Ostrov pokladů

Dobrodružný / Komedie

Francie / Velká Británie / Maďarsko, 2007, 95 min

Alain Berberian

Předloha:

Robert Louis Stevenson (kniha)

Vilko Filac

Sylvie Landra

Scénografie:

Jean-Jacques Gernolle

Kostýmy:

Martine Rapin

Jestli do toho můžu kecat, v příštím životě chci bejt korzetem Alice Taglioni. V tom dosavadním jsem totiž prochodil už spousty hor, ale takhle krásný kopečky s údolím nejsou nikde. Jo a můj malej generál by k tomu rád dodal: blem blem prm brm slint škit jou jou uáááááááááááá!!!(8.2.2013)

• Smok

Prišiel som, videl som, stačilo. A nezachránili to ani barónkine barokovo kypré tvary vylievajúce sa do kamery. Je smutné ak si divák po dopozeraní dobrodružno - rodinného filmu pamätá len výstrih hlavnej hrdinky. Ak budem chcieť nabudúce vidieť kypré tvary, tak radšej siahnem po inom žánri.(30.10.2009)

• poz3n

To byla ale hovadina. Jednu hvězdu za ty vnady.(27.2.2011)

Rozpočet €24,500,000║Tržby Celosvetovo $4,026,509║(14.5.2009)

• baaaja

Podle mýho je to hodně slabej nesmysl - viz barončina nepochopitelná schizofrenie a její tajemná zabijácká rukavice, to jsem trošku nepochopila. Chvíli hodná a milá nevinná baronka a pak je z ní psychopat, kterej vesele zabíjí chlapi? Proč to tam jako bylo? A závěr taky nic extra.. no prostě žádná sláva, už bych na to znovu nekoukala na rozdíl od starší verze Ostrova pokladů.(12.2.2011)