Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

Hrus

Skušná kadence vtípků, ale bez Katherine Heigl by to byla pouze průměrná komedie sázející pouze na komiku vyplývající ze vztahu flákač/hulič a úspěšná krásná žena a mírně fekální humor (na pro mě ještě docela snesitelné úrovni). Už sem říkal, že mám rád Katherine Heigl? 70% ()

sAreOn

Vtipná, inteligentní a realistická komedie. Sice konec už je poměrně nudný, ale za začátek a prostředek si ty 4* zaslouží :-D ()

májovec13

Některý scény fakt povedený, Seth je sympaťák, ale je to zbyečně moc dlouhý. Scéna ve Vegas mě vyloženě zklamala. Jinak příjemný film, který jako výplň všedního večera neurazí ale ani nenadchne. ()

jopal

Vsetko uz bolo napisane...Prima oddychovka, ktora pobavi a cloveka zrelaxuje. Edit 07.18. Stale dobra zabava. ()

Entfak

Asi tak. Námět byl velice dobrý, proto jsem to vůbec pustil. Nicméně se z toho dle mého dalo vyždímat daleko více. Jedná se sice o romantickou komedii, avšak dějová línie je poměrně nadsazená. Katherine Heigl popravdě moc nemusím, Seth Rogen a Jason Segel to však dosti vyvážili. Každopádně se jendá o příjemný film u kterého je lepší nečekat závratný spád. 60% víc ani ťuk ()

lehkoživka

Celkem o hovně a neskutečně dlouhé. První polovina byla ještě celkem koukatelná, ale se to začalo zvrhávat v klasickou romantickou srágoru. Katherine Heigl se mi líbila, ten kudrnatej jouda bez špetky charismatu a komediálního talentu ne. ()

@nthr4X

Zbytečně dlouhé, o komedii se nedá téměř mluvit a romantika není příliš můj filmový šálek kafe. Lepší 2* ()

jessic

Mix romantické komedie a komedie o flákačích s týpky jak od Kevina Smithe. Ambiciózní hlavní hrdinka otěhotní, když se opilá jednou vyspí s největším buranským křupanem, který má ale zlaté srdce. Pretty woman pro muže aneb jak trapný, odporný a tlustý loser ke štěstí přijde. No přece tak, že zanechá party flákačských kamarádů, nastoupí do práce, koupí byt, začne nakupovat dupačky a změní se v nudného, tlustého taťku. ()

ludovit14

Veľmi zaujímavá komédia, ktorú odporúčam každému, kto sa chce inteligentne zabaviť. Film síce nie je bez chyby (vhodné by bolo film trochu prestrihať), napriek tomu je táto komédia príjemnou rodinnou záležitosťou pre sobotný večer. Film dokáže vynikajúco pobaviť. Zaujímavosťou filmu je to, že vedľajšie dejové línie dotvárajú príbeh do uceleného sveta filmu, ktorý je naozaj veľmi verný realite....HOD:76%....PS:..CHCEM vidieť ako sa dá nafajčiť cez plynovú masku. ()

Mery235 odpad!

...nevkusny, nechutny, neinteligentny, hrozny film.... neocakavala som od toho filmu vela, mala som ho v zalohe, ze ak sa niekedy budem strasne nudit, tak si to pozriem... chyba!! ... zbytocne straveny cas, nastastie len vo vlaku, inak by som si to ovela viac vycitala... ani som nemala sil dopozerat to cele, tak velmi sa mi to nepacilo a nudilo ma to... poslednu pol hodinku som uz len popreskakovala, aj tak bolo uz od zaciatku jasne, ako to dopadne... no des... film o nicom, pribeh sa dal ovela viac a krajsie a inteligentnejsie rozpracovat... sympaticky herci sa stali nesympatickymi, este stale nemozem uverit, ako sa na to Katherine Heigl mohla dat.... ach jaj... jedine chvilky na pousmiate boli sceny s Paulom Ruddom, ale ani to mi neda to srdce zvysit hodnotenie aspon na jednu * ... nehrozi... uz len na tu hrozu zabudnut a bude to v poriadku... ()

Jenn odpad!

Co to sakra bylo. Po tomhle filmu rozhodně NECHCI DĚTI, ten záběr na její..uhum, ne, díky. Nesympatická kráva se vychrápe s hustým týpkem, kterýmu pak všechno zakazuje. Bejt ten chlap, nakopu jí. A co to sakra má ta její blbá ségra za problém?! ()

Jifo

Judd Apatow má výjimečný dar vyprávět reálné situace ze života, které jsou pojaté tak specifickou formou zábavy, že chápu poměrně rozporuplná hodnocení jeho filmů. Chápu, že někomu tento tak trochu vulgární humor nesvědčí, ale já k těmto divákům nepatřím. Při jeho filmech se bavím a u tohoto snímku tomu nebylo jinak. Seth Rogen je ve své roli přirozený a mezi ním a Katherine Heigl to jiskří, i přes to, že to jsou diametrálně odlišní lidé. Ve vypjatých situacích se chovají realisticky a přirozeně. Není to tak “umělé“ jako většina komedií z Hoolywoodské produkce. Dávám 75 %, ale chápu ty plné palby některých uživatelů. Já jakožto nezkušený, dospělým životem téměř netknutý, mladík, nemůžu některé situace a vtipy plně pochopit, a tedy propojit s vlastním životem a říct si: „Jo, takhle to je i u mě doma". Ale i přesto je pro mě Zbouchnutá výstižným filmem, který si zaslouží uznání. ()

zigy

V hlavní roli je věčně zhulený sprosťák - dement, se kterým se bůhvíproč vyspí solidní kráska.....a je z toho dítě - a teď co s tím? Už ta zápletka je super, a když si přidáme dost dobrý scénář, který si nebere servítky, tak je to velmi svěží záležitost. Slabinou jsou jen některé fóry kámošů sprosťáků, které jsou už za hranou, anebo jsem je někdy nepobral, neznaje amerických kulturních souvislostí....ale jinak zábavná i vcelku poučná záležitost pro budoucí rodiče.....takže jen houšť a větší kapky, pane Apatowe. ()

Sharlis

Mám veľmi rád filmy s Rogenom (a spol.), ale dobre som vedel prečo Knocked Up odkladám. Ako sa píše nižšie je to inteligentná a realistická komédia, ale keď sa pozriem na zostavu hercov, tak vidím zostavu, ktorá rozhodne nehráva tento typ filmov. Miešanie vážnej témy s (pokusmi) o akúsi komédiu ma absolútne nechytilo a celkovo gagy i scény mi prišli skôr ako trápne vsuvky do vážnej témy. Nesmial som sa, nebavil som sa, sledoval som Rogena a Heigl ako 133 dlhých minút diskutujú o tom či spolu budú alebo nebudú na konci filmu... a diskutovali nudne a depresívne. Rovnaké pocity som mal z filmu i ja. ()

kokofek

Tak jsem se po dlouhé době odhodlala k zhlédnutí americké komedie.Ale bohužel opět zklamání.Asi to už zase dlouho(nikdy neříkej nikdy) neudělám.Zasmála jsem se asi 2x a to velmi vlažně.Natočeno pro široké davy americké populace, která se zřejmě směje všemu.Nutný pak poučný a hlavně šťastný konec.Fuj. ()

enter.

Film by byl lepší, kdyby byl kratší. Zbytečně mnoho nudných a o ničem vypovídajících scén. V podstatě jsem se během sledování nudil. Jinak by to byla fajn taková ta americká komedie alá prcičky, 40 let panic apod. ()

LencaN

Ubohá komedie plná klišé, předsudků a pitomých hlášek. Herci krajně nesympatičtí, dokonce i jinak moje docela oblíbená Katherine Heigl se tady chová jako totální pipina. Toto byla katastrofa a vůbec nechápu, koho ten film může tak bavit. Omlouvám se, ale toto mi fakt nesedlo. Vždyť existuje taková spousta mnohem lepších romantických či vztahových komedií. Velice slabý odvar. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii