poster

Ostrov pokladů

 • Francie

  L'île aux trésors

 • anglický

  Treasure Island

 • Slovensko

  Ostrov pokladov

Dobrodružný / Komedie

Francie / Velká Británie / Maďarsko, 2007, 95 min

Režie:

Alain Berberian

Předloha:

Robert Louis Stevenson (kniha)

Kamera:

Vilko Filac

Střih:

Sylvie Landra

Scénografie:

Jean-Jacques Gernolle

Kostýmy:

Martine Rapin
(další profese)
 • Smok
  **

  Prišiel som, videl som, stačilo. A nezachránili to ani barónkine barokovo kypré tvary vylievajúce sa do kamery. Je smutné ak si divák po dopozeraní dobrodružno - rodinného filmu pamätá len výstrih hlavnej hrdinky. Ak budem chcieť nabudúce vidieť kypré tvary, tak radšej siahnem po inom žánri.(30.10.2009)

 • Pepinec
  ***

  Jestli do toho můžu kecat, v příštím životě chci bejt korzetem Alice Taglioni. V tom dosavadním jsem totiž prochodil už spousty hor, ale takhle krásný kopečky s údolím nejsou nikde. Jo a můj malej generál by k tomu rád dodal: blem blem prm brm slint škit jou jou uáááááááááááá!!!(8.2.2013)

 • Ozo
  **

  Jedna hvězdička za levé prso, druhá hvězdička za pravé prso Alice Taglioni. Jinak těžce nezáživný film, na který do týdne zapomenu (což vlastně odpovídá těm dvěma hvězdám, většinu takto hodnocených filmů prostě zapomenu).(12.4.2012)

 • rikitiki

  Nemůžu hodnotit, viděla jsem jen kousek, ale nejsem si jistá, jestli scénárista tu knížku vůbec četl. Spíš mu někdo v hospodě před zavíračkou převyprávěl její obsah. Film nemusí otrocky následovat knihu, ale tohle opravdu mysleli tvůrci vážně? John Silver - démonické a svůdně sebevědomé zlo, jak ho popsal Stevenson ,se v tomto filmu proměnil v bačkorovitého osmého trpaslíka od Sněhurky. Kterého Sněhurka vyhodila z chaloupky, protože byl trapný. /26.2.2011/(26.2.2011)

 • Hejtmy
  *

  Tak ty kozénky byly fakt luxusní, ale jinak bohužel film nestál za nic. S knížkou od Stevensona, kterou jsem měl jako malej hrozně rád, nemá kromě pokladu, ostrova a pár jmen vůbec nic společnýho. Tvůrci se zřejmě snažili nedostatek nápadů a kvality vykompenzovat ohromným množstvím pokusů o vtip, a i když se jich pár povedlo, tak těch špatnejch bylo asi desetkrát víc. Herci až na výše zmíněnou dámu taky nic moc. Viděl jsem už i spoustu horších filmů, ale zájemcům o tenhle film jednoznačně doporučuju se mu vyhnout. Pokud teda nemáte pod 10 let nebo IQ shnilé tykve, pak by se vám film možná líbil. 15%(16.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace