Kocour v botách

Zamilovali jste se do něj ve Shrekovi... Teď máte v šíleně zábavném animovaném filmu možnost zjistit, kde si tenhle jedinečný kočičí frajer získal svou slávu a pár ohromných bot! Milovník, bojovník a psanec Kocour v botách (Antonio Banderas) se vydává na dobrodružství svých devíti životů, když spojuje své síly s Čiči tlapičkou (Salma Hayek) a Valdou Cvaldou (Zach Galifianakis) před závěrečným soubojem s nechvalně proslulými Jackem a Jillem (Billy Bob Thornton, Amy Sedaris). Tohle je skutečný příběh nejslavnější kočky, mýtu a legendy – Kocoura v botách! (Magic Box)

darthvader77

Měl jsem rád Shreka a mám rád i Kocoura v Botách. Navíc mi přijde že je to o něčem úplně jiném než Shrek takže dávám 75%. ()

boombang

Lepší a zábavnější než dva poslední Shrekové dokupy. Kocour má fakt charizma a jede. Kočičí volovinky a akce jsou fajn, zato Valda Cvalda je strašně otravnej. A děj je trochu zmatený a nezáživný, ale dá se to vydržet. ()

kakyn

Něco takovyho sem čekal... pěkná, vtipná a lehce akční pohádka. Mluvící kočky sem patří ale vajíčko? :D nejdřív to bylo dost divný ale časem to začala byt sranda... Možná i lepší než Shrek. ()

Kubi21

Tento zrzek opravdu stojí za shlédnutí. Ta postava je tak nosná, že opravdu utáhne celý film. Je to důstojný pokračovatel prvních dvou Shreků. Takhle nějak měli tvůrci pokračovat, a ne vyplodit stupidní trojku (čtyřku jsem zatím neviděl). Dobrodružství kočičího šermíře se nese v rytmu španělek a jižanského temperamentu. Kocour je okouzlující a velký sympaťák. On drží tento film. Bohužel je srážen dolů ne úplně dobrým padouchem. To vejce není prostě moc vtipné a rádoby geniální plán je slabý. Prostě za pět to není kvůli vejci, většímu množství humoru pro nejmenší a z důvodu menšího výskytu dvoj a více smysluplných narážek a pomrkáváního na dospělého diváka. Nevadí. I tak zvířecí kříženec Zorra a tří mušketýrů pobaví a to přímo královsky. ()

kubas369

Zabavný průměr který lze z podobnýho materiálu čekat, překvapením je ale ne zrovna pohádková hlavní linie filmu o pomstě. Stejně tak dost nepohádkový konec. Takže nakonec osamocený kocour bez svých kamarádů Oslíka a Shreka u mě docela obstál ale žádnej zázrak to také není. ()

pekas

Velká reklama, ale nakonec splasklá bublina. Scénář chabý, nových fórků hodně málo. Přiživení na slávě Shreka se nepodařilo. 60% ()

Fenris 13

Překvapivě dobré, třetího i čtvrtého Shreka nechává Kocour daleko za sebou. Do kolen mně dostala scéna z kočičího baru s tanečním soubojem. ()

Avarga

Debilovina nejhrubšího žita. Nevím, odkud jste vzali, že je tohle vtipné, protože já se ani jednou nezasmál. Navíc dějová linie byla totálně děravá a debilní. ()

kubilov

Lepší tři hvězdy a alespoň trochu vylepšení reputace, kterou si tvůrci pěkně pošramotili třetím a čtvrtým filmem o Shrekovi a zároveň se docela dobře prokázalo, že je Kocour v botách natolik silná postava, že dokáže svým charismatem a projevem odtáhnout celý film s docela dobrým úspěchem. ()

marek29

Super animovaný film, který mi dlouho visel na listu "chci vidět" ale teď konečně díky TV HOVNA i on patří do kolonky "viděl jsem" a musím říct, že až na propojení se Shrekem mi tam nic nechybělo :) Chápu že by to bylo složité s autorskými právy, ale tak trošku jsem si doufal.. doporučuju vřele tento kousek - 4 z 5 ()

Davanity

Občas nějáký ten vtipný okamžik jako např. parodie na Klub rváču, ale jinak trochu sklamání, příběh je slabší a určitě se nevyrovná Shrekovi, přesto je to příjemná oddechovka s roztomilým kocourkem v botách. ()

helrohir

Nuž, mne sa to nezdá oveľa lepšie než tretí a štvrtý Shrek. Vcelku zaujímavý príbeh a niekoľko dobrých fórikov, ale ináč nič viac. Podľa môjho názoru totiž kocúr ako samostatná postava nedokáže utiahnuť celý film a viac mu svedčí úloha Shrekovho "parťáka", kde svoj potenciál zužitkoval viac. 50%. ()

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

29.01.2023

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

15.03.2022

Krátce před zveřejněním prvního traileru oznámili tvůrci pokračování animáku Kocour v botách kompletní hlasové obsazení nového filmu. Snímek Puss in Boots: The Last Wish tak představí kromě… (více)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (více)

Chystá se pátý Shrek

Chystá se pátý Shrek

16.06.2016

Když se v roce 2001 objevil zelený zlobr Shrek, byla z toho malá kreslená revoluce. V DreamWorks Animation do něj totiž nacpali popkulturní odkazy a vtipy, u kterých se místo dětí bavili hlavně… (více)