sa bude rozprávka páčiť najmä mojej 7 ročnej sesternici, animácia je proste krásna a príbeh taký detsky hlúpučký, takže pre detského diváka 5 hviezdičiek, u mňa 2. ()

beso74

Veľmi nevyrovnaná zmes nápadov, od takmer geniálnych (zopár), cez otrepané, ale zaručene fungujúce (väčšina) až po totálny trapas (našťastie takých prípadov nebolo až tak veľa). Čo sa týka dejovej línii, kombinácia Kocúra v čižmách a Fazúľkového Jacka s Vajcom na vandrovke, tak toto by nenapadlo ani ópiom naspídovanému tvorcovi kdejakých krossoverov, versusov a neviem čoho ešte, Azyláci sa musia byť po hlave, že im ktosi tento nápad vyfúkol. Podčiarknuté, sčítané, uraziť to neurazilo, ale ďalší príbeh tohto podivného zoskupenia by som už asi nerozchodil. ()

Stanix

Zřejmě divácky "vybrečený" samostatný film o čičince ze Shrecka, čemuž odpovídá i nepříliš inovativní a laciný obsah, který je naprosto stejného ražení jako v zeleném zlobrovi. Je to lapidárně rečeno již "ohrané" a vtipnost poněkud poklesla. Také mixatura pohádek zřejmě nebyla nejvhodněji zvolená. Jack a kouzelné fazole, stejně jako husa produkující zlatá vejce jsou myslím známými pohádkami i u nás, ale proboha co mělo znamenat to přiblblý vejce?? Napadá mě snad jen pan vajíčko z reklamních znělek za totality :) Nicméně shlédnout na relax se to dalo. ()

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

29.01.2023

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

15.03.2022

Krátce před zveřejněním prvního traileru oznámili tvůrci pokračování animáku Kocour v botách kompletní hlasové obsazení nového filmu. Snímek Puss in Boots: The Last Wish tak představí kromě… (více)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (více)

Chystá se pátý Shrek

Chystá se pátý Shrek

16.06.2016

Když se v roce 2001 objevil zelený zlobr Shrek, byla z toho malá kreslená revoluce. V DreamWorks Animation do něj totiž nacpali popkulturní odkazy a vtipy, u kterých se místo dětí bavili hlavně… (více)