poster

Ostrov pokladů

 • Francie

  L'île aux trésors

 • anglický

  Treasure Island

 • Slovensko

  Ostrov pokladov

Dobrodružný / Komedie

Francie / Velká Británie / Maďarsko, 2007, 95 min

 • Pepinec
  ***

  Jestli do toho můžu kecat, v příštím životě chci bejt korzetem Alice Taglioni. V tom dosavadním jsem totiž prochodil už spousty hor, ale takhle krásný kopečky s údolím nejsou nikde. Jo a můj malej generál by k tomu rád dodal: blem blem prm brm slint škit jou jou uáááááááááááá!!!(8.2.2013)

 • poz3n
  *

  To byla ale hovadina. Jednu hvězdu za ty vnady.(27.2.2011)

 • Hejtmy
  *

  Tak ty kozénky byly fakt luxusní, ale jinak bohužel film nestál za nic. S knížkou od Stevensona, kterou jsem měl jako malej hrozně rád, nemá kromě pokladu, ostrova a pár jmen vůbec nic společnýho. Tvůrci se zřejmě snažili nedostatek nápadů a kvality vykompenzovat ohromným množstvím pokusů o vtip, a i když se jich pár povedlo, tak těch špatnejch bylo asi desetkrát víc. Herci až na výše zmíněnou dámu taky nic moc. Viděl jsem už i spoustu horších filmů, ale zájemcům o tenhle film jednoznačně doporučuju se mu vyhnout. Pokud teda nemáte pod 10 let nebo IQ shnilé tykve, pak by se vám film možná líbil. 15%(16.1.2010)

 • igi B.
  *

  Jestli měl být tenhle film parodií, tak snad jen za to je ta jedna hvězdička... Jestli mi časem dojde, že to byl vážně míněný pokus o komerční vejvar ze starého kulturního pokladu, přepíšu své hodnocení na "odpad". A nespraví to tedy ani bujné prsníky hujné paní baronky Evangelíny Magdalény Elizaběty Marie Jenovéfy Trelawneyové... °-[] - - - P.S. Ale jak tak na to hledím, A.B. d.m.s.n. trošku aspiruje na roli frantíckého Zděnka Trošky. Tož tak asi... :-/ - - - - - (Poprvé viděno 26.2.2011 na českotelevizáckém ostrovu bez pokladů, bohužel s českým dabingem, hodnocení 199., komentář zde jako šestnáctý - 26.2.2011)(26.2.2011)

 • Smok
  **

  Prišiel som, videl som, stačilo. A nezachránili to ani barónkine barokovo kypré tvary vylievajúce sa do kamery. Je smutné ak si divák po dopozeraní dobrodružno - rodinného filmu pamätá len výstrih hlavnej hrdinky. Ak budem chcieť nabudúce vidieť kypré tvary, tak radšej siahnem po inom žánri.(30.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace