Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

sedm.1

Zbouchnutá je vážně pro mě těžko hodnotitelný film.Nemohu tvrdit,že bych jím byl nějak zklamán,ale nadšen jsem tedy také nebyl.Nejhorší je ale na tom to,že v mých očích filmu uškodilo nejvíc obsazení ústřední dvojice,které jsem tolik důvěřoval.Ať už Rogen,tak především ultranesympatická Katherine Heigl filmu prostě "neslušeli",vůbec mezi sebou nefungují a jejich společné scény vždy přinesli nudu a divnou pachuť.Naopak,veškeré obsazení vedlejších rolí bylo odvedeno na jedničku a Rudd,Segel,Hill,Leslie Mann,ale i všichni ostatní obstarávali veškerou zábavu,hlášky a šmrnc ve filmu a oni pro mě drželi Zbouchnutou v zábavných vlnách.Dějově mi přišla celá zápletka dost miniaturní,že vlastně kolem hlavního tématu nechtěného těhotenství muselo být navaleno tolik vaty(ovšem nutno přiznat zábavné vaty),že mi nikdo nevymluví,že by jinak muselo jít o půlhodinový,slabě vykonstruovaný kraťas.Pravdou sice i je,že jsem zde zaznamenal spoustu a spoustu životních pravd a párkrát mě až zamrazilo,jak skutečné a reálné problémy postavy řeší,ale to se pak už hraje zase na vážnější notu,které je zde též poměrně nečekaně hodně,ale celé to pak skočí zas úplně do jiných vod.Mě snímek Zbouchnutá zkrátka přišel jako nevyrovnaný gulášek,Apatow sem chtěl narvat co nejvíce svých nápadů,scén a představ a krapet se mu to prostě vymklo z rukou.Zbouchnutá je určitě zábavným,vtipným a vůbec celkově v pohodě koukatelným filmem,jen nejsem vážně přesvědčen o tom,že si zaslouží tolik kladných ovací. ()

Cejny

Zábavná komedie o jednom nešťastníkovi a ještě větší nešťastnici, kteří se nakonec promění v příjemnou dvojku. Partička zhulenců v čele s Jasonem "Marshallem" Segelem z HIMYM určitě pobaví. ()

The Viper

Dvojice mezi prsatou Katherine Heigl a prsatým Sethem Rogenem opravdu padla jako skvěle ušitá uniforma SS. No a pohodářský Jason Segel, ještě neotravný ksicht. ()

Kejdlo

Smál jsem se, ale pouze v první polovině. Bohužel ta druhá byla zbytečně natahovaná až nudná. Zkrátka ONA řeší věci neobvykle a je poměrně klidná, ON je přihulený hláškující buran, který má občas dobré srdce. Jóó kdyby se to trošku prostříhalo, bylo by lépe. 5/10 ()

kenkaku

Asi to bude alergií na Setha Rogena, ale celou dobu jsem nedokázal pochopit jak tak protivné individuum může vůbec existovat (a dle autorů ještě mít možnost "nabúchať" Katherine Heigl. Nebo že by byl prost jen Judd Apatow břídil a jeho styl mi nesedí? I to je možné. Proto prosím berte toto hodnocení jako těžce zaujaté a raději ho úplně ignorujte. ()

netahlo

Kurva, proc jeste nekdo tomuhle reziserovi nerekl, ze mene je nekdy vice? 129 minut vicemene poklesle zabavy (coz samo o sobe vubec nevadi) proste neutahnu i kdyz se sem tam od srdce zasmeju. ()

herr_carter

Moje asi první větší setkání s Katherine Heigl a dá se říct, že příjemné. Rogena nějak moc neuznávám, ale vybrat tyhle dva jako naprosté vizuelní protiklady byla trefa do černého ! Hodně jsem se taktéž smál celé té tlupě neandrtálců kolem Rogena a jejich náplni práce při tvorbě webovek s odhalenými hvězdami.....................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

uzzi

Judd Apatow je talent, Zbouchnutá sice je o chloupek méně zábavná než-li předposlední čtyřicetiletý panic. Ale i tak se jedná o bezva kousek, plný sprostých slov a překvapivě i prokreslených charakterů hlavních postav. Možná jen mírné klišé ke konci a těch 129 minut, lze brát jako lehké mínus. Celkově se jedná o příjemnou komedii 70% ()

chef

Nebolo to vôbec také stupídne a infantilné ako som čakal. Práve naopak som bol veľmi prekvapený súčasnosťou, realistickým vyznením celého filmu, ako aj tým, že mi dlhšia metráž v tomto prípade vôbec nevadila. 75% ()

rozbris

Tohle se fakt může stát, pěkná ženská a nic moc nepohledný muž (kdyby byl aspoň bohatý, ale ani to není) a sbalí ji a nakonec spolu žijí. Zlatá Amerika:-) ()

Spike23

Po všech aspektech velice nadprůměrná komedie, která kvůli svému různorodému tématu kombinuje nemalé množství komediálních žánrů. A tento tah byl pro mě více než účinný. Je toho zde tolik a všechno tak povedené, až mi to zaručilo, že je jedno kolikrát se na to podívám a stále mě to bude bavit a to už svědčí o tom, že si Knocked Up s přehledem zaslouží všech 5 hvězd. Akorát Seth mě trochu s tim Matthew Foxem nasral :) ()

Herráček

Nechápu, proč mi chování všech postav přišlo naprosto padlé na hlavu... Možná proto jsme se Zbouchnutou jen tak letmo minuli, aniž bychom se vzájemně otáčeli... ()

hefoo

Judd Apatow nám dokázal, že naozaj vie točiť naozaj dobré komédie. Obzvlášť táto komédia má niečo okúzľujúce v sebe, niečo prečo si ju zamilujete a funguje vo všetkých rovinách. Ani dĺžka 129 minút čo je na komédiu dosť Vám nebude vadiť a ani sekundu sa nebudete nudiť napr. na hláškujucom Benovi(Seth Rogen) alebo jeho partii. Alison(Katherine Heigl) to vo filme neskutočne sluší, krásna žena. Apatow odviedol slušnú robotu, zasmejete sa na kope hĺaškách a geniálnych dialógoch, niečo Vám aj film dá do života a vôbec! Veľmi zručne natočená komédia, ktorá Vás nikdy nesklame, ktorú si zamilujete od prvého momentu a ktorá Vás pohladí po srdci. Má dvě děti. - Zmlkni! - Není to nic, za co by ses měla stydět. - Jestli myslíš, že mu to zabrání ve flirtování, tak vůbec. :))[Videl na DVD] ()

KoRner

Kde sú tie časy keď na dobrú komédiu ste museli mať sled fórov. Dnes stačí Apatowovi hodiť dvoch hercov do plytčiny schopného nápadu a nechať variť z vody demetné a trápne scény, ktoré ani nemajú vzhľadom na dĺžku filmu normálny dej. ()

klukluka

Čtyřicítka na krku a Zbouchnutá- moje nově objevený evergreeny. Co na to jirkazz? Přece jen to bylo o tobě, tak by mě zajímalo, jak se ti to líbilo, chlape..? ()

Perry-

Komedie, u které jsem se celou dobu příjemně usmíval, ale nikdy jsem "nevyprskl" smíchy. Je to v dnešní době nadprůměr, ale stejně se mi pořád více líbí komedie konkurence - Frat Pracku. ()

MareT.

Film není ani trochu nudný....ale i přesto je jeho největší slabinou stopáž! Myslím si, že námět to je vtipný a svým způsobem netradiční...takže spokojenost tak napůl... ()

Hopper

Ľahko nadpriemerná komédia, ktorá mi postupne začala pripadať čím ďalej tým dlhšia, ktorá veľmi neprekvapí, klišé sa tu dá nájsť na každom duhom kroku, ale zase na druhej strane nie je samoúčelne vulgárna, čo je tiež plus. Osobne však radšej Vaughna a spol.... ()

joshula

Podle mě komedie vypadá úplně jinak. Tohle je film jen pro určité poblikum. Já osobně čekal něco jiného. Vše zachraňují zhulení kamoši a pár nečekaných trapasů. Ale zkusme v tom najít víc, bohužel se to nepodaří. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii