Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

HellFireFery

Po trošku tradičním začátku, ve kterém jsou samí nadrženci a lacině vypadají děvy, se během pár minut z filmu stane příjemná komedie, kde se vtipně řeší případ, kdy prostý IT týpek bez práce "obtěžká" nóbl ženskou. Nic víc vědět prakticky nepotřebujete, protože doporučím, abyste se na film podívali. Ke konci už nápady sice trošku váznou a kdyby se tak 15 minut ubralo, tak bych se vůbec nezlobil. Ale za mě dobrý! :-) ()

S3MIR

Dostal som co som necakal. Cakal som sablonovy rom-com s nejakou chabou zapletkou a absurdnym humorom. A ono nie. Nakoniec velmi solidny romanticky filmik. Dokonca spolubyvajuci hlavneho hrdinu, ktori maju niest humornu dejovu liniu tu posobia dost odveci. Ale potom na obraz pride znova dozlata vyziarena Katherine a vsetko je zachranene. Humor tu je, ale nic vybusne. Skor tak, aby sa clovek uvolnil a neriesil vaznost celej pointy. Za to palec hore. Pre mna mile prekvapenie a ako oddychovka to nema chybu. p.s.:az tak detailne zabery porodu v unrated verzii som fakt necakal, takze pre rodinne pozeranie ju velmi neodporucam :D ()

P33t33

Průměrná komedie na všední večer, když člověk přijde zničenej z práce a nemá chuť přemýšlet o něčem hlubokém. Nepotěší, neurazí, jen humoru bych uvítal o trochu víc. ()

solisoli

Tomu sa povie úžasná blbosť. Teraz, ako túto blbosť okomentovať. Stále som od toho odbehoval a vždy, keď som sa vrátil to bola blbosť. Takže temer polovinu deja som nevidel, tak aj môj komentár je vlastne neúplný. Jedno viem však určite, že čas ktorý som strávil mimo pozerania som strávil hodnotnejšie. Určite aj v jednom prípade odlúčenia od deja na hajzli. Asi toľko. ()

heavy66

Stejné jako Long shot. Zpočátku dobrá zápletka, později příliš hlasité, nudné a dlouhé. Kladem je krásná Katherine Heigl, postelové scény nejsou ani nudné ani dlouhé. ()

wesker

Pár hlášek dobrých ale jinak film totálně o ničem.V půlce už jsem měl pocit že nechci být nikdy otec. ()

_Irbe_

Dobré, vtipné ale až příliš dlouhé. 129 minut dlouhá komedie, nabitá mnoha a mnoha hláškami, odkazy na filmy a známými herci ze 40 let panic. Pro příklad uvedu parodii De Nira Paulem Ruddem, ta mě opravdu pobavila, stejně jako kupa jiných scén. S přibývající stopáží (zejména samotný porod) už ale film ztrácí tempo. Možná, kdybych si všiml všech odkazů (což se mi jistě nepovedlo) bylo by hodnocení vyšší. Takhle jenom lepší ***. ()

BuFuII.

Překvapivě zdařilá komedie o nechtěném početí.Seth Rogen po vydařené roli ve 40 let panic u mě neklesl,ba naopak dostal se o nějaký ten stupínek výš.Kadance slova FUCK v jeho podání byla pěkně vysoká a v ničem si nezadala se South parkem.I jeho smích mě dokázal dostatečně pobavit a to nepočítám forky zbytku jeho hulících kamarádů.Za pozornost určitě stojí dále Paul Rudd hrající otce, manžela. ()

0Fusion

Příjemná komedie o (obvykle) nepříjemných věcech, která neurazí ani nenadchne. Na můj vkus film obsahuje příliš mnoho hulení a sprostých slov, na druhou stranu to vyvažuje pohled na krásnou a přirozenou Katherine Heigl. ()

david666

Asi se budu lišit od ostatních uživatelů ale mě film nějak nenadchl. V recenzích psali, že se jedná o "drsnou" komedii - nevím mi to tak nepřipadalo. Jestli se však "drsnost" hodnotí podle frekvence použití slova f**k - ta ano. Jinak mi film nepřipadal nějak vyjímečný . Za *** dávám jen díky povedenému začátku, kde jsem se i zasmál (hlavně gagům v podání mužského osazenstva), ale pak se zde začal zdlouhavě řešit vztah ústřední dvojice, což trvalo asi 1,5 hodiny s vyústěním do klasického happy endu kdy došlo k "nápravě" nespolehlivého jedince. Tato část filmu mě nudila a navíc mi scény a dialogy připadal klišovité jak z červené knihovny (mimo použití v/u "f**k":-)). ()

COLOR

Nó, čo dodať - úplne obyčajná americká komédia s niekoľkými vtipnými momentami, ale so zaujímavou zápletkou a happyendom... ()

Dexter666

Priemerny film. Priemerne zabavny (zasmial som sa naozaj iba parkrat), priemerne natoceny. Obohrate vtipky o hulicoch, obohrate nadavky, obohrate blondinky, prekvapila ma trosku pritomnost Paula Rudda, hral vyborne. Musim povedat, ze som od toho cakal viac. Pre mna jednoznacna jednorazovka. Viac romantika ako komedia. Za nadavky a fekalny humor este jedna * dolu. Boze, ved take obmedzene neboli ani Prci prci... ()

Belerofon

Apatow se pohybuje v obvyklých žánrových klišé jak se na americkou komedii sluší a patří, ale je v tom něco daleko víc. Knocked Up je legrace (lepší než superbad) a ústřední dou alias ňouma a kráska je skvělé. Apatow se dívá na problém nechtěného otěhotnění s velkým nadhledem a tunou ostřejších hlášek a i stopáž přesahující dvě hodiny nebyla chvíle, kdy bych se nezasmál nebo neušklebil a to se mi u americké komedie v poslední době moc nestává. ()

Sonick

Ne, ne, ne, nebylo to roztomilý, bylo to strašný. Tolik jsem se tešil, kritika opěvovala film snad jako nejlepší komedii ever. A tak jsem u toho seděl a nudil se. Romatika? Kde? Jedna hvězdička za vtip o Jamesi Foxovi a za toho vousatýho týpka. Tenhle american dream like film byl přesně šálek mé kávy. Kafe nepiju. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii