poster

Ostrov pokladů

 • Francie

  L'île aux trésors

 • anglický

  Treasure Island

 • Slovensko

  Ostrov pokladov

Dobrodružný / Komedie

Francie / Velká Británie / Maďarsko, 2007, 95 min

Režie:

Alain Berberian

Předloha:

Robert Louis Stevenson (kniha)

Kamera:

Vilko Filac

Střih:

Sylvie Landra

Kostýmy:

Martine Rapin
(další profese)
 • igi B.
  *

  Jestli měl být tenhle film parodií, tak snad jen za to je ta jedna hvězdička... Jestli mi časem dojde, že to byl vážně míněný pokus o komerční vejvar ze starého kulturního pokladu, přepíšu své hodnocení na "odpad". A nespraví to tedy ani bujné prsníky hujné paní baronky Evangelíny Magdalény Elizaběty Marie Jenovéfy Trelawneyové... °-[] - - - P.S. Ale jak tak na to hledím, A.B. d.m.s.n. trošku aspiruje na roli frantíckého Zděnka Trošky. Tož tak asi... :-/ - - - - - (Poprvé viděno 26.2.2011 na českotelevizáckém ostrovu bez pokladů, bohužel s českým dabingem, hodnocení 199., komentář zde jako šestnáctý - 26.2.2011)(26.2.2011)

 • baaaja
  **

  Podle mýho je to hodně slabej nesmysl - viz barončina nepochopitelná schizofrenie a její tajemná zabijácká rukavice, to jsem trošku nepochopila. Chvíli hodná a milá nevinná baronka a pak je z ní psychopat, kterej vesele zabíjí chlapi? Proč to tam jako bylo? A závěr taky nic extra.. no prostě žádná sláva, už bych na to znovu nekoukala na rozdíl od starší verze Ostrova pokladů.(12.2.2011)

 • Hejtmy
  *

  Tak ty kozénky byly fakt luxusní, ale jinak bohužel film nestál za nic. S knížkou od Stevensona, kterou jsem měl jako malej hrozně rád, nemá kromě pokladu, ostrova a pár jmen vůbec nic společnýho. Tvůrci se zřejmě snažili nedostatek nápadů a kvality vykompenzovat ohromným množstvím pokusů o vtip, a i když se jich pár povedlo, tak těch špatnejch bylo asi desetkrát víc. Herci až na výše zmíněnou dámu taky nic moc. Viděl jsem už i spoustu horších filmů, ale zájemcům o tenhle film jednoznačně doporučuju se mu vyhnout. Pokud teda nemáte pod 10 let nebo IQ shnilé tykve, pak by se vám film možná líbil. 15%(16.1.2010)

 • Z0oMb3E
  *

  "Výborná komédia", ktorú zachraňujú dve veci. Prvá sú asi dva vydarené fóry a druhá vec, ktorá zachraňuje film je Alica. Bohužiaľ nieje to jej hereckým umením. Neviem, aký podnet dohnal filmárov natočiť tento počin. Možno aspoň niečo vyryžovať na pirátskom šialenstve spôsobenom Pirátmi z Karibiku. Možno pochváliť sa tým, že aj Francúzi vedia natočiť afektovanú zlátaninu. Neviem. Vznikol z toho nevtipný pokus, pri ktorom sa budete viac nudiť ako baviť. Odmietam napísať viac!(21.12.2011)

 • poz3n
  *

  To byla ale hovadina. Jednu hvězdu za ty vnady.(27.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace