Ostrov pokladů

Ostrov pokladov

Dobrodružný / Komedie

Francie / Velká Británie / Maďarsko, 2007, 95 min

• Smok

Prišiel som, videl som, stačilo. A nezachránili to ani barónkine barokovo kypré tvary vylievajúce sa do kamery. Je smutné ak si divák po dopozeraní dobrodružno - rodinného filmu pamätá len výstrih hlavnej hrdinky. Ak budem chcieť nabudúce vidieť kypré tvary, tak radšej siahnem po inom žánri.(30.10.2009)

Kluci, tohle musíte vidět, protože kozy Alice Taglioni jsou nadpozemsky dokonalý. Čisté z kozího pohledu je tenhle film těžkej luxus.(27.7.2008)

Rozpočet €24,500,000║Tržby Celosvetovo $4,026,509║(14.5.2009)

• poz3n

To byla ale hovadina. Jednu hvězdu za ty vnady.(27.2.2011)

• igi B.

Jestli měl být tenhle film parodií, tak snad jen za to je ta jedna hvězdička... Jestli mi časem dojde, že to byl vážně míněný pokus o komerční vejvar ze starého kulturního pokladu, přepíšu své hodnocení na "odpad". A nespraví to tedy ani bujné prsníky hujné paní baronky Evangelíny Magdalény Elizaběty Marie Jenovéfy Trelawneyové... °-[] - - - P.S. Ale jak tak na to hledím, A.B. d.m.s.n. trošku aspiruje na roli frantíckého Zděnka Trošky. Tož tak asi... :-/ - - - - - (Poprvé viděno 26.2.2011 na českotelevizáckém ostrovu bez pokladů, bohužel s českým dabingem, hodnocení 199., komentář zde jako šestnáctý - 26.2.2011)(26.2.2011)