Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

Syndrom

Osvěžujícím způsobem románová romedie, která ale zůstala trochu na půli cesty. Jasně, na scénář zaměřeného filmomila to uspokojí, ale mě ne, protože je vidět jak té civilní dramaturgii chybí nádechy a výdechy (postava přemýšlí a vnímá) - jako umí unikátně Bokovka (2004). Takové prznění knihy dobrým filmem! Atmosférou a hlavně u hrdinky jsem si vzpomněl na poznatek Rodericka Thorpa z knihy, která byla předlohou Die Hard (Nothing Lasts Forever): "byli k sobě otevření, byli svobodní a nebyli malicherní. To byly ty nejlepší rysy americké národní identity." ()

Arren

Popis reálné situace: Koukáme se na tento film se spolubydlícím (dvakrát vracíme, neboť nás přepadl spánek) a cca 20 minut před koncem, už si nepamatuju přesný důvod, jsme film přerušili a už nezapnuli. A to se mi již dlouho nestalo. Ani netoužím vědět, jak to dopadlo. Někdo označuje tuto komedii jako svěží a neotřelou, já spíše volím slova jako nudná a nevýrazná. Celá situace, ohledně úspěšné krásné dívky a buranského porno-nerda a o jejich sblížení a lásce, se mi jeví jako zcela nereálná a plytká. Sám se jenom směji tomu davu, který ji vynáší do nebes jako cosi průlomového, díky pozitivnímu komerčnímu ohlasu. ()

numan

Nuda, nuda, nuda. Přihlouplej emerickej film o přihlouplejch emerickejch lidech a jejich fakt zničujících problémech. Realismus? Už vidím tu blonďatou televizní celebritu, která si v reálu nabrnkne stodvacetikilovýho tupouna ze squatu a hodlá s ním spojit svůj život. Pracně z palce vycucaná "vztahovka" - tedy víc jak dvě hodiny keců, prdů, beďarů ala "muži jsou z Marsu a ženy z Venuše" - okořeněná několika sprosťačinama. Přesně takhle si představuju totální ztrátu času. A komedie??? To se víc nachechtám u televizních novin. ()

tom05

Nesdílím ( a nechápu ) nadšení z komedií p.Apatowa. Přesto , pokud bych byl nucen shlédnout některou z nich znovu,byla by to Zbouchnutá. To není kompliment , to je jen menší zlo. Jesli tohle má být nastupující generace amerických herců, tak přecházím na albánskou kinematografii. ()

jcall2bad

Velice příjemná komedie, která se nebojí zajít jistými směry dál, než se doposud mnoho filmů odvážilo. Set Rogen je sympaťák jako hrom. Jen to mohlo být kapku kratší. ()

Vital

Pěkná pohádka,která nemá nijak originální děj,hlavně kvůli konkurenci v tomto žánru.Ovšem to není zas tak přehnané,není tam tolik hluchých míst a rychel to uteklo.A co mě nejvíc překvapilo,že Paul Rudd je Mike Hennigen z Přátel,který chodil a následně si vzal Pheobe. ()

CuriousGuy

Velké překvapení. Naplnění koceptu tu funguje o dost více, než u ve stejnou dobu vydaného SuperBad. Sice se nevyhne nějakým těm klišé, ale skvěle se na to kouká. ()

lada32

Asi procházím složitým duševním vývojem,co den to nějaká romantická komedie.Často jsem v minulosti ohrnoval nos nad kamarády co těmhle filmům říkaly oddechové.Říkaly-já si chci u filmu odpočinout.Ale jo.U tohoto snímku si odpočinete i pobavíte.Jen nemohu pochopit čím Alison ten náš Ben zaujmul.On to totiž nebyl obyčejný buran,ale co horšího,americký buran. ()

Houbos

Než došlo na hlavní linii, bavil jsem se královsky. Půvabná moderátorka na počátku slibné kariéry se nechá zbouchnout a následně se zabouchne do obtloustlého, věčně zhuleného kanadského povaleče. Kde je kontakt s realitou? Obvyklý předvídatelný děj nemohu mít za zlé. Od spoluautora Freaks and Geeks bych čekal lepší podívanou. Potěšil Seth Rogen, kterého jsem od jeho 17 let právě ve Freaks and Geeks na obrazovce neviděl. ()

SheldonC odpad!

Vysoké hodnocení a slova jako vtipná a inteligentní komedie mě přivedly k tomuto filmu. A teď si popravdě nejsem úplně jistá, že jsem viděla ten samý film jako většina hodnotících. Kdybych ten čas strávila civěním do zdi, tak bych udělala líp. Protože vedle tohoto snímku je bílá zeď nejen vtipná, ale dokonce i inteligentní. Naprosto souhlasím s názorem JB2203. ()

Priest

Typická americká komedie, kde hlavní roli hraje opět náhoda a nevázaný sex, končící happy endem. Ale je pravda, že jsem se celé dvě hodiny bavil a proto doporučuji. ()

Tomy_TO

Velmi dobra komedia. Smial som sa od zaciatku do konca. Velmi dobre vybrana dvojica. Ona pekna uspesna zena na ktorej idete oci nechat a on povalac na ktorom sa smejete hned ako sa ukaze vo dverach. Protiklady sa proste pritahuju a myslim si ze im to spolu sekne. Musim sa priznat ze som pred tymto filmom Setha Rogena nepoznal. Svojim vykonom na mna ale zaposobil a ja sa tesim na jeho dalsie ulohy :) ()

montel

Alison (Katherine Heigl) je mladá, krásná a v práci ji zrovna povýšili, takže ji pro radost nic nechybí. Ben (Seth Rogen) je sice také mladý, ale je bez práce, nemá ani vindru, bydlí s kamarády a zajímá se jen o nahotinky. Tito dva se potkají na jedné párty, kde se spolu opijou a následně se spolu vyspí. Tito dva už se nikdy neměli vidět, o pár týdnů později ovšem Alison Benovi zavolá, protože je těhotná...Přetažená buranská komedie, která by mohla mít na víc, bohužel je ale příliž dlouhá a ani pár dobrých vtipů Setha Rogena to nezachrání. Přesto je to docela koukatelné, což je plus. 60% ()

Chlo0opek

Místy nad-, místy zas podprůměrná komedie - takže ve výsledku 3*. Katherine byla sexy i těhotná. Zbytečně moc vulgarismů, které tak srážejí hodnocení. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii