E lan

Po docela rozvláčnělém začátku vynikající druhá polovina z filmu bombu nedělá, ale rozhodně Hřebejkovi můžeme poděkovat za příjemný večer. Javorský, Vladyka a samozřejmě Polívka jsou na svém místě... ()

Esles

Ikdyž jsem byl upozorněn, že v druhé půlce to teprv začne být zábavné, bůh tomu nechtěl a navedl mou ruku na myš a posléze myš na tlačítko stop. Nešlo to, bylo mi z toho fyzicky zle. Jarchovský by si měl prostřelit hlavu a Šabach sníst jed na krysy. ()

swiss

Příjemné překvapení. Pohodový film. Kdo by řekl, že je Libeň tak romantická. Hřebejk umí režírovat a je to vidět. Pohoda, která provází první polovinu filmu mi připoměla Rozmarné léto. A ta druhá podfukáře. ()

cdome.82

Film, který mě první půlkou spíše uspal, ale tou druhou docela příjemně překvapil. Sice hra ála Ocean's Eleven je patřičně upocená (spusta vtípků mi až moc zapadala do černé série majora Maisnera) a sebeironizující (malý český člověk prostě i páše malé české podvůdky), místy i trapná, ale děj nabral spád a Polívka si tuhle roli (a půli) evidentně užíval ve vší nenucenosti. A možná jedna tisícina hvězdičky jde i za naprosto kýčovitý záběr na karavan proti rudému nebi (které tomuto filmu i obyvateli karavanu dodává na zlomek sekundy punc "Las Vagas"). ()

gemi

Jediný, byť vtipný, námět (chlápka oberou cikáni ve skořápkách a on jim to s kamarády vrátí), roztažený do 102 minut. Ostatní kousky jsou taky vcelku vtipné, ale jsou to takové fragmenty (Airway, voda v holinkách, natržená huba aj.), které tvoří spíš jakousi vatu, než kompaktní celek. Krom poslední čtrvrthodinky filmu zoufale chybí spád, což je pochopitelné, protože aby byl, muselo by se to celé sestříhat tak na polovinu, a to by nikoho do kina nepřitáhlo. Tři hvězdy s odřenýma ušima. ()

Jablek

Tak první půlka byla o plácání se u vody a druhá o vochcávání cikánů ve skořápkách. K sobě to popravdě moc nesedí, ale už jen skutečnost, že v tom měla prsty nova a dopadlo to, jak to dopadlo, je mile překvapivá. No samozřejmě je to hlavně zásluha Schmitzera, Polívky a ultraloosera Vladyky :) ()

Werde

První polovina filmu Vás na zadek neposadí..trochu ucourané, ale za to dobré hlášky...Naštěstí pomsta cikánům vše uvedla do rychlejšího rytmu..a ta hudba..parádička.. ()

elshish

..Myslím si že to bylo i konstalací hvězd a něco mi říkalo, teď není ten správný čas na zabíjení času podprůměrnou komedií, ale vydržel jsem!!! ()

waska

Zbytečně dlouhý, občas s nudnými pasážemi. Na druhou stranu jsem se občas od srdce zasmál. Nebýt Bolka Polívky, šlo by to o třídu níž. ()

Realmond

Celkem povedená komedie i když ne tak vtipná jak by se na první pohled mohlo zdát, ale perfektní Bolek Polívka tomu zvyšuje hodně úroveň. ()

Kvasekus

Proč pan Hřebejk musí každej rok natočit jeden film? Proč si ty pánové nahoře nesednou a nezamyslej se...Ať to trvá třeba tři čtyři roky, ale at sakra udělaj nějakej dobrej film. Tohle je výsměch. ()

FireTight

Česká verze Dannyho parťáků? Mno, hodně těžko, Jan Hřebejk mě tímhle filmem totálně zklamal... Vyloženě nudná, trapná, ubohá, zbytečně sprostá první polovina filmu, ve které se vlastně jenom tak nějak scházíme, vysedáváme u vody, rybaříme, klábosíme o naprosto náhodných věcech a neděláme nic. To až když hodně mentálně omezená postava Miroslava Vladyky udělá se svými penězi pořádnou kravinu (hrát skořápky s Romy vyžaduje hodně "odvahy"), začne se něco dít, divák se před televizí může probudit a začít mírně soustředit. Uznávám, podraz na český způsob byl docela povedený a kousky Bolka Polívky byly fakt vynikající (zajímalo by mě, zda se to sám naučil nebo to byl nějaký filmový trik). Jenže i tak to u mě vůbec dobrý nebylo a s velkým zklamáním musím dát jednu hvězdičku. Škoda, kdyby se upravila (zkrátila, vystřihla,...) první polovina snímku a nějak rozšířila ta druhá, bylo by to možná na ten průměr, jenže takhle? Pane Hřebejk, co to krucinál?! ()

Nocturno culto

nakonec se mi to docela líbilo,perfektní role Bolka Polívky a Jirky Schmitzera...nádherně to zdokumentovalo prostředí dřívější doby,kdy chtěl každej na všem vydělávat,viz.Amway,rádoby strašidelný dům v kterém bylo Peep show..bandička skořápkářů naletěla starému varietnímu umělci kterej na sklonku kariéry vytáhl z rukávu svůj největší trumf... ()

Zemřel herec Josef Somr

Zemřel herec Josef Somr