poster

Ostrov pokladů

 • Francie

  L'île aux trésors

 • anglický

  Treasure Island

 • Slovensko

  Ostrov pokladov

Dobrodružný / Komedie

Francie / Velká Británie / Maďarsko, 2007, 95 min

Režie:

Alain Berberian

Předloha:

Robert Louis Stevenson (kniha)

Kamera:

Vilko Filac

Střih:

Sylvie Landra

Scénografie:

Jean-Jacques Gernolle

Kostýmy:

Martine Rapin
(další profese)
 • rikitiki

  Nemůžu hodnotit, viděla jsem jen kousek, ale nejsem si jistá, jestli scénárista tu knížku vůbec četl. Spíš mu někdo v hospodě před zavíračkou převyprávěl její obsah. Film nemusí otrocky následovat knihu, ale tohle opravdu mysleli tvůrci vážně? John Silver - démonické a svůdně sebevědomé zlo, jak ho popsal Stevenson ,se v tomto filmu proměnil v bačkorovitého osmého trpaslíka od Sněhurky. Kterého Sněhurka vyhodila z chaloupky, protože byl trapný. /26.2.2011/(26.2.2011)

 • T2

  Rozpočet €24,500,000║Tržby Celosvetovo $4,026,509║(14.5.2009)

 • baaaja
  **

  Podle mýho je to hodně slabej nesmysl - viz barončina nepochopitelná schizofrenie a její tajemná zabijácká rukavice, to jsem trošku nepochopila. Chvíli hodná a milá nevinná baronka a pak je z ní psychopat, kterej vesele zabíjí chlapi? Proč to tam jako bylo? A závěr taky nic extra.. no prostě žádná sláva, už bych na to znovu nekoukala na rozdíl od starší verze Ostrova pokladů.(12.2.2011)

 • Z0oMb3E
  *

  "Výborná komédia", ktorú zachraňujú dve veci. Prvá sú asi dva vydarené fóry a druhá vec, ktorá zachraňuje film je Alica. Bohužiaľ nieje to jej hereckým umením. Neviem, aký podnet dohnal filmárov natočiť tento počin. Možno aspoň niečo vyryžovať na pirátskom šialenstve spôsobenom Pirátmi z Karibiku. Možno pochváliť sa tým, že aj Francúzi vedia natočiť afektovanú zlátaninu. Neviem. Vznikol z toho nevtipný pokus, pri ktorom sa budete viac nudiť ako baviť. Odmietam napísať viac!(21.12.2011)

 • Enšpígl
  ***

  Kluci, tohle musíte vidět, protože kozy Alice Taglioni jsou nadpozemsky dokonalý. Čisté z kozího pohledu je tenhle film těžkej luxus.(27.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace