Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

Ogrb

Solidní komedie, u který jsem ale smíchy fakt neumřel, jak tu někteří píšete. Pár povedenejch vtípků zaznělo, Katherine Heigl je fakt super kočka a Seth Rogen docela sympoš, ale nic víc než průměr z toho pro mě nevypadne. 6/10 ()

RajCZitko

O těchto tepech filmu se moc nedá, krom příběhu tedy, povídat. Nicméně příběh je moc hezký, objevují se v něm na odlehčení sposty vtipných situací a samozřejmě "láska" (zde opravdu v uvozovkách) a dojemné situace, takže kdejaké oko přítelkyní nezůstane suché. ()

maruli

Pokud vám a priori nevadí romantické komedie, nemůžete jít s hodnocením tohoto příjemného filmeku nízko. Ač jsem spoustu vtipů jistě patřičně nedocenila /možná i tím, že jsem nikdy nebyla singl chlap žijící s bandou zhulených singl IT chlapů:)/, párkrát jsem se zasmála vážně od srdce /neodolatelný DeNiro/, oceňuji skvělé vybalancování hranice ještě únosného a již neúnosného /ať již mluvíme o ve filmech již všudypřítomných fekálních vtipech, nebo o slaďárně a romantice/, prostě to v tomhle filmu tak nějak všechno sedne, člověk tu nečichá prvoplánovost, ale člověčinu. Katherine je nová hvězda romantických komedií a Seth je táák roztomilej :) Jediné velké mínus je pro mě scéna ve Vegas. Někdy mě ta okatá americká lásková agitka štve. A Rudd prostě neumí bejt sjetej :-) ()

corn3y

Nebyla to nejhorší komedie mého života, a to i přes to, že tento herecký tým mi normálně leze krkem. Nenasmál sem se, tj fakt, ale jako celek to nebylo špatné. ()

DadysGirl

Já nevim... Trošku mi to připadá jako nízkorozpočtový fim, prostě žádnej Hollywood, při tom se tam objevují jména hvězd... V tuhl dobu bylo natočeno několik filmů, z kterých jsem mírně rozpačitá... Asi je to hlavním hrdinou... ale nakonec tenhle řadím přeci jen k těm trochu lepším, takže 3,5*... Téma by bylo dobrý, jen tomu prostě něco chybí... ()

jadran90

Ne Knocked Up, ale Knocked Out. Ptám se, co má tohle sakra být? Jestli komedie, nesmál jsem se. Jestli romantika, necítil jsem ji. Jestli parodie, nepochopil jsem ji. Jestli kázání, nepoučil jsem se. Po dvou nekonečně dlouhých hodinách jsem si odnesl jediné - vždycky použít kondom, obzvlášť pokud je můj protějšek větší zrůda než já. Asi nikdy nepochopím, jak by se mohla zodpovědná žena dát dohromady s takovým flákačem, jakým Ben očividně je. Rogen může hrát sebelíp, ale jeho postava prostě není sympatická a ještě si nelze nevzpomenout na starého dobrého Lebowskiho. A jeho přerod do zodpovědného otce je míň než parodie. Z filmu ve mně nic nezůstalo. Tu hromadu sprostých slov jsem nebyl schopen ani slyšet, vtipy s marihuanou se omrzeli a když už se něco povedlo, následovala nějaká trapná scéna. S takovým hereckým obsazením bych prostě čekal něco lepšího. Nezaujala ani zápletka vedlejších postav. Dvě hvězdy dávám alespoň za zábavné doktory, občasný slušný joke a sympatické obsazení vedlejších rolí (Segel, Baruchel, Rudd...). Jinak to byl skutečný porod. Hodnocení: 30% ()

departed

Teda vidět Rogena ve vážnější roli, i přesto, že si stále drží svůj komediální výstup, bylo něco dost neobvyklého. Jak jsem si zprvu myslel, že se s Heigl k sobě moc nehodí, tak mě po několika minutách oba přesvědčili o opaku a že si při natáčení opravdu sedli. No vlastně celý casting si sedl. Šla z filmu cítit ta jistá uvolněnost, pohodovost, že při natáčení si herci spíš více užívají zábavy, než aby hráli své role (pomrkávání po této myšlence budiž fakt, že Benovo kámoši vystupují pod stejnými jmény jako jejich představitelé, tedy nemuseli vymýšlet žádná fiktivní jména a charaktery, prostě hráli jen sami sebe). Že to bude komedie mi došlo už z herecké sestavy, ale vůbec by mě nenapadlo, že půjde i o chytlavé drama o jednom nechtěném těhotenství a vypořádáním se s ním. S příjemným koncem. ()

Izz

Nějak nejsem schopná sdílet všeobecné nadšení. Zbouchnutá je chvílemi vtipná, má hezky napsané postavy, situace dobře odkoukané ze života. Ale zároveň její humor často míří za hranice mého vkusu, je hrozivě přetažená a Katherine Heigl je mi krajně nesympatická hysterka. Apatow se do cílového publika (a zjevně nejen do něj) trefil brilantně, ale stačí se podívat, jak jsou na tom filmy z jeho produkce teď, a každému je jasné, že Zbouchnutá neměla ani zdaleka takový dopad na žánr, jak se někteří chytráci mylně domnívali. A ani ona sama není v mých očích žádný zázrak. ()

DavidWebb

Tvorcovia by si mali zdarma "kúpiť" slovník cudzích slov na nete, a podrobne si naštudovať všetky možné významy slova "romantický" a "komédia". Ktorého vola to vôbec napadlo? Supersymetrická, sympatická modelka Katherine Heigl zbalí v bare zametača Yetiho z technických služieb.... No to ma poser. To nie je ani smiešne ani romantické. Je to smutno - trápny guláš nepodarených vtipov a kŕčovito silený pokus o nenormálny zásah do žánru. Rozmýšľam o čom asi vypovedajú všetky vysoké hodnotenia a všeobecná obľúbenosť tohto šitu. Nedá sa o tom napísať viac než: Hrozný film, hrozný casting (okrem Katherine) a totálna strata času, ktorý vám už nikto nevráti. Je mi to ľúto hlavne kvôli Heigl, ktorú mám naozaj rád, je to kočka (za ňu tá jedna hviezda) ale v tomto prípade spadla do slušne vyzretého, riadne nasmrádleho hnoja. Obrovské sklamanie. ()

Basso

Krásna Heigl si opäť zahrala v komédii, ktorá jej sadla ako uliata. V podobných filmoch si vie naozaj nájsť tú správnu pozíciu a film si užiť. Nápad na zasmiatie určite dobrý, ale občas boli niektoré scény akoby umelé a nasilu. Bavilo ma však pozerať sa na Rogena v úlohe začínajúceho otca, ktorý to zobral tak, ako sa patrí. :) ()

FIAT 500

Není to špatné, myslím tím, že jsem rád, že se to vyvarovalo některých sexistických vtipů, trapných narážek a podobně. Člověk by to už podle názvu i obsazení možná tak trochu čekal. Stejně ale výš jít nemůžu, protože se to místy vleče a opravdu dobrých vtipů tam zase tolik není. Ale vyložené zklamání to není... ()

Lumpus

Smetana pro duši:-D Jo je to děsná prdel a i přesto se vám to snaží něco sdělit a myslím že to tento film dělá více než dobře.doporučuji! ()

Spectacle

Trochu jednodušší příběh, ale přesto parádní zábava s několika vtipnými replikami, které u nás doma stačily už zlidovět;)D ()

Havala

Bohužel nevybočuje z průměru amerických komedií, je t ocelkem nuda, nic převratného se neděle, děj nikam nespěje, spíš chvilkové zkraty některých představitelů vás u toho udrží. Mě to nijak neoslovilo. Jediné co se mi líbilo byla písnička při úvodních titulcích. 32% ()

Hank

Komedie? Ne. Romantika? Také ne. Romantická komedie? Taky zrovna ne. Teen komedie? Také úplně ne. Slepenec všeho se vším, někdy vtipný, jindý míň, někdy vůbec. Romanticky dojemné s vzkazem o zodpovědenosti a štastném konci, do toho prcičkovsko huličský humor a nějaký ten popkulturní odkaz. Výsledkem je oddychovka na všední den, za tři hvězdičky tak akorát. ()

jns

Překvapivě více postřehů z manželského života než legrace. Ale jo...Seth Rogen má charisma a scéna, kdy Debbie načape manžela místo s milenkou na fantasy draftu je nejen vtipná, ale i hezky trefená - co se věčných nepochopení mezi mužem a ženou týče. ()

AnnaMae

Film docela v pohodě. Sice jsem podle recenzí čekala, že bude minimálně o sto procent lepší, ale po první půlhodině jsem si nebyla jistá, jestli ho budu chtít dokoukat do konce. Nakonec se to překvapivě dalo zkouknout, ale: jako komedie mi to skutečně nepřipadalo, nevzpomínám si, že bych se vůbec někde pořádně zasmála, romantické to taky nebylo (možná naštěstí) a na film o vývoji vztahů to zase bylo příliš jednoduché. Jako celek zkrátka nevím kam to zařadit a při zařazení do více kategorií najednou je to v každé spíše podprůměr. ()

JardaBauer

Podle zápletky jsem nečekal nic skvělého a z počátku jsem do tohoto filmu ani nechtěl jít. Ale po pár doporučeních jsem se nechal a přemluvit a jsem za to vděčnej. Film se sympatickými hlavními i ve vedlejšími hrdiny vás bude bavit od záčátku až do konce. Hlavní hrdina, tak trochu "dirtbag" mi přirostl k srdci a celý film jsem mu čím dál víc fandil a přál mu zasloužený dobrý konec. Rozhodně se nejedná o klasický americký romantický film. Tentokrát se jedná o něco jinýho. O něco dost ze života. O něco dost zábavného. ()

glide4ever

Proč tak vysoké hodnocení? Romantické komedie jako takové zbožňuji. A film "Knocked Up" přinesl něco nového. Nevím přesně co, ale fungovalo to. Nepříliš sympatický Seth Rogen se na zábavě seznamí s krásnou Katherine Heigl, opijou se, vyspí se spolu a to nejdůležitější na závěr - nepoužijou ochranu. Začína spleť super scén, které jsou plné humoru, nadávek, odkazů na kultovní záležitosti a v neposlední řadě, romantiky. 95% ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii