Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

Andreinna

Nuda, blbost! A ústřední hereckou dvojici prostě nesnášim! Ale vydržela jsem to dokoukat, takže tomu tak odpovídá ta jedna hvězda... ()

Adina

Mám ráda tyhle kluky, Paula Rudda, Jonaha Hilla a hlavně Jasona Segela. Na tenhle film jsem se teda fakt těšila, ale dokoukala jsem to s děsným sebezapřením. Nápad je to totiž fajn, ale zpracovanej neoriginálně a nudně. Nejvíc mi vadila hlavní hrdinka a její ségra, takový krávy aby člověk pohledal! Podle toho taky vypadaly zápletky - rozuměj hádky. Jednu hvězdičku dávám právě za ty scénky, kde byli jenom chlapi. ty ušly, ale taky to nebyla žádná hitparáda. ()

Jankoo

Nevim jestli se shodnu s vašim smyslem pro humor ale například imitace Roberta De Nira mě donutila se zasmát ještě 3x během filmu když jsem si na ní vzpoměl, a celkově můžu říct, že jsem se nenudil takže dávám 4 hvězdy. :) ()

andydufrsn

Komedie, která se snaží být praštěnou pubertální komedií ve stylu Hele vole, kde mám káru, či Undercover brother, ale moc jí to nejde. ()

afromaros

Raz stačilo, možno keby bol film o 30 min kratší...niektoré zbytočné scénky. Ale asi aj tak by som viac ako 3 * nedal. ()

phoenix9

Na prvýkrát mi to prišlo vtipnejšie , ale časom stráca , a možno je to kus dĺhé . Katherine je kočka, a na ostatných komikov sa dobre pozerá . V rámci komedíí je to ale fajn. 65 % ()

Azitras

Pro life propagandistická mrdka, co má za účel posílit patriarchální společnost, donutit ženy vzdát se kvůli nechtěnému parchantovi kariéry, uhnízdit se v domácnosti a starat se o děcka. Náboženští fanatici v Texasu musí mít radost, za takovýto nechutný pro life film od zpátečnických misogynních hovad. Sere mě, jak tyhle filmy úplně demonizujou tu možnost jít na potrat. To aby se ženská cítila jako úplnej odpad, když jde na potrat, vzhledem k tomu, co se do lidí hustí v těchto filmech. Přitom potrat je normální věc. Nenechte se kurva zmást těma propagandistickýma zmrdama. Měli by všichni do jednoho pochcípat, aby celý svět konečně žil v míru. ()

Puxxx

Úplná paráda, už som to videl niekoľkokrát a stále skončím dosť uchechtaný. Po štarte na tej oslave so sestrou je to dosť predvídateľné, ale nevadí. Je to dobre napísané a parádne obsadené. Seth Rogen hrá akoby sám seba, Katherine Heigl nie je žiadna thymolínová krásavica, ale príjemná dievčina, Leslie Mann skvele zahrala staršiu, mierne strelenú sestričku, Paul Rudd dobrý ako skoro vždy (hrajú spolu - a podobným štýlom i v Štyridsiatke na krku) a tá partia Benových kamošov a spolubývajúcich ... Jedna hláška a fór za druhým, naozaj podarená komédia po všetkých stránkach. Apatow je dobrý. ()

IceFraud

Romantická komedie bez humoru a romantiky. Skvělí komici Segel a Hill neměli šanci ukázat co v nich je a Rudd s Rogenem se snažili být romantičtí (nic moc). Jestli se chcete zasmát nedoporučuji. Romantika fakt špatná taky. ()

patient333

V poslednej dobe prechádzam všetky počiny z dielen Juda Apatowa a musím povedať, že jeho realistické kómedia ma bavia. Vychádzajú zo skutočnosti a žiť sa s hlavným hrdinom nie je vôbec náročné...mnohokrát sa sami ocitáme v takých situáciach. Humor na úrovni - teda vychádzajúci zo životných situácii. Musím uznať, že som si obľubil zoskupenie hercov Rudd-Rogen-Segel - ktorí sa častokrát vyskytujú vo filmoch spolu. Respektíve za mňa o troško lepšie ako Sandlerova partia. ()

AnkaF

Těžko uvěřitelná zápletka, kdy úspěšná, prsatá krasavice po náhodném sexu s nezaměstnaným zoufalcem otěhotní a ani na pikosekundu neuvažuje o potratu, ačkoliv má nastartovanou ambiciózní kariéru v televizi. Naopak se snaží s tímto 120kilovým lúzrem navázat seriózní vztah a dát mu šanci. Všichni u obrazovek sice vidí, že to nemůže fungovat – jejich sociální bubliny jsou vesmíry vzdálené tisíce světelných let – ale překorektní hlavní hrdinka bez mrknutí oka u tohoto zoufalce přehlédne takové drobnosti jako je absence jakéhokoliv zaměstnání, squotové bydlení, hulení trávy, nekonečné pařby atd. Hlavní hrdina opravdu nemá této ženě, zobrazené jako bezchybná bohyně, co nabídnout, teda kromě svého pokorného obdivu a nekonečné touhy po sexu. Nutno podotknout, že bezchybnost hlavní hrdinky dost leze na nervy, takže musím přiznat, že některé pasáže jsem neviděla. Spoiler – po nějakých peripetiích se však vše v dobré obrátí, mimoňský lúzr se odstřihne od špatných kamarádů, získá práci i normální bydlení a dva cizí lidé se stanou šťastnými rodiči směřujícími do harmonického vztahu… Co někoho (- například mne) zarazí je množství tupých vulgarismů (je to mezi dospělými Američany normální ? nebo si tvůrci myslí, že je to vtipné? nebo obojí?!). Samoúčelně zbytečné se mi zdály záběry na nahé tělo těhotné hrdinky, zejména záběr na otevřená rodidla. Nahá prsa v amerických filmech vadí, ale vulva roztažená dětskou hlavičkou ne?! Bezradný scénárista patrně nevěděl, jak vygradovat finále… ()

zanet.r odpad!

Bohužel mě film hrozně nudil a měla jsem problém ho dokoukat do konce, nepotřebuju poslouchat od začátku do konce sprostý slova a ani vtipný to nebylo. Byla to jedním slovem NUDA.... Nechápu ty kladný recenze ()

Ronniesmithx

Nejnudnější film, co jsem zatím tenhle rok viděla. Kdyby to bylo aspoň vtipné anebo tam byla nějaká zajímavá zápletka, ale ne. Napustil ji semenem, otěhotněla, dali se dohromady, rozešli se, dali se dohromady a porodila. Nedokázala jsem to ani dokoukat na jeden zátah. Pokud se chcete unudit k smrti, tak tenhle film doporučuji. ()

Sejkorka

Překvapení. Despekt na počátku, především český název, určený pro puberťáky. I když si nedovedu nějak přiměřeně přeložit to Knocked up. Druhý zádrhel je Seth Rogen, který mi většinou vůbec nesedí (Srážka s láskou).Snad Zack a Miri točí porno ujde. No a zpočátku filmu to potvrzuje, flákač, velkohubej hulič. Pak se to překlopí a stane se z něj zodpovědný budoucí otec. Scéna, kdy má při šukačce s těhotnou Allison obavy, že zraní svoje dítě je úplně skvělá. Katherine Heigl (kvůli které jsem film přeci jen skouknul) je dost dobrá a hlavně hezká. Škoda,že má na sobě vždycky podprdu, bylo by to ještě zajímavější. Překvapení je v tom, že dávám 3* a souhlasím se 64%. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii