Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

Linsang

Na to, jaké nadšené ohlasy tato komedie měla, tak pro mě lehké zklamání. V podstatě stokrát viděné téma, které bylo zabaleno do pár sprostých vtipů a hlášek. Chápu, že na americké poměry docela odvaz, ale nadšením jsem rozhodně neskákala. ()

bombastus

Nelíbilo se mi to. Ženský se tam chovaly s prominutím jak krávy, chlapi si neuměli dupnout a vtipný to taky moc nebylo. Dvě hvězdicčky za to, že se u toho dobře usínalo a za odvážný záběr u porodu ;-P ()

mlock odpad!

Tak to snad ne. Nemohu souhlasit se spoustou komentářů, kde se píše, že to je příbeh ze života. Tak iracionální děj a chování postav jsem dlouho neviděl. V reálu by se ta holka s tímto ujetým tragédem nebavila ani 5 min a po tom co zjistila že provedla by běžela na interrupční kliniku jak nejrychleji by uměla. Kromě toho mi to nepřišlo ani moc vtipné. To se nedalo vydržet, sotva v půlce jsem to musel vypnout ()

Rugero

Tak nevím film se mi skutečně moc líbil a jediné co mě odradilo od plného bodování je délka snímku.Stejně jako předchozí dílo tandemu Apatow Rogen (40 let panic) mi to přišlo chvílema zdlouhavé.Kratší tak o 25minut většinou nedůležitých odboček by Zbouchnutá dostala skutečnou štávu.Ale i tak je to super zábava lidi! ()

ReTeZa

Po pravdě řečeno, očekávala jsem mnohem horší kousek... Takže nakonec hodnotím kladně, především to, že všechny postavy měly nějaký vývoj a nebyly jen charakterovými loutkami... ()

Harris777

Nepatřím k nějakým skalním fanouškům Setha Rogena ale v tehle roli mi přijde velmi sympatický. K tomu přidáme velmi pěknou Katherine Heigl a o hezkou odechovku je postaráno. ()

Pythonator

Dal bych i pět hvězdiček, kdyby nebyla stopáž tak šíleně přemrštěná. Něco by se dalo vystřihat a leckterá dojemná scéna by se dala nahradit nějakou ujetější a vtipnější, ale i tak je to pořádná nálož vtipných a inteligentních scén, které ukazují všechny stránky rodinného života s dětmi. Seth Rogen nemá chybu a Káťa Heiglová je rozkošná, ale ačkoliv mezi nimi není takřka žádná chemie, pořád jim to spolu sluší. Perfektní páreček Paul Rudd a Leslie Mann, to je kapitola sama pro sebe a taky později dostali vlastní film. Nejlepší jsou ovšem vedlejší postavy. Ať už je to zhulená partička Rogenových kamarádů nebo vrátný na discotéce či ujetí gynekologové, vždycky je to pořádná prdel. Jako vždy mě dokázal Judd Apatow i pořádně znechutit a tentokrát to bylo při šokující hororové porodní scéně s detailem na rozevřenou vagínu. Čí to sakra byly rodidla??? ()

sigiMAN

To je presne ten prípad, keď si priateľka pustí nejakú romantickú blbosť a ja idem robiť radšej niečo užitočnejšie... Nebolo inak ani v tomto prípade, ako som ale započul pár hlášok, musel som skončiť s aktuálnou činnosťou a dopozeral som to ani neviem ako. Popri tom som sa ešte aj celkom dobre zasmial :) ()

P@\/EL

Dobrá komedie se zajímavou zápletkou a řadou výborných humorných situací. Hodně mě bavili Benovi spolubydlící, kteří v některých hláškách docela perlili a pro buranské, sprosté výrazy nešli moc daleko. Ač je film dosti předvídatelný a neobsahuje nečekané zvraty, tak se jedná o příjemnou romantickou podívanou, která je všeho všudy taky vtipná, což se cení. ()

soukyd33

Krásný film o lásce, romantice a zajímavém průběhu řešení situace. 👍 Scény zde jsou dojemné a určitě to někoho občas i chytí za srdce, jiní se tam zase uvidí. Poznámka: Ty sexuální scény a hlášky v posteli jsou TOP. 🤣👍 Poznámka: Oba herci jsou do filmu vybraní dobře. 👍 Poznámka: Na porodním sále to stojí za to. 🤣 Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

SewekiX

Je trestuhodný, že s tak hvězdným komediálním obsazením se režisér zmůže jen na průměrnou romantickou (ne)komedii. ()

burson

nie je to jedna s tych typickych americkych romantickych komedii.to poznate hned na zaciatku.su tam dvaja herci so 40 rokov panic(seth rogen v hl.role a paul rudd,carell tam ma minirolu)a ten humor je podobny.vtipne a mile.a je k tomu dobra hudba.urcite sa to oplati pozriet ()

Ywec

Tak mám za sebou první věc od Judda Apatowa, ale ledacos už o tomhle, mně dosud neznámém, režisérovi začínám tušit. Dovolí si používat ve svých filmech vulgarismy v obdobné koncentraci, jako Franta Straka v proslovu k hráčům po prohraném poločase. Umí si také vybrat dobré herce, z nichž Seth Rogen zazářil svou přirozeností a Katherine Heigl... no prostě zazářila. Ale i ostatní do party nejsou jenom do počtu. Zbouchnutá je kvalitní komedií nejen pro teenagery. ()

tekedozai

Americkym komediam moc neholdujem, ale tato ma celkom prijemne prekvapila, ak sa to prekvapenim da nazvat, pretoze happy-end bol neodvratitelny a dej predvidatelny, zaujimave bolo ako sa postavy prepracovavali z bodu A do bodu B. Kazdopadne som sa zasmial a zabavil, mozno sa konecne americke komedie vracaju do normalnych kolaji ()

ado7

asi som tu jediny, ktoremu táto "komedia" vobec nepripadala vtipna. Skor mi to pripomínao niečo na spôsob Discovery channel o rodičovstve ()

JohnyPine

Podle hodnocení Premiere mě tenhle film dost zaujal...vychvalovali to tam do nebes a stejně mluvili i o 40 years old virgin, tak sem se rozhodl stáhnout oba filmy...ehh, teda samozřejmně legálně zapůjčit ve videopůjčovně:).Panic byl celkem průměrnej film...gagům sem se moc nesmál, ale příběh byl celkem reálnej.Ale celkově sem byl spíše zklamanej.Proto se všechna pozornost soustředila k druhému filmu, kterej sem zkouknul dneska.O trochu lepší gagy, ale příběh celkem ohraný.Určitě ten film vybočuje z normálu, ale celkove mi na komedii nepřišel tolik....komediální..takže dávám 3 hvězdy ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii