Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

svobik

Strašně silné, vysekat tak dvacet minut (Las Vegas), trošku přitlačit u závěrečného zlomu a bylo by to vlastně dokonalé. Apatow v nejlepší formě a jeden z komediálních a feel-good vrcholů první dekády nového milénia. Skoro instantní klasika. 8-9/10 ()

mkubalikova

Vydařená romantická komedie, která jistě má své chyby, ale přihazuji hvězdičku za otevřený a realistický přístup k situaci, která může postihnout každý mladý pár. Supervtipná je ta scéna "ráno poté". Která z nás nezažila ráno bolení hlavy a velmi asexuální pohled na cizí zadek ve vaší posteli. Já jo - bez následků. Výborný je Paul Rudd, jeho suché hláškování, přízemnost a nezaujatost byla báječně osvěžující. 70% ()

Philoun1

Celkem originální nápad založený na ,,rčení", že protiklady se přitahují. Dobrá komedie obsahující spousty skvělých hlášek vážně sem se smál ani sem to nečekal. ()

Almásy

moc pekny film. ma to strasne vela chyb ktore by pri inych filmoch znamenali hodnotenie odpad!, ale zachranuje to uchvatna Katherine Heigl a Seth Rogen. tvoria strasne sympaticky par. je tu zopar vrazedne srandovnych momentov ale aj slzicka ukapla. taky poctivy nadstandard. PS: sexizmus ospravedlnuje rozdelenie filmu na imaginarne dve casti ,, pohlad zeny" ,,pohlad muza" ()

prasacimor

Na komédiu až príliš dlhé a hlavne nedostatočne vtipné. Treba uznať, že Seth Rogen je veľký simpaťák ale viac mu to predsa len šlo napr. v panicovi alebo superbad. Zato Katherine to vážne sluší a na blondínu je fakt symapticka a príťažlivá (len nabudúce poprosím podprsenku pri sexe dolu:) Zatiaľ najslabšia Apatowka. ()

spikey1

Co se stane, když se potká břídil a sex bomba a oba jsou už značně podnapilí? To se s jistotou dozvíte v tomhle filmu. Seth exceluje, Kathrine je krásná jako vždy(nejsem na blondýnky) všichni ostatní hrají svoje role na stodvacet procent a film šlape. ()

IMPAIRED

První půlku jsem se vážně bavil. Zbytku jsem nerozuměl, nepochopil jsem proč chce někdo dobře nakoplou komedii ukončit romantikou. Ubohé.. Pořád to platí. ()

zolo23

Romantické komédie nie sú práve pre mňa, ale keďže ide o réžiu v podaní Judda Apatowa a v hlavnej úlohe je môj oblúbený Seth Rogen tak je to celkom iná káva. Naozaj príjemné prekvapenie a dobrá odychovka na sobotňajšie odpoludnie. ()

giovanni3

No nečekal jsme žádný zázrak a sledoval jsme to pouze skrz pohlednou Katherine Heigl.. a zázrak to opravdu nebyl. Film o zbouchnuté holce a jejím věčně zhuleném přítely a jeho partě blbců... no nevím nezaujalo. Bokové postavy by stály tak za odpad, hlavní čtveřice tak max za 3z5, ale celkově za víc jak 2z5 ani náhodou a to jsme velmi zvažoval ještě méně.. ()

Specs

Hlášky: Ben Stone: - "Chceš to dělat 'na pejsky'?" Alison Scott: - "Ne, nechci, abys mě šukal jako pes." Ben Stone: - "Nebudu tě šukat jako pes, jen se tomu tak říká. Jen se to tak jmenuje. Není to jako u psů. Nemusíme chodit ven, nebo tak něco." & Pete: - Manželství je jako neveselá, nervózní verze 'Raymonda má každý rád'. Ale netrvá jen 22 minut. Je na věky." & vyhazovač: - "Smím pustit jen pět procent černochů! Nařídil to! Pět procent... Když je tu dvacetpět lidí, smím pustit jeden a čtvrt černocha. Doufám, že je v davu černej trpaslík." ()

blackkocour

veletrapné buranské kondomedie, kde většina otylých, hlasitých a blbých amerikánů jen žere na tři lopaty hrancle s čedarem, cpou do sebe čtyřpochodové burgery, div jim nevyvolaj mrtvici z těch mrtvých kráv, pošahaně nechutných knedlíčkových xichtů co uměj jen hulit, chlastat nechutný americký pivo, u toho prcat naboxované umělé kozatky, s třikotem americké vlajky, co umějí napočítat prsty na jedné ruky, na té druhé mají velké mastné donuty s růžovým posypem, mají na zádech em-šestnáctky a ujebávají se o komediích o tlustých vyžraných vepřových hlavách jakou jsou oni sami.. to je stejný případ jako u té báječné komedie, co baví svou stupiditou, až se mi pobradek párkrát zastřásl. ()

Looser

První půlka je fakt dobrá: všechno je poskládané v dokonalý koktejl. Druhá půlka už je klasický americké dojezd takže je jasné jak bude poslední půlhodina vypadat. Celkově ale film působí velmi příjemně a citlivě a to i přesto, že se střídají vtipy jemné i hrubšího zrna. ()

Soweek

Čekal jsem trošku víc, i když je pravda, že postava hlavního hrdiny a jeho kamarádů je úžasná, tak nějak jsem se do hlavního hrdiny dokázal vžít:-) Škoda, že film je tak dlouhý a vtipných momentů je tu tak na 90 minutový film. ()

Rousse

Velmi příjemné překvapení, řekla bych. Popravdě jsem čekala snůšku debilních dialogů, ze kterých trapnost přímo čiší a i když např. scény o "zrzavých bobrech" trapností poněkud zavánely, u fílmu jsem se dobře bavila. Je to komedie, která je podaná tak, jak to prostě v životě chodí a že to není procházka růžovým sadem. Je to hodně zdařilý film. ()

bloodvomit odpad!

Totální, ale TOTÁLNÍ nesmyslná hovadina obsahující sadu naprosto nesrozumitelných scén o vztazích. Nechápu proč to má tak vysoké hodnocení, hodně ubohý snímek. ()

ArdathBay

"Jste podobná své sestře" - pochopíte až uvidíte. Zkrátit o půl hodiny a byla by z toho excelentní komedie, takhle "pouze" špičková. ()

slovan1

Ze začátku byl film "červený"....:) nevím co se stalo, že je teď modrý... Mi se tenhle film hodně líbil, nový nápad mezi komediemi. "Kráska a zvíře" a jejích útrapy po nezávazném sexu jedne noci, kdy byli oba na mol. Film napěchovany vtipky na teenagerovský způsob a fůrou zábavy. Film neobsahuje nudné úseky ale i přesto mohl byt kratší. I přesto jsem se nenudil a film si hodně užil, kdykoliv bych se podival znova. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii