Ostrov pokladů

Ostrov pokladov

Dobrodružný / Komedie

Francie / Velká Británie / Maďarsko, 2007, 95 min

• Hejtmy

Tak ty kozénky byly fakt luxusní, ale jinak bohužel film nestál za nic. S knížkou od Stevensona, kterou jsem měl jako malej hrozně rád, nemá kromě pokladu, ostrova a pár jmen vůbec nic společnýho. Tvůrci se zřejmě snažili nedostatek nápadů a kvality vykompenzovat ohromným množstvím pokusů o vtip, a i když se jich pár povedlo, tak těch špatnejch bylo asi desetkrát víc. Herci až na výše zmíněnou dámu taky nic moc. Viděl jsem už i spoustu horších filmů, ale zájemcům o tenhle film jednoznačně doporučuju se mu vyhnout. Pokud teda nemáte pod 10 let nebo IQ shnilé tykve, pak by se vám film možná líbil. 15%(16.1.2010)

• poz3n

To byla ale hovadina. Jednu hvězdu za ty vnady.(27.2.2011)

Pamatuju si Fanfána Tulipána z roku 2003, který také pocházel z Francie. Představte si starého Fanfána a nového Fanfána. Naprosto stejně je to se starým Ostrovem pokladů a tímhle novým. Mě to stejně tak bavilo, ale oba novější filmy dostali daleko nižší hodnocení. Není se čemu divit, plno lidem bude vadit, že si v novějších verzích tvůrci upravili, na co přišli. Každopádně technicky je film natočenej výborně a tak se mu upřít nic nedá. Co je ale důležitější, tak především fakt, že režisér narval do filmu nádhernou Alici Taglioni. V tu chvíli mi bylo jedno, že film je docela i vtipný, technicky zvládnutý a bůhví co ještě. Když se na plátně objevila tahle krasotina, dal bych filmu okamžitě pět hvězdiček. Jenže to by musela hrát ve filmu celých 100 minut v kuse.(25.12.2010)

• Z0oMb3E

"Výborná komédia", ktorú zachraňujú dve veci. Prvá sú asi dva vydarené fóry a druhá vec, ktorá zachraňuje film je Alica. Bohužiaľ nieje to jej hereckým umením. Neviem, aký podnet dohnal filmárov natočiť tento počin. Možno aspoň niečo vyryžovať na pirátskom šialenstve spôsobenom Pirátmi z Karibiku. Možno pochváliť sa tým, že aj Francúzi vedia natočiť afektovanú zlátaninu. Neviem. Vznikol z toho nevtipný pokus, pri ktorom sa budete viac nudiť ako baviť. Odmietam napísať viac!(21.12.2011)

Kluci, tohle musíte vidět, protože kozy Alice Taglioni jsou nadpozemsky dokonalý. Čisté z kozího pohledu je tenhle film těžkej luxus.(27.7.2008)